Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Jun 2026, 08:11


Autoru Poruka
SHE
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:23
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
*Twilight* je napisao:
casual je napisao:
Tw samo tebi klima glavom a na sve je danas ljut
na mene posebno sto sam se drznuo da to primetim :D


Nisam ja ispratila sta se to desavalo samo sam potvrdila da rec 'polovnjaca' nije uvredljivo
jos kao je ocuvana kao Jugo 45 ihhh nema lepseg komplimenta
zato on meni klima glavom
evo i za blesu mogu slobodno da kazem da je polovnjaca
nece se ljuti jer je svesva toga


mozes da me zoves kako ti se oce,allll mora malo da klimas glavom
i jos po necim [zenskismeh.gif]


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:25
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
zozefina jesi li to ti???


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:25
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
*Twilight* je napisao:
Zozefina aj nemoj da lupetas i idi radi, ono zasta te Senka i zaposlila



Ко лупета?
Којим речима?
С којим правом ми се Твајлајт обраћаш овим речником?
Ко мене плаћа?


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:25
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
SHE je napisao:

mozes da me zoves kako ti se oce,allll mora malo da klimas glavom
i jos po necim [zenskismeh.gif]


Izvini curice od 20 leta [zenskismeh.gif]


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:26
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
ajoooJJ
tako je dosadno


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:27
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
*Twilight* je napisao:
SHE je napisao:

mozes da me zoves kako ti se oce,allll mora malo da klimas glavom
i jos po necim [zenskismeh.gif]


Izvini curice od 20 leta [zenskismeh.gif]


ma sta se izvinjavas samo ti nastavi hahahahaha


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:27
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Pa imam ja pravo za svaku reci da je polovnjaca ili nije,kao sto i meni moze reci i govore godinam o mojim godinama mada nitko ni nezna koliko ih imam,na to se ne ljutim ali spominjanje familije,e to je nedopustivo i po pravilima a i po nekom moralu,,,,


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:27
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Žozefina je napisao:
*Twilight* je napisao:
Zozefina aj nemoj da lupetas i idi radi, ono zasta te Senka i zaposlila



Ко лупета?
Којим речима?
С којим правом ми се Твајлајт обраћаш овим речником?
Ко мене плаћа?


tebe cu da pitam za pravo
aj okani se Pita ...
to sto ste sve polovnjace nije on kriv vec vase godine
nije on kriv sto to vas vredja ...
i sto se same nalazite u tome


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:28
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
znaci danas je onaj dan kada kolektivno ludilo zahvati ceo forum :D


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:29
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Bez obzira sto su ti postovo obrisani,pa ih sad kao "nema",smijesno a ja mislim da bi svatko trebao osuditi takve stvari a ne raspravljati se da li je netko polovnjaca polovnjak ili tako nesto,,,,


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 549 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker