Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 24 Jun 2026, 08:50


Autoru Poruka
Emanuella
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 09 Jun 2013, 23:01
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:25
Postovi: 10725

OffLine
stoji ti,vjeruj

_________________
Slika


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 09 Jun 2013, 23:01
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Mozda se nade koja zenskica koja voli i inteligente muske,,,ihihhihiih


Vrh
Emanuella
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 09 Jun 2013, 23:01
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:25
Postovi: 10725

OffLine
Layo,nisam skuzila,di ti se nisam javila

_________________
Slika


Vrh
Emanuella
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 09 Jun 2013, 23:02
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:25
Postovi: 10725

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
Mozda se nade koja zenskica koja voli i inteligente muske,,,ihihhihiih

duso,muskarcima je sva inteligencija izmedju nogu

_________________
Slika


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 09 Jun 2013, 23:03
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Emanuella je napisao:
Bradpresto Pitt je napisao:
Mozda se nade koja zenskica koja voli i inteligente muske,,,ihihhihiih

duso,muskarcima je sva inteligencija izmedju nogu

Ma ta ti je izjava bezveze i sovinisticka ajde nesto pametnije reci,,,,ihihihhihi


Vrh
Emanuella
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 09 Jun 2013, 23:03
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:25
Postovi: 10725

OffLine
...ne znam ti ja to pametno,ja sam samo jedna plavusha [treptrep.gif]

_________________
Slika


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 09 Jun 2013, 23:04
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Emanuella je napisao:
Layo,nisam skuzila,di ti se nisam javila

[zenskismeh.gif] ma na temi javlja mi se sam videla sta si mi napisala
pa ti kazem, emke jbte zahebancija
uh, os opet ? :D


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 09 Jun 2013, 23:04
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Emanuella je napisao:
...ne znam ti ja to pametno,ja sam samo jedna plavusha [treptrep.gif]

Hahhaahah,nisam ja to rekao,,neeeeeee


Vrh
Emanuella
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 09 Jun 2013, 23:05
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:25
Postovi: 10725

OffLine
LaYa je napisao:
Emanuella je napisao:
Layo,nisam skuzila,di ti se nisam javila

[zenskismeh.gif] ma na temi javlja mi se sam videla sta si mi napisala
pa ti kazem, emke jbte zahebancija
uh, os opet ? :D

ja uvjek otju opet [treptrep.gif]
Bradpresto Pitt je napisao:
Emanuella je napisao:
...ne znam ti ja to pametno,ja sam samo jedna plavusha [treptrep.gif]

Hahhaahah,nisam ja to rekao,,neeeeeee

ja sam rekla

_________________
Slika


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 09 Jun 2013, 23:06
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Ovaj Ema,recimo kad se ljubiš jel grizeš usne parneru,ili kako,ali ozbiljno odgovori...


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 372 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker