| Autoru |
Poruka |
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
A ako se naljutim,Megi i Gigi cu zabraniti dolazak ovdje neko vrijeme,,,ihihihhihi
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
Brate mili,isvarit ce se djevojke,,,,
|
|
|
|
|
|
|
*Twilight*
|
|

Laprdalo i tuturutka
Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07 Postovi: 11750
|
Bradpresto Pitt je napisao: Tw reci mi koliko si imala godina kad si se udavala prvi put!? joj Pite gde me to pitaš... nije da sam zaboravila nego su to delovi o kojima ne volim da razmišljam. Drugi put se nisam udala... već iz vanbračne zajednice rodila sina našla plodnog pastuva tj. donatora sperme i rodila sebi Kralja
|
|
|
|
|
|
|
Iskra
|
|

kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17 Postovi: 42717
|
e sad 5 minuta odmora ![[d_coffee.gif] [d_coffee.gif]](./images/smilies/d_coffee.gif)
_________________ that's it!
|
|
|
|
|
|
|
*Twilight*
|
|

Laprdalo i tuturutka
Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07 Postovi: 11750
|
Bradpresto Pitt je napisao: Salim se Tw i tebe cu ubrojwti u mlade,,hiihhihihi nisam imala dete za školu... moj Labud ima 16 godina a nisam ni ja mada... imam dovoljno godina... još malo pa 35
|
|
|
|
|
|
|
Iskra
|
|

kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17 Postovi: 42717
|
deca ![[smiley2544.gif] [smiley2544.gif]](./images/smilies/smiley2544.gif)
_________________ that's it!
|
|
|
|
|
|
|
UtherPendragon
|
|

Razarač

Pridružio se: 10 Okt 2012, 20:36 Postovi: 6089
|
sad ako i za nju kaze da je polovnjaca ja moram otici
_________________ skriveni tigar pritajeni zmaj
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
*Twilight* je napisao: Bradpresto Pitt je napisao: Tw reci mi koliko si imala godina kad si se udavala prvi put!? joj Pite gde me to pitaš... nije da sam zaboravila nego su to delovi o kojima ne volim da razmišljam. Drugi put se nisam udala... već iz vanbračne zajednice rodila sina našla plodnog pastuva tj. donatora sperme i rodila sebi Kralja Ma dobro,ali hocu reci da nije mlado s 22 g,nego u usporedbi s nama su mlade,dakle samo na Forumi,ja da mogu vratiti vrijeme zenio bih se do zridesete i to je najbolje vrijeme,poslije je vec đene-đene,,,,
|
|
|
|
|
|
|
*Twilight*
|
|

Laprdalo i tuturutka
Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07 Postovi: 11750
|
Iskra je napisao: deca ![[smiley2544.gif] [smiley2544.gif]](./images/smilies/smiley2544.gif) Jedini smisao života Gago ![[top88.gif] [top88.gif]](./images/smilies/top88.gif)
|
|
|
|
|
|
|
|