Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Jun 2026, 15:17


Autoru Poruka
GiGi
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:51
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Iskrice...hvala na kavici... :D [ccc3.gif]

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:51
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Iskra je napisao:
kazem ja Cas... mangup [pretvarase.gif]


opasan..opasan

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:52
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:52
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
e da vam kažem nešto
[zenskismeh.gif]
uspeli su da me slikaju bez cviDŽa [smilie_girl_303.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:53
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
SHE je napisao:
MeGi je napisao:
SHE je napisao:
uuuuuuuuuuu jel ovo mala megi
hahahaha ona sto ima 21???


ipoooooooooo si zaboravila
Yes taj sam i glavom i bradom [zenskismeh.gif]


nisam zaboravila hahahahaha
nisi mi zanimljiva vise


Ovo je nesto najlepse sto mi se desilo u poslednjih 5 godina zivota [zenskismeh.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:53
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Iskra je napisao:
e da vam kažem nešto
[zenskismeh.gif]
uspeli su da me slikaju bez cviDŽa [smilie_girl_303.gif]


pa daj da vidimo..stavi tamo svoje atribute

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:54
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
Julia je napisao:
Iskra je napisao:
e da vam kažem nešto
[zenskismeh.gif]
uspeli su da me slikaju bez cviDŽa [smilie_girl_303.gif]


pa daj da vidimo..stavi tamo svoje atribute

ček da je nadžem [zenskismeh.gif]
negde sam je zaturila u kompu [stars1.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:55
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
MeGi je napisao:
SHE je napisao:
MeGi je napisao:
SHE je napisao:
uuuuuuuuuuu jel ovo mala megi
hahahaha ona sto ima 21???


ipoooooooooo si zaboravila
Yes taj sam i glavom i bradom [zenskismeh.gif]


nisam zaboravila hahahahaha
nisi mi zanimljiva vise


Ovo je nesto najlepse sto mi se desilo u poslednjih 5 godina zivota [zenskismeh.gif]


majke ti? [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:56
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
zbrisa pitt,po tekst [zenskismeh.gif]


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:59
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Manje smajlica stavljaj da ti baterije duze traju [zenskismeh.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 437 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker