Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Jun 2026, 05:05


Autoru Poruka
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 19:02
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
casual je napisao:
*Twilight* je napisao:
Cas ništa pametno nećeš pročitati

:D procitao sve i ulogovao se ali sam morao da idem. zakljucio iz procitanog sledece... Pita kao da si hipnotisala opustila sa par upisa i jos ga takvog nisam video... pije ti vodu iz ruke :D
boemi pozdrav [001_smile.gif]

Kakve su ovo budalaštine!?


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 19:03
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
pite ne ljuti se ali to je moj utisak


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 19:04
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
casual je napisao:
pite ne ljuti se ali to je moj utisak

Molio bih da izneses argumente za gore izrečeno!?


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 19:06
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Jer tako mozes imati utisak da sam izvanzemaljac,Alien,E.T,a dokaza ni u tragovima,,,


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 19:07
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
argumenti su tvoji upisi kao indikator tvog naglog promenjenog raspolozenja :D
i sto si ozbiljan tako znaci nevera... :D


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 19:09
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
casual je napisao:
argumenti su tvoji upisi kao indikator tvog naglog promenjenog raspolozenja :D
i sto si ozbiljan tako znaci nevera... :D

Opet naklapas i nagađaš,molim te da izneses valjane argumente,,,ajde i ne okolisaj,,,,


Vrh
Emanuella
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 19:10
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:25
Postovi: 10725

OffLine
ko te diro danas,Piticu
svi pricaju o tome
m

_________________
Slika


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 19:12
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Emanuella je napisao:
ko te diro danas,Piticu
svi pricaju o tome
m

Ma napali me i htjeli banovati zato sto sam tekao forumasivi pod nickom Laya da je polovnjača!?Opomenut sam pred iskljucenje a rechimo ta s nickom Laya nije ni opomenuta mada mi je spominjila familiju i to,sta reci pametnom dosta!!!!


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 19:12
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
ne nagadjam, video sam prethodne stranice... bio si ljut kao ris i fijuuuu amplituda je otisla u minus
ne porici pite, tvoj moto je iskreno i otvoreno...
Em, pit nam je emotivno dislociran


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 19:15
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
casual je napisao:
ne nagadjam, video sam prethodne stranice... bio si ljut kao ris i fijuuuu amplituda je otisla u minus
ne porici pite, tvoj moto je iskreno i otvoreno...
Em, pit nam je emotivno dislociran

Na barataj izrazima za koje ni neznas sto znace,to prvo,drugo opet ti kazem orgument znaci nesto konkretno sto je izreceno s moje strane,ali uvijek obavezno vezano za kontekst izrecenog,i ne lupetaj sramotis se samo,,,


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Baidu [Spider] i 414 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker