Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Mar 2024, 01:02


Autoru Poruka
sosa
Post  Tema posta: Devojke i alkohol  |  Poslato: 21 Maj 2013, 12:09
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Maj 2013, 23:36
Postovi: 464

OffLine
Pedagozi, psiholozi, roditelji i ina odgojno-obrazovna škvadra lupa glavom o zid ne bi skužili o čemu se radi. Zašto broj mladica koji tu i tamo potegnu jednu čašu previše pada iz godine u godinu dok devojke očito ne ispušaju flasu iz ruku? Jel' im tako lakše uletiti frajeru? Ne žele ispasti mamine maze? Hoće izgledati starije nego što jesu? Osjećaju da im jezik nije dovoljno razvezan kada su trijezne? Ovo zadnje teško...

U svakom slučaju cuga danas sve više dolazi s etiketama o broju kalorija, o nutritivnom vrijednostima... skoro pa dobijemo dojam da se radi o najnovijem eliksiru za zdrav život, a ne o dobrom starom alkoholu od kojeg boli glava, koji glupu ekipu čini još glupljom, a one nešto pametnije malo manje pametnima. Jel' su to ovi s druge strane Atlantika fakat zabrijali ili i kod nas cure potežu žešće od frajera?
(zdravlje portal hr)

I kod nas je situacija slicna.Kad pitam nekoga nesto o tome odgovori su,-to je emancipacija,zabavljamo se,sta je strasno u tome pobogu?,pivo nije alkohol..-
Mada je meni bar strasno kad vidim mladica previse pijanog,devojku jos gore..Zasto jos gore?Valjda zato sto nisam emancipovana,pa mi je gledanje posrtanja,padanja,histericnog smejanja pa prelaska u plac dok se sminka razmazuje,bas jadno.A nekako mi se cini da to i nije bas emancipacija..
A vi,kako vi gledate na to?

_________________
Dok ti spavaš neprijatelj ne spava. Zato spavaj što češće i što duže, nek' neprijatelj crkne zbog nesanice.


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Devojke i alkohol  |  Poslato: 21 Maj 2013, 15:55
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
ahahaahah jest smjesno napisano.
Zasto? Pa nikad se nece znati pravi odgovor.
Samo jedno se jasno vidi, da zenske bas bas bas piju....izgleda da sve sto prelazi granicu normale je moderno....vrh
Ono kad si klinac nisi faca, i svi te gledaju cudno ako pijes sokice... [zenskismeh.gif]

Kako na to gledam......pa dobro svakom se jednom desi da predje granicu [zenskismeh.gif]
ali jadno mi je kad vidim da se nekima cesto desava, da ne znaju kad je dosta, jbt nisi dijete da ne znas se kontrolisat....
i samo pravit debila od sebe.....kad neko ne moze stajati na nogama, pa pada, baca peglu, nose je....bas je ruzno za vidjeti.

A smjeh.....sta fali [zenskismeh.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Devojke i alkohol  |  Poslato: 21 Maj 2013, 15:59
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
MeGi je napisao:
Zasto? Pa nikad se nece znati pravi odgovor.
Samo jedno se jasno vidi, da zenske bas bas bas piju....izgleda da sve sto prelazi granicu normale je moderno....vrh

Ne pušiš kao ostatak društva: nisi cool.
Ne piješ kao ostatak društva: nisi cool.
Pitam se što je sljedeće? Ne drogiraš se: nisi cool? [lola.gif] [nesvest.gif]

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Devojke i alkohol  |  Poslato: 21 Maj 2013, 16:12
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
ahahahahah Gigi,
Zaboravila si jos nesto dodati, i ako ne mjenjas momke kao carape ni tada nisi cool [zenskismeh.gif]

