Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 21:58


Autoru Poruka
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: Najnoviji spotovi- ostavi komentar  |  Poslato: 03 Okt 2012, 11:16
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
BEOGRAĐANI BILI U ŠOKU: DA LI SU HALTERI I KOŽA POMOGLI MILENI VUČIĆ DA PRIVUČE PAŽNJU?! (VIDEO)


"Samo moj" naziv je poslednjeg singla mlade kantautorke za koji je snimila i provokativni spot.
Slika

Imali smo prilike da vidimo kako je polugola šetala kroz Beograd dok ga je snimala, a sada možemo da se opustimo i uživamo u njenom novom spotu. Milena Vučić je istovremeno i divlja i nežna, a jedno je sigurno- nikada nije bila ovako provokativna. Pogledajte:



S Media

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Najnovije pesme  |  Poslato: 03 Okt 2012, 18:43
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Najnovije pesme  |  Poslato: 04 Okt 2012, 13:47
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Najnovije pesme  |  Poslato: 05 Okt 2012, 10:12
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Nova pesma britanske pevačice Adel "Skyfall"
predstavlja muzičku temu za predstojeći film o Džejms Bondu



Pesmu je napisala Adel zajedno sa svojim producentom Polom Epvorto.

Osim što ćemo uživati u Adelinim novim pesmama, pevačica treba uskoro i da se porodi.

Novog "Džejms Bonda" očekujemo u bioskopima početkom novembra.


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Najnovije pesme  |  Poslato: 06 Okt 2012, 12:27
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Toni Cetinski: Album na poklon publici


Slika


Popularni hrvatski pevač Toni Cetinski je posle četiri godine izdao novi album “Opet si pobijedila” koji je objavio i na Jutjub kanalu.
- Publici kao i uvek želim da ponudim kvalitetne, zvučne pesme, dobru svirku, produkciju i emocije. Imam tu sreću da mogu da biram između mnogo autora i pesama, a snimim samo one koje mi ‘legnu’ kao pevaču, koje mogu da osetim. Četiri godine trajao je rad na albumu i pesme su pomno birane, sa istim žarom sam uživao u stvaranju svake – kaže Toni.
Toni je fanove pozvao na mu svoje utiske o novom albumu saopšte na društvenim mrežama i nada se da će im se njegovo novo “čedo” dopasti.
Album “Opet si pobijedila” ima 14 pesama








Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Najnoviji spotovi- ostavi komentar  |  Poslato: 06 Okt 2012, 12:48
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Voneve, osveženje na muzičkoj sceni


Spot nove uzdanice muzičke scene Voneve za pesmu "It’s Over Now", od danas možete pogledati na kanalu Youtube

Slika

Kompoziciju i aranžman za pesmu "It’s Over Now", kao i tekst numere, napisala je Voneve, a tehničku podršku pružio je studio Underground na čelu sa producentom Markom Jovanovićem, kao i Ivan Propadović, član benda MVP i solista hora Viva Vox.

Spot za numeru "It’s Over Now"snimljen je u Beogradu, tokom avgusta meseca, mada su pripreme trajale daleko duže.

“Posle ovog spota hodam kao vijetnamski veteran”, kaže Voneve koja potpisuje i režiju ovog spota.

Numera "It’s Over Now" samo je prva stanica na putu kojim je talentovana Voneve zakoračila, a to je razlog više da koliko odmah pogledate spot za pesmu koju ćete, sasvim sigurno, uskoro i sami pevušiti.



Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Najnovije pesme  |  Poslato: 08 Okt 2012, 11:56
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Keyshia Cole: Novi singl
Posle dve godine pauze, američka pevačica Kejša Kol (Keyshia Cole) vredno radi na svom novom, petom po redu albumu pod naslovom “Woman to Woman”. Nedavno je objavila spot za numeru “Enough of No Love”, gde je sarađivala sa popularnim reperom Lil Vejnom (Lil Wayne). Spekuliše se da su u stvaranju albuma učestvovali i Džeri Vonda (Jerry Wonda), he-Dream, Boi-1da, Cool & Dre, Toxic, Bangladesh, i mnogi drugi.


