Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 18:22


Autoru Poruka
Molena
Post  Tema posta: Re: NEODOLJIVI MUŠKARCI  |  Poslato: 11 Avg 2013, 22:42
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Ah.... [treptrep.gif]

i ja se slazem sa damam iznad i citiranim djelovima.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: NEODOLJIVI MUŠKARCI  |  Poslato: 12 Avg 2013, 00:05
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
ma..mora da ima..ono..nesto..sto ga cini drugacijim..posebnim..ne u fizickom smislu..vec u nacinu kako me gleda, prica sa mnom..dodiruje...a da se sve to desava spontano a ne navalentno i namenski..

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: NEODOLJIVI MUŠKARCI  |  Poslato: 13 Avg 2013, 19:23
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Neodoljiv, neumoljiv
voleh te i suvise
takvi kao ti me, duso, ubise



_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
siN bRutaL
Post  Tema posta: Re: NEODOLJIVI MUŠKARCI  |  Poslato: 21 Avg 2013, 00:39
Korisnikov avatar
...
...

Pridružio se: 18 Maj 2012, 02:36
Postovi: 5769

OffLine
...cccc..naopako..kaka ocajnica.. [ups.gif] ...

Slika


Vrh
Nikita
Post  Tema posta: Re: NEODOLJIVI MUŠKARCI  |  Poslato: 21 Avg 2013, 00:52
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:44
Postovi: 7811

OffLine
Svaki muskarac ima nesto neodoljivo sto nosi u sebi .Nije fizicka lepota najvaznija stavka , ne kazem da nije vazna ali nije i najbitnija. Lepota je relativna , i mnogo diskutabilna tema, sta je u opste lepo .I cijim ocima gledano? Novac pa zar se neodoljivot moze meriti novcem ? pihh

Za mene je neodoljivo nesto sto mi privukao paznju , neki gest rukom , pogled , maniri , misterioznost na neki nacin.....

_________________
Ponovo imam potrebu da ćutim.
Jer ono što najlepše umem da kažem više me ne zanima.


Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: NEODOLJIVI MUŠKARCI  |  Poslato: 21 Avg 2013, 10:13
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Kada zena za sebe kaze da je neodoljiva to je onako pomalo sexy, fatalno, eroticno...ali kada to muskarac kaze, totalno je suprotno.

Tu neodoljivost treba znati nositi u oba slucaja, nije majica koja nam dobro stoji...nego nesto sto ostaja na vama i kada skinete tu majicu he he ;)
...To su oni muskarci...kad vas neko pita, sta ste na njemu prvo primjetili...a ti pojma nemas...jednostavno ne znas, znas samo da je bio neodljiv cijelom svojom pojavom i da je u svakoj situaciji nosio svoju neodoljivost sa sobom.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: NEODOLJIVI MUŠKARCI  |  Poslato: 21 Avg 2013, 11:39
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Meni je glupavo ko god za sebe da kaze da je neodoljiv (ili slicno).

_________________
Slika


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: NEODOLJIVI MUŠKARCI  |  Poslato: 13 Sep 2013, 16:05
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
Najbolji tipovi
Sedam muškaraca kojima devojke jednostavno ne mogu da odole


Slika


Neki muškarci jednostavno imaju sreće kod devojaka, a neki baš i ne. Većina žena zapravo pada na neke osobine ličnosti koji ih podseća na idealnog muškarca kojeg zamišljaju. Postoji sedam vrsta muškaraca koje žene obožavaju a mi vam ih otkrivamo:
Romantičan muškarac - kupuje cveće i pali sveće i ima ogromne šanse da prođe kod baš svake žene. Devojke vole romantiku ali još važnije i pažnju koja im se posvećuje.
Samouveren muškarac - siguran u sebe ovaj muškarac zrači energijom. Žene ga vole jer nije ljubomoran na druge muškarce i veruje da on može pružiti više, a verovatno je u pravu. Ne popušta ženskim prohtevima, zbog čega ga još više žele.
Umetnik - spontan i opušten muškarac koji živi u svom svetu kreativnosti privlači mnoge žene koje ga smatraju posebnim i neshvaćenim. Ukoliko ovaj muškarac napiše pesmu ili priču koju je posvetio devojci, zauvek će osvojiti njeno srce.
Stranac - egzotičan, neodoljivog akcenta ili drugačijih manira. Lako će šarmirati svaku devojku koja u životu želi malo uzbuđenja. Ovog muškarca okružuje harizma i misterija, a putovanja su od njega napravila malu riznicu događaja i anegdota kojima će vas uvek zabaviti.
Loš momak - buntovnik koji obožava brzu vožnju, ekstremne sportove ili nepredviđena putovanja. Tip je kome ne mogu da odole mnoge žene. One vole njegov mladalački duh i avanturizam koji unosi opasnost i svežinu u njihov život.
Intelektualac - načitan, sa odličnim smislom za humor i uvek raspoložen za razgovor privući će ženu koja traži iskrenog sagovornika i dugu vezu. Intelektualcu nije uvek presudan fizički izgled, tako da žene imaju poverenja u njega i nemaju strah da će ih jednog dana ostaviti zbog mlađe ili lepše.
Brižljivac - onaj koji otvara vrata automobila, nazove da pita kako ste i nikada vam ne dozvoljava da platite večeru. Na prvi pogled se može činiti dosadnim, ali svaka žena koja se 'opekla' u vezi sa grubim muškarcem, ženskarošem ili iskorištavačem, znaće da ceni brižnog muškarca.


preuzeto sa dominomagazin.com


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: NEODOLJIVI MUŠKARCI  |  Poslato: 19 Sep 2013, 12:43
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Los momak i romantican [zenskismeh.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: NEODOLJIVI MUŠKARCI  |  Poslato: 19 Sep 2013, 13:42
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Neka se javi taj romantican, samouveren, umetnik, stranac (?!), los momak, intelektualac, brizljivac.
7 u 1 [dzokac.gif]

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 96 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker