Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Jun 2026, 12:27


Autoru Poruka
Julia
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:27
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Iskra je napisao:
e tako :P
lepo ljudi kazu ne dobijaju lepi no dosadni [djavolcica.gif]


jbt..ja dobijam svakog meseca..znaci li to da sam dosadna [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:27
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Gigi ostavila sam ti pjesmu na takmicenju :)

Pitt ko te vredjao? sta sma propustila? [zenskismeh.gif] al nisi ni ti cvjecka vala
sigurno si prvi cackao mecku

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:27
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Maša je napisao:
Bradpresto Pitt je napisao:
MeGi je napisao:
ma ne mislim na blog
nego ovdje neke fore smjesne , izreke ovo ono da se ubije vreme pred hrkenzi [zenskismeh.gif]

Pozz Julia [pozz.gif]

Nisam u elementu,jer su me danas izvrijedali famelijarno a da nitko nije banom mrdnuo,pobrisali postove kao da ce tako sramotu pobrisati,gumicom,cak je meni zaprijeceno da eto ja ne smijem govoriti nekoj forumasici da je polovnjaca!?Sat da ti kazem sama si vidjela,,,

Obrisani su svi uvredljivi postovi pa i tvoji.Opomenut si kako ti tako i ostali.Krajnje je vreme da staviš tačku na to

Na koje da stavim tocku,hocu da se forumasica pod nickom Laya bana ili opomene,to je po pravilima,molit cu Vas lijepo!


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:28
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
MeGi je napisao:
Gigi ostavila sam ti pjesmu na takmicenju :)

Pitt ko te vredjao? sta sma propustila? [zenskismeh.gif] al nisi ni ti cvjecka vala
sigurno si prvi cackao mecku

Poslat cu ti cijelu prepisku imam zabiljezeno,,,,


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:29
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Da nebi ispalo da lazem,,,


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:29
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Forumašica Laya je opomenuta kao i ti i molim te ajd se sad malo opusti i šali sa forumašima.

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:31
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
Julia evo pesme za tebe



Gigi :D
za tebe kofi

[soljakafe.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:31
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Maša je napisao:
Forumašica Laya je opomenuta kao i ti i molim te ajd se sad malo opusti i šali sa forumašima.

Pa necete mi Vi govoriti kako cu pisati,sve dok ne krsim pravila,a ne krsim ih,a kad ih budem krsio,slobodno me banajte za sva vremena,mislim da sam bio vise nego jasan!!!Hvala.


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:32
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Gigi....


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:32
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
lepo ja kazem da si iskocio iz shina pitt


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 549 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker