| Autoru |
Poruka |
|
LaYa
|
|

Laki
Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12 Postovi: 22907
|
dacu ja tebi mediteran kad ti vezem kamen oko noge
|
|
|
|
|
|
|
casual
|
|

*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31 Postovi: 9053
|
a to je hoces da potonem u njega jel 
|
|
|
|
|
|
|
LaYa
|
|

Laki
Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12 Postovi: 22907
|
|
|
|
|
|
|
casual
|
|

*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31 Postovi: 9053
|
MAD BOOKSELLER je napisao: Да, тек сада видим... Све као неће, а попела се на прстиће! Собаљуј, Кез, не питај ништа... ![[treptrep.gif] [treptrep.gif]](./images/smilies/treptrep.gif) MAD priznacu ti kao boemu i nadasve pozitivnom forumasu... na forumu ne postoji taj koji ce nju sobaliti 
|
|
|
|
|
|
|
Iskra
|
|

kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17 Postovi: 42717
|
juhuuu i ja sam tu jel me vdi nekO ![[djavolcica.gif] [djavolcica.gif]](./images/smilies/djavolcica.gif)
_________________ that's it!
|
|
|
|
|
|
|
LaYa
|
|

Laki
Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12 Postovi: 22907
|
de si Iskra kopriva te ožarila  desi sad ce kafa,ako skuvas ili si vec skuvala...ne zameri, ovaj Cas me zamlacuje
|
|
|
|
|
|
|
Iskra
|
|

kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17 Postovi: 42717
|
Ha.. tkoj me caebava sam skuvO bre nego ..javlja mi se da Pic.. duša naša treba da časti ili ![[djavolcica.gif] [djavolcica.gif]](./images/smilies/djavolcica.gif)
_________________ that's it!
|
|
|
|
|
|
|
MAD BOOKSELLER
|
|
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33 Postovi: 6420
|
casual je napisao: MAD priznacu ti kao boemu i nadasve pozitivnom forumasu... na forumu ne postoji taj koji ce nju sobaliti  Ебига, немој да си дешператан унапред! Па, подметни ногу, кад пролази... Дадо, видимо те како шврљаш уоколо, па да ти не сметамо у разгледању...
Кез, ајде пусти неку лепу ствар, а могао би и доктор Пикар, лепе песме има у штеку... Да мало живнемо, јел кафанче ово или није?![[slamka.gif] [slamka.gif]](./images/smilies/slamka.gif)
|
|
|
|
|
|
|
Iskra
|
|

kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17 Postovi: 42717
|
a MAD mangupe jedan OŠ da kažeš da ja kroz forum ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif)
_________________ that's it!
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
Dobro Megi da si dosla ovo sve tu bile polovnjace bauhahahahah,bez ljutnje molim,,,
|
|
|
|
|
|
|
|