Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Jun 2026, 22:50


Autoru Poruka
Marea
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 18:56
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Mar 2013, 19:04
Postovi: 596

OffLine
Iskra je napisao:
Marea je napisao:
sto se mene tice moze zima odmah da pocne... [smusen.jpg]

a sad neČemo preterivati..jel
još ni leto nije došlo [stars1.gif]


Ja to zbog akcije na forumima... [zenskismeh.gif]

_________________
Toliko uglova. U meni. Nekoliko nas hronoloski poredjanih neumoljivo probijamo jedna drugu.
Margita (Osecanja. O. Secanja.)


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 18:57
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]
tebe da nema trebalo bi te izmisliti [smiley2544.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 18:57
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
Marea je napisao:
Iskra je napisao:
Marea je napisao:
sto se mene tice moze zima odmah da pocne... [smusen.jpg]

a sad neČemo preterivati..jel
još ni leto nije došlo [stars1.gif]


Ja to zbog akcije na forumima... [zenskismeh.gif]

a ako je zbog radi toga
očemo zimu..očemo zimu [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 18:58
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Mare-a,,,,,


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 18:58
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Koja si?


Vrh
Marea
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:01
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Mar 2013, 19:04
Postovi: 596

OffLine
Pitt sta koja sam...pa pisali smo se onomad????

_________________
Toliko uglova. U meni. Nekoliko nas hronoloski poredjanih neumoljivo probijamo jedna drugu.
Margita (Osecanja. O. Secanja.)


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:02
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Odmah da kazem da sam do daljnjega Megi i Gigi zabranio dolazak ovdje zarad zategnute situacije na Forumu,,..


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:03
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Marea je napisao:
Pitt sta koja sam...pa pisali smo se onomad????

A jesmo,sorry onda nisi dugo bila,pa jesam li ti se udvarao ili je konverzacija bila uobicajena,,,,P


Vrh
Marea
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:03
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Mar 2013, 19:04
Postovi: 596

OffLine
Iskra je napisao:
Marea je napisao:
Iskra je napisao:
Marea je napisao:
sto se mene tice moze zima odmah da pocne... [smusen.jpg]

a sad neČemo preterivati..jel
još ni leto nije došlo [stars1.gif]


Ja to zbog akcije na forumima... [zenskismeh.gif]

a ako je zbog radi toga
očemo zimu..očemo zimu [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]




_________________
Toliko uglova. U meni. Nekoliko nas hronoloski poredjanih neumoljivo probijamo jedna drugu.
Margita (Osecanja. O. Secanja.)


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:04
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Jesi li u Torinu ili Milanu,,,


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 392 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker