|
| Autoru |
Poruka |
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
*Twilight* je napisao: Iskra je napisao: deca ![[smiley2544.gif] [smiley2544.gif]](./images/smilies/smiley2544.gif) Jedini smisao života Gago ![[top88.gif] [top88.gif]](./images/smilies/top88.gif) To je,ali djeca odose svojim putem,a ti draga osta sama,dakle moras imati zivotnog suputnika,pa nece dijeca stobom biti cijeli zivot,,,odose oni cim poratu kao ptići,,,,misli na to,,,
|
|
|
|
|
|
|
*Twilight*
|
|

Laprdalo i tuturutka
Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07 Postovi: 11750
|
Bradpresto Pitt je napisao: *Twilight* je napisao: Bradpresto Pitt je napisao: Tw reci mi koliko si imala godina kad si se udavala prvi put!? joj Pite gde me to pitaš... nije da sam zaboravila nego su to delovi o kojima ne volim da razmišljam. Drugi put se nisam udala... već iz vanbračne zajednice rodila sina našla plodnog pastuva tj. donatora sperme i rodila sebi Kralja Ma dobro,ali hocu reci da nije mlado s 22 g,nego u usporedbi s nama su mlade,dakle samo na Forumi,ja da mogu vratiti vrijeme zenio bih se do zridesete i to je najbolje vrijeme,poslije je vec đene-đene,,,, Pite i sa 22 godine ne znaš ništa... znaš sad koliko vrede ali da imaš 22 isto bi radio što i pre u tim godinama su deca ... željne života a ne da budu robovi kuće neka nek uživaju do 30... ništa neće propustiti i sve će stići na vreme
|
|
|
|
|
|
|
Iskra
|
|

kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17 Postovi: 42717
|
*Twilight* je napisao: Iskra je napisao: deca ![[smiley2544.gif] [smiley2544.gif]](./images/smilies/smiley2544.gif) Jedini smisao života Gago ![[top88.gif] [top88.gif]](./images/smilies/top88.gif) jesu slažem se ![[smiley2544.gif] [smiley2544.gif]](./images/smilies/smiley2544.gif) to je naše najveće bogatstvo al sam mislila na vas sad kad sam rekla deca 
_________________ that's it!
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
Nebih se slozio da se s 22 g nezna nista,pogotovu u danasnje vrijeme,u ostalom one se udaju za nekog tko ce ih voditi kroz zivot,jer budu li cekali da znaju sve mogu ostarjeti kao stare cure,,,
|
|
|
|
|
|
|
*Twilight*
|
|

Laprdalo i tuturutka
Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07 Postovi: 11750
|
Bradpresto Pitt je napisao: *Twilight* je napisao: Iskra je napisao: deca ![[smiley2544.gif] [smiley2544.gif]](./images/smilies/smiley2544.gif) Jedini smisao života Gago ![[top88.gif] [top88.gif]](./images/smilies/top88.gif) To je,ali djeca odose svojim putem,a ti draga osta sama,dakle moras imati zivotnog suputnika,pa nece dijeca stobom biti cijeli zivot,,,odose oni cim poratu kao ptići,,,,misli na to,,, Razmišljaću o tome kada ostanem sama a deca svojim putem verovatno ću tad kao i moja majka... ostati sa njom i paziti je u starosti to je sevap možda se sa tim gestom iskupim za sve grehe koje sam napravila
|
|
|
|
|
|
|
MeGi
|
|

Born to die
Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51 Postovi: 40996
|
ahahaha jeste se raspisali pa to nema pravila neko je ozbiljan i sa 18 iskreno ja ne mogu zamisliti sebe da sam udata a jos manje da imam dete zato sto sebe smatram jos detetom, jer ne znam da se ponasam ozbiljno ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif) tacnije ne znam nista ja bih od sopstvenog deteta krala slatkise recimo ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif)
_________________ Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
Ja bas ne pamtim puno zenskih koje su se prvi put udale a imale su preko tridest godina,zapravo neznam ni jednu,dakle to je vec kasno,druga je stvar kad se rastane pa se ponovno kao uda,,,,
|
|
|
|
|
|
|
*Twilight*
|
|

Laprdalo i tuturutka
Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07 Postovi: 11750
|
Bradpresto Pitt je napisao: Nebih se slozio da se s 22 g nezna nista,pogotovu u danasnje vrijeme,u ostalom one se udaju za nekog tko ce ih voditi kroz zivot,jer budu li cekali da znaju sve mogu ostarjeti kao stare cure,,, Ma kad znaš sve? Pite čovek se uči ceo život umreš i ne zneš 10% od onoga što treba to samo ti misliš da znaš
|
|
|
|
|
|
|
GiGi
|
|

Karolina Riječka
Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13 Postovi: 18509
|
Ljudi...moram vas napustiti za sada...dobih neočekivanu posjetu...  tipkamo se kasnije... ![[ccc3.gif] [ccc3.gif]](./images/smilies/ccc3.gif)
_________________ Plesala bih s tobom kroz najprometnije ceste jedan tango kroz crveno tamo gdje nitko ne bi plesao na vrhu Hendrixovog mosta i to mi ne bi bilo dosta...
|
|
|
|
|
|
|
UtherPendragon
|
|

Razarač

Pridružio se: 10 Okt 2012, 20:36 Postovi: 6089
|
hhehehe ja od svoje dece kradem slatkise
_________________ skriveni tigar pritajeni zmaj
|
|
|
|
|
|
|
|
| Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 297 gostiju |
|
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
|
|
|