Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Jun 2026, 13:51


Autoru Poruka
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:35
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
Julka bre ja htela da pevamO zaedno
kakva srčka bre [mojzidic.gif]

Niki [ccc3.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:35
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
casual je napisao:
uf Julia istopila si me :P
nema te i kada se pojavis buuuuuuum :D
MAD KRALJU [top88.gif]


ma znala sam ja da si secer...lako se topis.. [kikice.gif] [kikice.gif]

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:35
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Dovoljno mi je da sam bar jednoj forumasici interesantan,a to svakao jesam,i ja sam stim zadovoljan i vise od toga,kome nisam sorry,,,,


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:35
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
sad kad su te izvozale sve te zenskice
posteno si se ispraznio


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:35
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Iskra je napisao:
Julka bre ja htela da pevamO zaedno
kakva srčka bre [mojzidic.gif]

Niki [ccc3.gif]


ae..da pevamo...

a kad mi doddjesssssssssssssssssss tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:36
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
opa djurdjoooooo imamo i cuker ovdi [stars1.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:36
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
Dovoljno mi je da sam bar jednoj forumasici interesantan,a to svakao jesam,i ja sam stim zadovoljan i vise od toga,kome nisam sorry,,,,


pa naravno meni


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:36
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
SHE je napisao:
sad kad su te izvozale sve te zenskice
posteno si se ispraznio

Pa tako je,,,jesi li sad zadovoljna,,ahhahaha


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:36
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
Julia je napisao:
Iskra je napisao:
Julka bre ja htela da pevamO zaedno
kakva srčka bre [mojzidic.gif]

Niki [ccc3.gif]


ae..da pevamo...

a kad mi doddjesssssssssssssssssss tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

i osmeh vratišššššššššš miiiiiiiiiiiiiiii
sva patnja i bolllll

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:37
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Nikita je napisao:
Vece svima [pozz.gif] [ccc3.gif]


di si lutko

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 341 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker