Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Jun 2026, 22:52


Autoru Poruka
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 18:46
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
moze moze [dzokac.gif]
oli meni nekad neko skuvati koFi [pretvarase.gif]

[soljakafe.gif] [soljakafe.gif] [soljakafe.gif] [soljakafe.gif] [soljakafe.gif]

zete sad ču te ja odhipnotiZiram [smilie_girl_171.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 18:47
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
Marea je napisao:
ma ne gasi se bree...radi non stop [smusen.jpg]

Marea pozdrav :D
pa gde si ti?

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Marea
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 18:50
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Mar 2013, 19:04
Postovi: 596

OffLine
Evo me u Torino [001_smile.gif]

Ti Iskra sta ima???

_________________
Toliko uglova. U meni. Nekoliko nas hronoloski poredjanih neumoljivo probijamo jedna drugu.
Margita (Osecanja. O. Secanja.)


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 18:51
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
ništa vala posebno..pravo da ti kažem
vreme neko šugavo i tako [d_coffee.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Marea
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 18:53
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Mar 2013, 19:04
Postovi: 596

OffLine
sto se mene tice moze zima odmah da pocne... [smusen.jpg]

_________________
Toliko uglova. U meni. Nekoliko nas hronoloski poredjanih neumoljivo probijamo jedna drugu.
Margita (Osecanja. O. Secanja.)


Vrh
Zlobni
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 18:53
Korisnikov avatar
YANG

Pridružio se: 18 Sep 2012, 23:21
Postovi: 2128

OffLine
Ja sam cuo da kad ljudi ne znaju o cemu da pricaju onda pocnu o vremenu [dzokac.gif]


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 18:54
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
[zenskismeh.gif]
zete jel tebi nekad neko reko da mlOgo pričaš [dzokac.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Marea
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 18:55
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Mar 2013, 19:04
Postovi: 596

OffLine
a ja sam cula da je kriza u cijelom svijetu [smeskoo.gif]

_________________
Toliko uglova. U meni. Nekoliko nas hronoloski poredjanih neumoljivo probijamo jedna drugu.
Margita (Osecanja. O. Secanja.)


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 18:55
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
Marea je napisao:
sto se mene tice moze zima odmah da pocne... [smusen.jpg]

a sad neČemo preterivati..jel
još ni leto nije došlo [stars1.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Zlobni
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 18:56
Korisnikov avatar
YANG

Pridružio se: 18 Sep 2012, 23:21
Postovi: 2128

OffLine
Iskra je napisao:
[zenskismeh.gif]
zete jel tebi nekad neko reko da mlOgo pričaš [dzokac.gif]


Jok, ja kazem malo ali glupo... to je moj MOTO [dzokac.gif]


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 399 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker