Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Jun 2026, 13:52


Autoru Poruka
MeGi
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:17
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
onda nemoj da mi nabacujes [zenskismeh.gif]
zivcira me to , jer smara ta prica , kontas

i sta ima Pitt kod tebe?
de pisi nesto smjesno
ionako kad mi krenemo ovdje pisat niko ne progovara [zenskismeh.gif]
to znaci da smo dosadni al nema veze

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:19
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
dobro vece

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:19
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
MeGi je napisao:
onda nemoj da mi nabacujes [zenskismeh.gif]
zivcira me to , jer smara ta prica , kontas

i sta ima Pitt kod tebe?
de pisi nesto smjesno

Ma necu pisati,nemam motivacije,za to moram biti insiprativan,medutim eto nisam,,,,


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:19
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Julia [001_smile.gif]


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:20
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
ma ne mislim na blog
nego ovdje neke fore smjesne , izreke ovo ono da se ubije vreme pred hrkenzi [zenskismeh.gif]

Pozz Julia [pozz.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:20
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
Julia je napisao:
dobro vece

i tebi Julia
[soljakafe.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:20
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
casual je napisao:
Julia [001_smile.gif]

[001_smile.gif] [ccc3.gif]

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:21
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
MeGi je napisao:
ma ne mislim na blog
nego ovdje neke fore smjesne , izreke ovo ono da se ubije vreme pred hrkenzi [zenskismeh.gif]

Pozz Julia [pozz.gif]


sta ti meni pozzz...a gde je usklik odusevljenja, a? [zenskismeh.gif]

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:21
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
msm a di meni ovo [ccc3.gif] [smilie_girl_303.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 22:21
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Iskra je napisao:
Julia je napisao:
dobro vece

i tebi Julia
[soljakafe.gif]


ooo...fala fala...djes Iskra

cekaj bre Iskra red..evo tebi vejikiiiiiiiiiiiiiiiii [ccc3.gif] [ccc3.gif] [ccc3.gif]

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 344 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker