Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Jun 2026, 04:05


Autoru Poruka
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:10
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
*Twilight* je napisao:
Iskra je napisao:
deca [smiley2544.gif]

Jedini smisao života Gago [top88.gif]

To je,ali djeca odose svojim putem,a ti draga osta sama,dakle moras imati zivotnog suputnika,pa nece dijeca stobom biti cijeli zivot,,,odose oni cim poratu kao ptići,,,,misli na to,,,


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:11
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
*Twilight* je napisao:
Bradpresto Pitt je napisao:
Tw reci mi koliko si imala godina kad si se udavala prvi put!?

joj Pite gde me to pitaš... nije da sam zaboravila nego su to delovi o kojima ne volim da razmišljam.
Drugi put se nisam udala... već iz vanbračne zajednice rodila sina
našla plodnog pastuva tj. donatora sperme i rodila sebi Kralja

Ma dobro,ali hocu reci da nije mlado s 22 g,nego u usporedbi s nama su mlade,dakle samo na Forumi,ja da mogu vratiti vrijeme zenio bih se do zridesete i to je najbolje vrijeme,poslije je vec đene-đene,,,,

Pite i sa 22 godine ne znaš ništa... znaš sad koliko vrede
ali da imaš 22 isto bi radio što i pre
u tim godinama su deca ... željne života a ne da budu robovi kuće
neka nek uživaju do 30... ništa neće propustiti
i sve će stići na vreme


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:11
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
*Twilight* je napisao:
Iskra je napisao:
deca [smiley2544.gif]

Jedini smisao života Gago [top88.gif]

jesu slažem se [smiley2544.gif] to je naše najveće bogatstvo [srce.gif]

al sam mislila na vas sad kad sam rekla deca :P

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:13
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Nebih se slozio da se s 22 g nezna nista,pogotovu u danasnje vrijeme,u ostalom one se udaju za nekog tko ce ih voditi kroz zivot,jer budu li cekali da znaju sve mogu ostarjeti kao stare cure,,,


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:13
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
*Twilight* je napisao:
Iskra je napisao:
deca [smiley2544.gif]

Jedini smisao života Gago [top88.gif]

To je,ali djeca odose svojim putem,a ti draga osta sama,dakle moras imati zivotnog suputnika,pa nece dijeca stobom biti cijeli zivot,,,odose oni cim poratu kao ptići,,,,misli na to,,,

Razmišljaću o tome kada ostanem sama a deca svojim putem
verovatno ću tad kao i moja majka... ostati sa njom i paziti je u starosti
to je sevap
možda se sa tim gestom iskupim za sve grehe koje sam napravila


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:14
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
ahahaha jeste se raspisali
pa to nema pravila
neko je ozbiljan i sa 18 [zenskismeh.gif]

iskreno ja ne mogu zamisliti sebe da sam udata a jos manje da imam dete
zato sto sebe smatram jos detetom, jer ne znam da se ponasam ozbiljno [zenskismeh.gif] tacnije ne znam nista
ja bih od sopstvenog deteta krala slatkise recimo [zenskismeh.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:15
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Ja bas ne pamtim puno zenskih koje su se prvi put udale a imale su preko tridest godina,zapravo neznam ni jednu,dakle to je vec kasno,druga je stvar kad se rastane pa se ponovno kao uda,,,,


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:15
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
Nebih se slozio da se s 22 g nezna nista,pogotovu u danasnje vrijeme,u ostalom one se udaju za nekog tko ce ih voditi kroz zivot,jer budu li cekali da znaju sve mogu ostarjeti kao stare cure,,,

Ma kad znaš sve?
Pite čovek se uči ceo život
umreš i ne zneš 10% od onoga što treba
to samo ti misliš da znaš


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:15
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Ljudi...moram vas napustiti za sada...dobih neočekivanu posjetu... :) tipkamo se kasnije... :D [ccc3.gif]

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
UtherPendragon
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:16
Korisnikov avatar
Razarač
Razarač

Pridružio se: 10 Okt 2012, 20:36
Postovi: 6089

OffLine
hhehehe ja od svoje dece kradem slatkise

_________________
skriveni tigar pritajeni zmaj


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 250 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker