Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Jun 2026, 12:26


Autoru Poruka
MeGi
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:22
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
cek da trepnem da vidim je l haluciniram ili si TO TI STVARNOOOOOO
Juliaaaaa :D

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:22
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
e tako :P
lepo ljudi kazu ne dobijaju lepi no dosadni [djavolcica.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:23
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
MeGi je napisao:
ma ne mislim na blog
nego ovdje neke fore smjesne , izreke ovo ono da se ubije vreme pred hrkenzi [zenskismeh.gif]

Pozz Julia [pozz.gif]

Nisam u elementu,jer su me danas izvrijedali famelijarno a da nitko nije banom mrdnuo,pobrisali postove kao da ce tako sramotu pobrisati,gumicom,cak je meni zaprijeceno da eto ja ne smijem govoriti nekoj forumasici da je polovnjaca!?Sat da ti kazem sama si vidjela,,,


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:24
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Dobra večer svima... :)

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
MAD BOOKSELLER
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:24
rang
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33
Postovi: 6420

OffLine
Iskra je napisao:
e tako :P
lepo ljudi kazu ne dobijaju lepi no dosadni [djavolcica.gif]


Онда сам ја најлепши фрајер у Београду!
[smehsmeh.gif]


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:25
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
MeGi je napisao:
cek da trepnem da vidim je l haluciniram ili si TO TI STVARNOOOOOO
Juliaaaaa :D


e tako je vec bolje [zenskismeh.gif]

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:25
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
MeGi je napisao:
ma ne mislim na blog
nego ovdje neke fore smjesne , izreke ovo ono da se ubije vreme pred hrkenzi [zenskismeh.gif]

Pozz Julia [pozz.gif]

Nisam u elementu,jer su me danas izvrijedali famelijarno a da nitko nije banom mrdnuo,pobrisali postove kao da ce tako sramotu pobrisati,gumicom,cak je meni zaprijeceno da eto ja ne smijem govoriti nekoj forumasici da je polovnjaca!?Sat da ti kazem sama si vidjela,,,

Obrisani su svi uvredljivi postovi pa i tvoji.Opomenut si kako ti tako i ostali.Krajnje je vreme da staviš tačku na to

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:26
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Iskra je napisao:
e tako :P
lepo ljudi kazu ne dobijaju lepi no dosadni [djavolcica.gif]


e jbg..kod mene se kaze malo drugacije... [zenskismeh.gif]

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:26
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
MAD BOOKSELLER je napisao:
Iskra je napisao:
e tako :P
lepo ljudi kazu ne dobijaju lepi no dosadni [djavolcica.gif]


Онда сам ја најлепши фрајер у Београду!
[smehsmeh.gif]

znaO sam [zenskismeh.gif]
znaČi kad sam znaO [djavolcica.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:26
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Masoooo..imamo iste naocare..:)

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 548 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker