Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Jun 2026, 07:01


Autoru Poruka
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:34
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
MeGi je napisao:
ahahaha tw tebi super kisa
a koliko cujem ovde u vojvodini prete poplave
a jbt vec mesec dana je uzasno vreme, u jednom danu i leto i zima

Imam frku od tih poplava zbog onog od pre par godina kada sam živela u hotelu
jer nisam imala gde
ali Sava nije nešto narasla tako da mislim da neće biti kod nas opasnosti


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:34
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
MeGi je napisao:
Bradpresto Pitt je napisao:
A koliko,je 17.000 dinara u Euraima


oko 180 e ja mislim


155 eura


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:35
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
*Twilight* je napisao:
Bradpresto Pitt je napisao:
*Twilight* je napisao:
I kod mene kiša ali neka volim je
ufff kako spere sve sa mene...
i ugasi svo ludilo koje gori u meni!

Pite to sve se moglo u tvoje vreme
danas bre od plate ne možeš da preživiš mesec a ne da imaš sve to
što si ti uradio u Titovo vreme :P

Ma uvije se moze ako covjek hoce,i svatko od nas ovdje moze sto pozeli,samo je bitna volja i motiv,a reci duso sta u tebi gori,da gasimo,,,ja sam vatrogasac,,,,bauahhaahhaah

Pite nabi to crevo za gašenje sebi u šupak!

Nemoj tako da mi pišeš kada znaš da ne volim


i nemoj da skrećeš sa teme
nego ... može dvoje kad hoće
ali jedna plata za kredit a od druge da se preživljava
a gde su tu deca?
ne može tako i tačka....
mada može ali teško
treba tu podrška i pomaganje od strane roditelja

Oprostite Gospodo nisam vas prepoznao,ma tesko je znam,ali ne govorim ja sad pojedinacno,nego uopceno,,,,


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:35
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
*Twilight* je napisao:
MeGi je napisao:
Bradpresto Pitt je napisao:
A koliko,je 17.000 dinara u Euraima


oko 180 e ja mislim


155 eura

Auuuuu,pa to je malooooooo,,,,


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:36
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Uopceni ti zivis u proslom vremenu [zenskismeh.gif]

ajooj tw nisam znal za to
Kod nas Dunav preti
al nije to blizu mene tako da dolazicu na forum ne se brinete [zenskismeh.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:37
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Bez obzira na sve ovdje je bolje,prosijek placa je oko 750€,i opet se ljudi zale,,,,


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:37
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
*Twilight* je napisao:
MeGi je napisao:
Bradpresto Pitt je napisao:
A koliko,je 17.000 dinara u Euraima


oko 180 e ja mislim


155 eura

Auuuuu,pa to je malooooooo,,,,


e pa vidis kod nas se radi za toliko kada nemas nigdje drugo
a plus nisi prijavljen
toliko o kinezima
ja bih nji sve proterala iz srbije

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:37
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
*Twilight* je napisao:
Pite nabi to crevo za gašenje sebi u šupak!

Nemoj tako da mi pišeš kada znaš da ne volim


i nemoj da skrećeš sa teme
nego ... može dvoje kad hoće
ali jedna plata za kredit a od druge da se preživljava
a gde su tu deca?
ne može tako i tačka....
mada može ali teško
treba tu podrška i pomaganje od strane roditelja

Oprostite Gospodo nisam vas prepoznao,ma tesko je znam,ali ne govorim ja sad pojedinacno,nego uopceno,,,,

Pite jako je teško kod nas ali ozbiljno
jako su male plate
da bi imao veću platu prema svojoj stručnoj spremi
moraš imati vezu ali i to je teško
evo Megi završila fax i kako sad da nađe poso?
Nema nigde ništa sem po kafićima da radi


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:39
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
*Twilight* je napisao:
Bradpresto Pitt je napisao:
*Twilight* je napisao:
Pite nabi to crevo za gašenje sebi u šupak!

Nemoj tako da mi pišeš kada znaš da ne volim


i nemoj da skrećeš sa teme
nego ... može dvoje kad hoće
ali jedna plata za kredit a od druge da se preživljava
a gde su tu deca?
ne može tako i tačka....
mada može ali teško
treba tu podrška i pomaganje od strane roditelja

Oprostite Gospodo nisam vas prepoznao,ma tesko je znam,ali ne govorim ja sad pojedinacno,nego uopceno,,,,

Pite jako je teško kod nas ali ozbiljno
jako su male plate
da bi imao veću platu prema svojoj stručnoj spremi
moraš imati vezu ali i to je teško
evo Megi završila fax i kako sad da nađe poso?
Nema nigde ništa sem po kafićima da radi

Strasno,to jedino mogu reci,,,,


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:39
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
Bez obzira na sve ovdje je bolje,prosijek placa je oko 750€,i opet se ljudi zale,,,,

ali je skuplji standard života


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 295 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker