Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 14:58


Autoru Poruka
SHE
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 13 Mar 2018, 00:29
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,samoooo.....za mene!!!


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 14 Mar 2018, 13:07
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
cao boemi :D


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 14 Mar 2018, 13:10
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Moram da ovo podelim sa vama, kako je ovo devojka odradila fiju fiju svaka cast...

phpBB [media]


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 17 Mar 2018, 07:39
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
phpBB [media]


Vrh
MAD BOOKSELLER
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 17 Mar 2018, 20:56
rang
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33
Postovi: 6420

OffLine
Хм, помислио сам да сам заборавио како се зовем и како ми гласи пасворд... Изгледа да нисам...

Што рече Која ономад, нигде нема већине маторих, што би се рекло некадашњих чланова ове шашаве партије љубитеља добрих људи. Још вас чувам у души, и оне шашаве и оне луцкасте и песнике и гунђала и швалере и секси рибе и оне које сам звао ћеро и оне које сам звао брате...

Прошле су године откад ме нема, а има ме исто онолико колико ме је некад било на ваги, ко два нормална човека...

Мислио сам да су оно била тешка времена, а дођоше много боља, како рече Давид Штрбац, од те доброте човек више не може да дише...
Још увек радим у оном магацину старих ствари. Понекад помислим да сам тамо највећи примерак, а и међу старијима. Ова власт је водила бригу о нама старијима. Разумела је да би нас удавила чамотиња и досада, па нам је (у тренутку када ми је фалило пола године до пензије) продужила радни век, практично нам је указала признање, јер би без нас све отишло у Хондурас. Тако да нам ова утакмица траје са продужетком од пет година, са изгледима да ће нам драга наша Међународна заједница одобрити још један продужетак од две године, да се са њима, барем по трајању радног стажа, изједначимо...

Некад сам некима од вас причао како је мој ћале био наизглед озбиљан, строг човек, али да сам га виђао кад на ТВ-у гледа песме из Врања или са Косова (рођен је на планини имеђу моравске и косовске равнице) да су му сузе потоком текле низ лице. Онда би шмркнуо и марамицом обрисао образе и очи, а онда би дубоко, дубоко уздахнуо, без речи. Сирома мој ћале, одморио се пре неку годину...
Заборавио сам како се каче песме са ЈуТјуба. Сами нађите песму која вам легне, а ја ћу ону „Мој голубе“. Замислите маторог луцкастог књигопродавца како седи, слуша песму и како му се образи влаже. Не због тешког живота, нити због туге, него због лепоте коју та песма изазива у души.

Ништа ме више не узбуђује, ни идиоти на ТВ-у, ни несташица, тежак живот, одмакле године, неизвесна будућност... и даље ме узбуђује само лепота, душевно лепи људи, лепе песме, лепе речи у књигама, лепота...

Воли вас и љуби ваш оца, пријатељ, стриц, другар,
MAD BOOKSELLER



Vrh
maraja*
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 18 Mar 2018, 22:30
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Mar 2017, 22:25
Postovi: 3084

OffLine
phpBB [media]

_________________
Slika


Vrh
maraja*
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 18 Mar 2018, 22:30
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Mar 2017, 22:25
Postovi: 3084

OffLine
phpBB [media]

_________________
Slika


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 19 Mar 2018, 23:33
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Добро вече другови и другарице [images/smilies/mahmah.gif] а мишевима цФФрцко [dzokac.gif]


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 19 Mar 2018, 23:34
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
у КаФнаЧе вазда мјуз фале [images/smilies/00500000.gif]

phpBB [media]


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 19 Mar 2018, 23:55
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
MAD BOOKSELLER je napisao:
Хм, помислио сам да сам заборавио како се зовем и како ми гласи пасворд... Изгледа да нисам...

Што рече Која ономад, нигде нема већине маторих, што би се рекло некадашњих чланова ове шашаве партије љубитеља добрих људи. Још вас чувам у души, и оне шашаве и оне луцкасте и песнике и гунђала и швалере и секси рибе и оне које сам звао ћеро и оне које сам звао брате...

... и даље ме узбуђује само лепота, душевно лепи људи, лепе песме, лепе речи у књигама, лепота...

Воли вас и љуби ваш оца, пријатељ, стриц, другар,
MAD BOOKSELLER




Скоро сам (а то скоро, мсм да је било пре једно два до три месеца, ако не и више), изоговарала пола Форума и приде јоште два села, надам се да ниси пуно штуцкао а ако и јеси, да ниси коју мрсну псовку међ брке провуко... признајем, нисам имала ни тачке а боме ни зареза, добро де, провукао се понегде ускличник с онијем знаком питања ал у трагове....

Елем, на овом глобалном нет-селу наш шор је вазда био најшаренији... и нема даље.

Оцо мој и даље те чувам у оним прочитаним страницма рукописа... док с времена на време придодајем она ненаписана и јоште непрогледана словца... ништа се није ни мрву макло... све је ту...

И не буди лењ... сврати кад ти надође... ми неки смо и даље ту а лепота је НЕпорлазна, само су људи променљиви јер мисле да су несавршети.

Љуби ћера
[pusicica.gif]


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 129 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker