Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Jun 2026, 07:00


Autoru Poruka
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:16
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Gigi frendiko pozdrav lijepi,,,,


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:18
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
Ja bas ne pamtim puno zenskih koje su se prvi put udale a imale su preko tridest godina,zapravo neznam ni jednu,dakle to je vec kasno,druga je stvar kad se rastane pa se ponovno kao uda,,,,

Ima Pite... znam dosta devojaka koje imaju godina a nemaju muževe
valjda biraju od onoga što je ostalo
a i znaju šta hoće
mada teško to naći ... pa onda moraju da zažmure na neke stvari
koje u mladosti ne vidiš i ne razmišljaš o njima
zaljubiš se i momentalno si slep

Megi biće od tebe dobra majka i žena ali kada dodje vreme za to
još si ti dete ... dijamantu moj!!
Kada bi više bilo takvih kao ti ovaj svet bi bio drugačiji


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:18
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
Gigi pozdravv [ccc3.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:19
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Gigi pozz


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:19
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
sta lupas ti pitt
ko se bre udaje mlad
oni koji zele da odu iz nekog mjesta
ili ne zele da zive sa roditeljima, ili slucajno zatrudne
ili zavrsili su skolu pa ne vide sta da rade dalje , nego eto udace se [zenskismeh.gif]
zamisli udam se i imam malo dete i izlazim do 5 ujutro svaki dan [zenskismeh.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:20
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
*Twilight* je napisao:
Bradpresto Pitt je napisao:
Ja bas ne pamtim puno zenskih koje su se prvi put udale a imale su preko tridest godina,zapravo neznam ni jednu,dakle to je vec kasno,druga je stvar kad se rastane pa se ponovno kao uda,,,,

Ima Pite... znam dosta devojaka koje imaju godina a nemaju muževe
valjda biraju od onoga što je ostalo
a i znaju šta hoće
mada teško to naći ... pa onda moraju da zažmure na neke stvari
koje u mladosti ne vidiš i ne razmišljaš o njima
zaljubiš se i momentalno si slep

Megi biće od tebe dobra majka i žena ali kada dodje vreme za to
još si ti dete ... dijamantu moj!!
Kada bi više bilo takvih kao ti ovaj svet bi bio drugačiji

Ma kakvo dijete...to je za udaju,pa da preuzme odgovornosti,pa nece biti roditelji uvijek,,,,


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:21
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
ahahaah tw ne preteruj :)
eeee mogli bi da trazimo od Rakel da nam izvadi natalnu kartu ili gleda ono kao horoskop
ona se u to razume :)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:21
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Tko se nije izludirao do 25-e,tome ovce nisu na broju,,,


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:21
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Pitt tu godine nemaju ulogu
ne lupaj zivota ti
svako treba da osjeti kad je spreman za to,jer ipak to je odgovornost
a o djeci da ne pricam....

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:22
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
MeGi je napisao:
ahahaah tw ne preteruj :)
eeee mogli bi da trazimo od Rakel da nam izvadi natalnu kartu ili gleda ono kao horoskop
ona se u to razume :)

Ma kakva Rakel ona moze izvavaditi autobusnu kartu,,,,hahahah,ona zna kao Memo i Tarot,,,,


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 290 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker