|
| Autoru |
Poruka |
|
*Twilight*
|
|

Laprdalo i tuturutka
Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07 Postovi: 11750
|
Bradpresto Pitt je napisao: MeGi je napisao: ahahaah tw ne preteruj  eeee mogli bi da trazimo od Rakel da nam izvadi natalnu kartu ili gleda ono kao horoskop ona se u to razume  Ma kakva Rakel ona moze izvavaditi autobusnu kartu,,,,hahahah,ona zna kao Memo i Tarot,,,, Idi bre ![[cepanje.gif] [cepanje.gif]](./images/smilies/cepanje.gif)
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
*Twilight* je napisao: I kod mene kiša ali neka volim je ufff kako spere sve sa mene... i ugasi svo ludilo koje gori u meni! Pite to sve se moglo u tvoje vreme danas bre od plate ne možeš da preživiš mesec a ne da imaš sve to što si ti uradio u Titovo vreme  Ma uvije se moze ako covjek hoce,i svatko od nas ovdje moze sto pozeli,samo je bitna volja i motiv,a reci duso sta u tebi gori,da gasimo,,,ja sam vatrogasac,,,,bauahhaahhaah
|
|
|
|
|
|
|
MeGi
|
|

Born to die
Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51 Postovi: 40996
|
Danas jedva i da mozes da nadjes posao ja tek sada shvatam i doslo mi u glavu koliko je tezak zivot u Srbiji mozes jedino za cas naci posao u kineskom centru , svaki dan radis od 9-21h za 17 ooo dinara mesecno i Pitt je l bi ti mogao da zivis sam sa 17 000 dinara?
_________________ Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!
|
|
|
|
|
|
|
MeGi
|
|

Born to die
Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51 Postovi: 40996
|
ahahaha tw tebi super kisa a koliko cujem ovde u vojvodini prete poplave a jbt vec mesec dana je uzasno vreme, u jednom danu i leto i zima
_________________ Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
MeGi je napisao: Danas jedva i da mozes da nadjes posao ja tek sada shvatam i doslo mi u glavu koliko je tezak zivot u Srbiji mozes jedino za cas naci posao u kineskom centru , svaki dan radis od 9-21h za 17 ooo dinara mesecno i Pitt je l bi ti mogao da zivis sam sa 17 000 dinara? Megi dodi u Zg i ja cu ti naci posao,ali nekako mi se cini da svi mi na Balkanu hocemo dobro zivjeti,ali eto bas nebi radili,,,hahahahah,ali uvijek ima iznimki,,,
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
|
|
|
|
|
|
*Twilight*
|
|

Laprdalo i tuturutka
Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07 Postovi: 11750
|
Bradpresto Pitt je napisao: *Twilight* je napisao: I kod mene kiša ali neka volim je ufff kako spere sve sa mene... i ugasi svo ludilo koje gori u meni! Pite to sve se moglo u tvoje vreme danas bre od plate ne možeš da preživiš mesec a ne da imaš sve to što si ti uradio u Titovo vreme  Ma uvije se moze ako covjek hoce,i svatko od nas ovdje moze sto pozeli,samo je bitna volja i motiv,a reci duso sta u tebi gori,da gasimo,,,ja sam vatrogasac,,,,bauahhaahhaah Pite nabi to crevo za gašenje sebi u šupak! Nemoj tako da mi pišeš kada znaš da ne volim i nemoj da skrećeš sa teme nego ... može dvoje kad hoće ali jedna plata za kredit a od druge da se preživljava a gde su tu deca? ne može tako i tačka.... mada može ali teško treba tu podrška i pomaganje od strane roditelja
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
A koliko,je 17.000 dinara u Euraima
|
|
|
|
|
|
|
UtherPendragon
|
|

Razarač

Pridružio se: 10 Okt 2012, 20:36 Postovi: 6089
|
dovidjenja
_________________ skriveni tigar pritajeni zmaj
|
|
|
|
|
|
|
MeGi
|
|

Born to die
Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51 Postovi: 40996
|
Bradpresto Pitt je napisao: A koliko,je 17.000 dinara u Euraima oko 180 e ja mislim
_________________ Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!
|
|
|
|
|
|
|
|
| Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 295 gostiju |
|
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
|
|
|