E bas je to tacno sto si napisala
ja se sjecam da sam prije stalno u kaficima uzimala sok, i svi su me cudno gledali, i stalno nagovarali "ajde uzmi neki alkohol"
a pogotovo kad sam imala tako 18,19,20 godina, i kad neko cuje da se nikada u zivotu nisam napila ajmeee
to se svi cude kao da sam rekla da ne znam vezati pertle.
Tako da sam se prvi put u zivotu napila sa 20 [zenskismeh.gif]
Ne vidim nista posebno u tom alkoholu, msm da vecina djevojaka to piju na silu....cisto da bi bile cool.
Kao prvo grozan je ukus. i vina, i piva i svega ostalog.....
eeee daa
ima ona jedan liker sta li je vec , nesto na slobo B, cokoladno ja mislim, e to je lepo slatko :)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Devojke i alkohol  |  Poslato: 21 Maj 2013, 16:27
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
E da...i to sam zaboravila...ako do 20. nisi imala barem jedno 5 momaka...nisi ništa napravila... [zenskismeh.gif]

Danas si najveći frajer ili frajerica ako možeš na fejsu dan nakon izlaska napisati status: uuu što je bilo dobro sinoć...ubila sam se (misleći pritom od alkohola)...
Kad sam išla u srednju u mom su društvu baš svi pušili cigare...osim mene...i naravno, nisam bila cool :D al sam ostala pri svome...
Bila sam i na jednom tulumu gdje se pojavila marihuana...ljubazno sam odbila...nije mi nitko rekao da nisam cool, al sam bila skoro jedina normalna tamo dok su ostali rikavali od smijeha na prst pred nosom...što da kažem..bilo je zanimljivo... [zenskismeh.gif]
Jedna od djevojaka iz mog tadašnjeg razreda se toliko napila da je nestala...sjela na neki autobus (ne svoj)...zaspala...i izašla negdje te zaspala na autobusnoj...sljedeći dan nije znala objasniti tati kamo da dođe po nju...nije imala pojma gdje je... [kez.gif]

Kad sam se prvi put napila...prisjelo mi je...nakon toga pijem s mjerom...i ne pijem često... :)

Misliš li na Baileys? :D

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Devojke i alkohol  |  Poslato: 21 Maj 2013, 16:42
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Da, ako se ne "ubijes" od alkohola, i ne "navatas" nekog u izlasku to je onda bio smor izlazak.
a fejs je pod obavezno , da se pokazes kako ludujes...


Ma sve je to ok dok se ne predje granica normale, samo sto je i ta granica normale svakom razlicita....
A ti imas bas jak karakter kad te nisu navukli na cigare i na nesto vise hahaha

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Devojke i alkohol  |  Poslato: 21 Maj 2013, 16:51
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Al dobro...što da kažem...tko voli, nek izvoli... :)
Ja sam samo htjela reći da izlazak s društvom nema previše smisla ako ćeš se toliko napiti da se idući dan nećeš ni sjećati detalja izlaska, a možda ni s kime si uopće bio... :D

Jak karakter...imam da za te stvari...još da mi je toliko jak kad je čokolada u blizini... [kasljuc.gif]

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Devojke i alkohol  |  Poslato: 21 Maj 2013, 16:57
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
ahahaha cokolada je zdrava :)


Slazem se sa tobom, a i dosta njih upropasti izlazak kada pretjeraju,
pa ih moras smirivat, nosati i na kraju ranije kuci....

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Devojke i alkohol  |  Poslato: 23 Jul 2013, 22:43
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Ruzno za videti, posebno potencijalne pijandure. Ne vidim svrhu opijanja. Tresko svima onima kojima pićence treba da bi bili raspolozeni i opusteni.

_________________
Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Devojke i alkohol  |  Poslato: 23 Jul 2013, 22:50
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Mlado , raskalaseno i bez kontrole.
Danas je to 'karta' za drustvo i zabavu...a sutra za neku ustanovu he he.
Sve je normalno do one granice dok imas kontrolu..cim motorika pa i retorika pocinje da steka..treba preci na vodu.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 51 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker