Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Jun 2026, 08:10


Autoru Poruka
casual
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 19:56
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
*Twilight* je napisao:
casual je napisao:
naljutili ste ga, Tw umirila, a ja primetio i sada sam kriv... :D

Ma nisam ga ja umirila... dobar je on uvek samo ga vi ne razumete.
Ustvari vecina koristi nestasicu bobona pa njega cackaju a on dobar pa cuti,
a sve to rade ove 'polovnjace'

Jel tako Pite?

Tako je,tako je,,hahahahah


"tako je, tako je, tako je..." :D
samo sam to primetio a na mene se naljutio bez razloga


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 19:57
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
e vucice da nije tvog bloga ne bi se imalo sta citati na forumu


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 19:58
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
i ova ema me nasmeje,bolje nego smesni posteri i one sve teme sa humora


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 19:59
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
SHE je napisao:
e vucice da nije tvog bloga ne bi se imalo sta citati na forumu



Хвала Ши [flower.gif] [ccc3.gif]
фалили су ми твоји коментари [m04110.gif]


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 19:59
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
*Twilight* je napisao:
Pite nece ti ona vise nikada slati upozorenje
evo ja ti obecavam inace... hmmm bolje da cutim

Ma neka salje,istina na kraju zrijumfira a oni koji su vrijedali neka se misli,i ja bih na njihovu mjestu....


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:01
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
pitt jesi li se ozenio konacno???


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:06
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
casual je napisao:
Bradpresto Pitt je napisao:
Tako je,tako je,,hahahahah


"tako je, tako je, tako je..." :D
samo sam to primetio a na mene se naljutio bez razloga


Pit klima glavom i potvrdjuje kao ja hehehee
ali samo sto je istina
inace je borac za pravdu... sam protiv svih


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:08
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
vidi ovog pitta sigurno se naljutio nesto


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:11
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
pittt,de si frendd


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:14
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Pise ti pise pp od 2,5 kilometera
i ja bi volela nego meni pp ne radi


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 548 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker