Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Jun 2026, 07:01


Autoru Poruka
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:28
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
MeGi je napisao:
ahahaah tw ne preteruj :)
eeee mogli bi da trazimo od Rakel da nam izvadi natalnu kartu ili gleda ono kao horoskop
ona se u to razume :)

Ma kakva Rakel ona moze izvavaditi autobusnu kartu,,,,hahahah,ona zna kao Memo i Tarot,,,,



[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]
Idi bre [cepanje.gif]


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:29
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
*Twilight* je napisao:
I kod mene kiša ali neka volim je
ufff kako spere sve sa mene...
i ugasi svo ludilo koje gori u meni!

Pite to sve se moglo u tvoje vreme
danas bre od plate ne možeš da preživiš mesec a ne da imaš sve to
što si ti uradio u Titovo vreme :P

Ma uvije se moze ako covjek hoce,i svatko od nas ovdje moze sto pozeli,samo je bitna volja i motiv,a reci duso sta u tebi gori,da gasimo,,,ja sam vatrogasac,,,,bauahhaahhaah


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:29
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Danas jedva i da mozes da nadjes posao
ja tek sada shvatam i doslo mi u glavu koliko je tezak zivot u Srbiji [zenskismeh.gif]
mozes jedino za cas naci posao u kineskom centru , svaki dan radis od 9-21h za 17 ooo dinara mesecno
i Pitt je l bi ti mogao da zivis sam sa 17 000 dinara?

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:31
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
ahahaha tw tebi super kisa
a koliko cujem ovde u vojvodini prete poplave
a jbt vec mesec dana je uzasno vreme, u jednom danu i leto i zima

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:31
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
MeGi je napisao:
Danas jedva i da mozes da nadjes posao
ja tek sada shvatam i doslo mi u glavu koliko je tezak zivot u Srbiji [zenskismeh.gif]
mozes jedino za cas naci posao u kineskom centru , svaki dan radis od 9-21h za 17 ooo dinara mesecno
i Pitt je l bi ti mogao da zivis sam sa 17 000 dinara?

Megi dodi u Zg i ja cu ti naci posao,ali nekako mi se cini da svi mi na Balkanu hocemo dobro zivjeti,ali eto bas nebi radili,,,hahahahah,ali uvijek ima iznimki,,,


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:32
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Dunav prijeti,,,


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:32
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
*Twilight* je napisao:
I kod mene kiša ali neka volim je
ufff kako spere sve sa mene...
i ugasi svo ludilo koje gori u meni!

Pite to sve se moglo u tvoje vreme
danas bre od plate ne možeš da preživiš mesec a ne da imaš sve to
što si ti uradio u Titovo vreme :P

Ma uvije se moze ako covjek hoce,i svatko od nas ovdje moze sto pozeli,samo je bitna volja i motiv,a reci duso sta u tebi gori,da gasimo,,,ja sam vatrogasac,,,,bauahhaahhaah

Pite nabi to crevo za gašenje sebi u šupak!

Nemoj tako da mi pišeš kada znaš da ne volim


i nemoj da skrećeš sa teme
nego ... može dvoje kad hoće
ali jedna plata za kredit a od druge da se preživljava
a gde su tu deca?
ne može tako i tačka....
mada može ali teško
treba tu podrška i pomaganje od strane roditelja


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:33
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
A koliko,je 17.000 dinara u Euraima


Vrh
UtherPendragon
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:33
Korisnikov avatar
Razarač
Razarač

Pridružio se: 10 Okt 2012, 20:36
Postovi: 6089

OffLine
dovidjenja

_________________
skriveni tigar pritajeni zmaj


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:34
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
A koliko,je 17.000 dinara u Euraima


oko 180 e ja mislim

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 292 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker