Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 19:33


Autoru Poruka
Molena
Post  Tema posta: Re: Preporuči seriju  |  Poslato: 25 Jun 2014, 10:57
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
E ja cu da preporucim seriju o kojoj je i She pricala...Da Vinci's Demons !

Odlicna serija, odlicna radnja i prica,dobra muzika, super glumci....Prva serija mi je bila konfuzna priznajem i mislila sam, sta je ovo..medjutim vec na kraju prve sam pozeljela odmah da gledam i drugu seriju...poslije je ona klasicna navlakusa.
Ja sam odgledala prvu sezonu koja ima 8 epizoda.
Procitah na netu a i She mi rece da je i druga sezona u opticaju , a na netu sam procitala da ce se nastaviti i treca sezona.

'' Serija prati do sada nepoznat dio života Leonarda Da Vincija za vrijeme njegove mladosti u renesansnoj Firenci. Sa 25 godina on je umjetnik, pronalazač, mačevalac, ljubavnik, sanjar i idealist, kome je sve teže živjeti u realnosti, pa tako ne samo da počinje pedviđati budućnost, nego kreće ju i stvarati...''
''Tajna povijest zapanjujućeg života Leonarda Da Vincija otkriva portret mladog čovjeka opterećenog nadljudskim umom. On je heretik koji se namjerio razotkriti laži vjere; pobunjenik koji želi zbaciti elitističko društvo..''

Slika

Slika

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Preporuči seriju  |  Poslato: 25 Jun 2014, 11:00
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Bome Moli...ovaj tvoj je njami! :D
Možda počnem gledati i ovu tvoju...Devious Maids sam počela slijedom toga što su mi skoro sve serije koje pratim preko ljeta nestale... [shakinghead.gif]

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Preporuči seriju  |  Poslato: 25 Jun 2014, 11:02
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Ej Gigi..Leonardo je ko secer..jos onako pomalo luckast u seriji je jos privlacniji. Neces se zeznuti ako pogledas seriju sigurno i to ne samo radi njega :)

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Naopak
Post  Tema posta: Re: Preporuči seriju  |  Poslato: 27 Jun 2014, 12:07
Korisnikov avatar
N
N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20
Postovi: 14794

OffLine
Penny Dreadful


http://www.imdb.com/title/tt2628232/

Slika

phpBB [media]

_________________
Uz vetar sam uvek is'o
i nikoga nisam sis'o,
od malena radim tako
ja sam rodjen naopako!


˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Preporuči seriju  |  Poslato: 30 Jun 2014, 18:29
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Boston Legal (2004–2008)



phpBB [media]


Vrh
Naopak
Post  Tema posta: Re: Preporuči seriju  |  Poslato: 18 Jul 2014, 22:24
Korisnikov avatar
N
N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20
Postovi: 14794

OffLine
Dominion

http://www.imdb.com/title/tt3079768/

Slika

phpBB [media]

_________________
Uz vetar sam uvek is'o
i nikoga nisam sis'o,
od malena radim tako
ja sam rodjen naopako!


˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Preporuči seriju  |  Poslato: 19 Jul 2014, 10:12
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Switched at Birth


Slika




Ovo je jedna divna dramska obiteljska serija...govori o tome kako dvije obitelji spojene nevjerojatnim okolnostima mogu funkcionirati zajedno. Osim što možete mirne večeri provoditi uz ovu seriju, možete i naučiti znakovni jezik s obzirom na to da se glumci dosta služe njime, a neki od glumaca i u pravom su životu gluhonijemi.

Switched at Birth obiteljska je drama koja je s emitiranjem započela 06.06.2011. na ABC Family. Serija prikazuje život dvije tinejdžerice i njihovih obitelji nakon što saznaju da su djevojke kao novorođenčad slučajno zamijenjene u bolnici.

Bay Kennish (Vanessa Marano) odrasla je u bogatoj obitelji s majkom Kathryn (Lea Thompson), ocem Johnom (D.W. Moffett) i bratom Tobyjem (Lucas Grabeel). Kathryn je domaćica kojoj je glavni posao briga oko djece i muža, dok je John umirovljeni profesionalni sportaš. Njihov naizgled savršeni život u idiličnom susjedstvu okrene se naglavačke nakon što na satu kemije Bay sazna kako njezina krvna grupa ne odgovara grupama njezinih roditelja. Nakon što potvrde svoje sumnje DNK testom, Kennishi otkriju da je Bay nakon rođenja slučajno zamijenjena drugom djevojčicom.

S druge strane, Daphne Vasquez (Katie Leclerc) tinejdžerica je koja je kao dijete oboljela od meningitisa zbog čega je ostala gluha. Daphne je uspješna košarkašica srednjoškolske momčadi, odrasla je u srednjoklasnoj radničkoj obitelji s bakom i samohranom majkom Reginom (Constance Marie), te sa svojim najboljim prijateljem Emmettom (Sean Berdy) pohađa školu za gluhe i nagluhe.