Slika


Objavljivanje albuma bilo je planirano za septembar, ali je, nažalost, izlazak pomeren, te će fanovi morati da se strpe do oktobra. Međutim, Kejša je mislila na njih i obradovala ih novom pesmom pod naslovom “Trust And Belive”. Za sam početak oktobra najavljeno je i startovanje njenog rijaliti šoua “Keyshia Cole: Family First”.




Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Najnovije pesme  |  Poslato: 08 Okt 2012, 20:22
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
KAO VENERA: Kristina Agilera gola na omotu novog albuma!


Američka pevačica je po uzoru na Botičelijevu Veneru pozirala naga za omot albuma "Lotus",
koji će biti objavljen 19. novembra


Slika


Američka pevačica Kristina Agilera pozirala je naga za omot svog novog albuma “Lotus”, koji će biti objavljen 19. novembra, a Kristina priznaje da joj je kao inspiracija za ovu fotografiju poslužila čuvena Botičelijeva Venera.

Takođe, Agilera objašnjava da je za naziv albuma izabrala lotus, koji, kako navodi, predstavlja jak, izdržljiv cvet, koji simbolično predstavlja i težak period koji je prošla u životu uoči snimanja nove ploče. Inače, pevačica tvrdi da njene nove pesme predstavljaju mešavinu različitih muzičkih žanrova, a da li će album “Lotus” izazvati pažnju samo zbog njene obnažene slike, ostaje da se vidi.


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Najnoviji spotovi- ostavi komentar  |  Poslato: 09 Okt 2012, 15:24
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Disciplin A Kitschme o društvenim mrežama


Jedan od naših najpoznatijih bendova snimio je spot za četvrti singl, "Društvena mreža",
sa aktuelnog albuma "Uf!", a šta o istim misle rokeri otkrio je Koja u razgovoru za MONDO


Slika


"Dakle, pored onog što je već rečeno u tekstu pesme, mogu dodati da su društvene mreže neminovnost, a mnogima su ustvari zamenile stvarnost. Usamljeni ljudi nisu više toliko usamljeni, imaju čime da se bave. Ali, mislim da non-stop vezanost i boravak na mrežama utiče i mentalno i fizički na čoveka. Za rock grupe je to još jedna mogućnost oglašavanja, bar ja to tako doživljavam", kaže za MONDO Dušan Kojić Koja.

Komunicirate li sa fanovima preko društvenih mreža?

"Ne. Koliko čujem, time se mahom bave folk i sportske zvezde."

Da li je preko društvenih mreža najlakše "opipati puls" publike pred izlazak albuma i planiranje koncerata?

"Verovatno, ali ovde je to sve poremećeno, pošto prave muzičke industrije i nema. Top liste pravi ko kako hoće, ako hoće, televizijske emisija koje se bave rok muzikom i nema. Agresivna medijska promocija, najavljivanje koncerta ili albuma, poprilično košta, pa se ljudi okreću Internetu, Facebooku i ostalim alternativnim vidovima promocije. Nekome to pomogne, a nekome ne."

Mislite li da društvene mreže mogu da doprinesu većoj popularnosti nekog benda ili muzičara iako ono što radi i nije visokog kvaliteta?

"Sigurno, ali se nadam da je to kratkog daha. Veći je problem kad ostali mediji guraju pomenuti 'nevisoki' kvalitet. "

Disciplin A Kitschme uvek brine o kvalitetu, pa je tako i spot za "Društvenu mrežu" snimljen u visokoj produkciji u studiju "Beomedija". Iza kamere je bio Zoran Jovanović Kiki, 3D animacije su delo "Bum studija" odnosno Aleksandra Kostića Beca, a režiju i montažu potpisuje Koja.

Uživajte u spotu.




Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Najnoviji spotovi- ostavi komentar  |  Poslato: 09 Okt 2012, 18:30
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Megi je okacila pa me potseti na ovo


Nije nova ima joj 3 meseca ali je totalno ludilo kako je postala hit
ali ja nista bre ovo ne razumem ae engleski ali ovo?!!!
413,536,559 pregleda ... od sinoc + 8 miliona pregleda
Na Fejsu nema ko je nije okacio od stranaca i mladjih a verujem da niko ne razume sto on peva!!
Msm da cu morati sto pre na google traziti prevod!!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 181 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker