| Autoru |
Poruka |
|
Iskra
|
|

kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17 Postovi: 42717
|
Julka bre ja htela da pevamO zaedno kakva srčka bre Niki ![[ccc3.gif] [ccc3.gif]](./images/smilies/ccc3.gif)
_________________ that's it!
|
|
|
|
|
|
|
Julia
|
|

Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17 Postovi: 6498
|
casual je napisao: uf Julia istopila si me nema te i kada se pojavis buuuuuuum  MAD KRALJU ![[top88.gif] [top88.gif]](./images/smilies/top88.gif) ma znala sam ja da si secer...lako se topis.. ![[kikice.gif] [kikice.gif]](./images/smilies/kikice.gif)
_________________ Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
Dovoljno mi je da sam bar jednoj forumasici interesantan,a to svakao jesam,i ja sam stim zadovoljan i vise od toga,kome nisam sorry,,,,
|
|
|
|
|
|
|
SHE
|
|

rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12 Postovi: 26756
|
sad kad su te izvozale sve te zenskice posteno si se ispraznio
|
|
|
|
|
|
|
Julia
|
|

Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17 Postovi: 6498
|
Iskra je napisao: Julka bre ja htela da pevamO zaedno kakva srčka bre Niki ![[ccc3.gif] [ccc3.gif]](./images/smilies/ccc3.gif) ae..da pevamo... a kad mi doddjesssssssssssssssssss tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
_________________ Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!
|
|
|
|
|
|
|
Iskra
|
|

kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17 Postovi: 42717
|
opa djurdjoooooo imamo i cuker ovdi ![[stars1.gif] [stars1.gif]](./images/smilies/stars1.gif)
_________________ that's it!
|
|
|
|
|
|
|
SHE
|
|

rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12 Postovi: 26756
|
Bradpresto Pitt je napisao: Dovoljno mi je da sam bar jednoj forumasici interesantan,a to svakao jesam,i ja sam stim zadovoljan i vise od toga,kome nisam sorry,,,, pa naravno meni
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
SHE je napisao: sad kad su te izvozale sve te zenskice posteno si se ispraznio Pa tako je,,,jesi li sad zadovoljna,,ahhahaha
|
|
|
|
|
|
|
Iskra
|
|

kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17 Postovi: 42717
|
Julia je napisao: Iskra je napisao: Julka bre ja htela da pevamO zaedno kakva srčka bre Niki ![[ccc3.gif] [ccc3.gif]](./images/smilies/ccc3.gif) ae..da pevamo... a kad mi doddjesssssssssssssssssss tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i osmeh vratišššššššššš miiiiiiiiiiiiiiii sva patnja i bolllll
_________________ that's it!
|
|
|
|
|
|
|
Julia
|
|

Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17 Postovi: 6498
|
Nikita je napisao: Vece svima ![[ccc3.gif] [ccc3.gif]](./images/smilies/ccc3.gif) di si lutko
_________________ Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!
|
|
|
|
|
|
|
|