Njihov cijeli život kakvog su ga do tada poznavale dramatično se promijeni nakon što se dvije obitelji susretnu. Bačene u posve novi i nepoznati svijet, djevojke se bore da zadrže svoje identitete, ali se istodobno vesele otkrivajući zajedničke interese koje imaju sa svojim biološkim roditeljima (Bayina ljubav prema umjetnosti i Daphneine atletske sposobnosti). Nakon što se Regina susretne s financijskim problemima, preseli se zajedno s Daphne i svojom majkom u gostinjsku kuću Kennisha, omogućujući objema obiteljima da se bolje upoznaju i pruže djevojkama ponovnu priliku za normalan život.



_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Preporuči seriju  |  Poslato: 23 Sep 2014, 20:00
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Downton Abbey - Даунтонска опатија


phpBB [media]


Не знам зашто ни једна ТВ кућа са националном фреквенцијом није одкупила права за емитовање ове Британске серије али су зато откупили све оне турске и индијске да не кажем мексичке и ..... боље да станем да не претерам са епитетима
Елем, ево укратко:
Роберт и Кора Краули немају мушких потомака, те ће по закону њихово велико имање припасти најближем рођаку уместо њиховој кћерки Мери. Међутим, оба потенцијална наследника страдају на Титанику 1912, па су Краулијеви принуђени да траже новог. Кори и њеној свекрви, грофици Грантам, не допада се та идеја. Оне мисле да Мери треба да добије своје наслество па макар закон био прекршен. Гроф им убрзо представља младог адвоката Метјуа Краулија и његову мајку, леди Изабел. Упркос њиховој понизности и љупкости, не дочекује их топла добродошлица. Мери и њена баба ће искористити сваку прилику да их понизе и ставе им до знања да нису исти ниво. Међутим, гроф и грофица ће се трудити да се према њима опходе онако како доликује и како заслужују, па макар то било противно жељама њихових кћерки и мајке. Стара грофица ће први пораз доживети када леди Изабел буде проглашена за новог покровитеља сеоске болнице - функцију коју је ова обављала деценијама.
Паралелно са грофовима, и њихова бројна послуга води свој живот, пун згода и проблема, шала и сплетки. Главни међу особљем су батлер Чарлс Карсон и домаћица, гђа. Хјуз. Они су помало хладни и резервисани, али увек спремни да помогну и посаветују, те их због тога поштује и сама породица Краули. Сара О'Брајан је главна собарица њеног госпотства (Коре Краули), а Џон Бејтс, који храмље, собар је лорда Роберта. Ана је главна собарица госпођица Мери, Идит и Сибил Краули. Томас је први, а Вилијам други подбатлер. Томас је згодан и самоуверен, често спава са војводом од Краубороуа и малтретира Вилијама. Гђа. Патмор је куварица, а наивна и простодушна Дејзи, њена помоћница и главни потрчко у послузи.

Серија је почела са емитовањем 2010 године и од септембра креће последња сезона
phpBB [media]


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Preporuči seriju  |  Poslato: 28 Nov 2014, 00:27
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Helix

Значи предобра је а СФ је, што значи, да је веома могуће и да се управо сада дешава... хмм но,
најбоља реченица у Првом серијалу је, парафразирам;
- Вирус се понаша ко човек, расте, развија се, учи..... еволуира...
(или би можда, боље да је Човек ко Вирус... [smilie_denk_47.gif] )

phpBB [media]


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Preporuči seriju  |  Poslato: 16 Feb 2015, 13:58
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Eye Candy


E tko ne počne pratiti ovu seriju...ne znam!
Slika

Nakon odličnih humorističkih teen serija kao što su "Awkward" i "Faking it", MTV se odlučio na nešto ozbiljnije i napraviti napetu triler seriju. Riječ je o seriji "Eye Candy", koja se počela prikazivati 12. januara. U seriji glavnu ulogu ima mlada pjevačica i glumica potnatija po Nickelodeonovim serijama Victoria Justice.

Lindy Sampson (Victoria Justice) je 21-godišnj hakerica koja nakon što bude svjedokinja otmice vlastite sestre svoje vrijeme posvećuje potrazi za nestalim osobama. Nakon uslovne kazne od šest mjeseci Lindyna prijateljica pravi joj profil na online stranici za upoznavanje Flirtual. Nažalost, već nakon prvih upoznavanja počinje vjerovati kako je jedan od njezinih online udvarača zloglasni ubica koji hara Manhattanom.

Za prvu sezonu otkupljeno je 10 epizoda, a broj gledatelja koje će privući ova triler drama odlučit će o tome hoće li se snimati i druga sezona.

Serija "Eye Candy" napravljena je prema istoimenom romanu autora R.L. Stinea.


Uglavnom...serija je preodlična...nagađaš tko bi mogao biti ubojica, a sigurna sam da je netko njoj blizak, ali ne možeš tvrditi sa sigurnošću. Svaka epizoda je napeta. Serija je nekako durugačija, a manijak koji ju proganja totalni je psihopat - bolesno jeziv.

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt3186162/
Trailer:


_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 62 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker