| Autoru |
Poruka |
|
GiGi
|
|

Karolina Riječka
Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13 Postovi: 18509
|
Iskrice...hvala na kavici... ![[ccc3.gif] [ccc3.gif]](./images/smilies/ccc3.gif)
_________________ Plesala bih s tobom kroz najprometnije ceste jedan tango kroz crveno tamo gdje nitko ne bi plesao na vrhu Hendrixovog mosta i to mi ne bi bilo dosta...
|
|
|
|
|
|
|
Julia
|
|

Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17 Postovi: 6498
|
Iskra je napisao: kazem ja Cas... mangup ![[pretvarase.gif] [pretvarase.gif]](./images/smilies/pretvarase.gif) opasan..opasan
_________________ Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!
|
|
|
|
|
|
|
Julia
|
|

Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17 Postovi: 6498
|
|
_________________ Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!
|
|
|
|
|
|
|
Iskra
|
|

kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17 Postovi: 42717
|
e da vam kažem nešto uspeli su da me slikaju bez cviDŽa ![[smilie_girl_303.gif] [smilie_girl_303.gif]](./images/smilies/smilie_girl_303.gif)
_________________ that's it!
|
|
|
|
|
|
|
MeGi
|
|

Born to die
Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51 Postovi: 40996
|
SHE je napisao: MeGi je napisao: SHE je napisao: uuuuuuuuuuu jel ovo mala megi hahahaha ona sto ima 21??? ipoooooooooo si zaboravila Yes taj sam i glavom i bradom ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif) nisam zaboravila hahahahaha nisi mi zanimljiva vise Ovo je nesto najlepse sto mi se desilo u poslednjih 5 godina zivota ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif)
_________________ Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!
|
|
|
|
|
|
|
Julia
|
|

Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17 Postovi: 6498
|
Iskra je napisao: e da vam kažem nešto uspeli su da me slikaju bez cviDŽa ![[smilie_girl_303.gif] [smilie_girl_303.gif]](./images/smilies/smilie_girl_303.gif) pa daj da vidimo..stavi tamo svoje atribute
_________________ Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!
|
|
|
|
|
|
|
Iskra
|
|

kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17 Postovi: 42717
|
Julia je napisao: Iskra je napisao: e da vam kažem nešto uspeli su da me slikaju bez cviDŽa ![[smilie_girl_303.gif] [smilie_girl_303.gif]](./images/smilies/smilie_girl_303.gif) pa daj da vidimo..stavi tamo svoje atribute ček da je nadžem negde sam je zaturila u kompu ![[stars1.gif] [stars1.gif]](./images/smilies/stars1.gif)
_________________ that's it!
|
|
|
|
|
|
|
SHE
|
|

rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12 Postovi: 26756
|
MeGi je napisao: SHE je napisao: MeGi je napisao: SHE je napisao: uuuuuuuuuuu jel ovo mala megi hahahaha ona sto ima 21??? ipoooooooooo si zaboravila Yes taj sam i glavom i bradom ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif) nisam zaboravila hahahahaha nisi mi zanimljiva vise Ovo je nesto najlepse sto mi se desilo u poslednjih 5 godina zivota ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif) majke ti? ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif)
|
|
|
|
|
|
|
SHE
|
|

rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12 Postovi: 26756
|
zbrisa pitt,po tekst ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif)
|
|
|
|
|
|
|
MeGi
|
|

Born to die
Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51 Postovi: 40996
|
Manje smajlica stavljaj da ti baterije duze traju ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif)
_________________ Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!
|
|
|
|
|
|
|
|