Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 23 Jun 2026, 12:06


Autoru Poruka
Andjeo sa greskom
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 08 Jun 2013, 02:28
Korisnikov avatar
ASG

Pridružio se: 06 Dec 2012, 20:55
Postovi: 11718

OffLine
Menjaju se kanali i bleji na forumu.Ti cekas sestru?


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 08 Jun 2013, 02:30
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
Tačnije utakmicu u 02:30. [dzokac.gif]

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
Andjeo sa greskom
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 08 Jun 2013, 02:33
Korisnikov avatar
ASG

Pridružio se: 06 Dec 2012, 20:55
Postovi: 11718

OffLine
Sta se igra?


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 08 Jun 2013, 02:34
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
Odbojka. Tako ću i zaspati, uz TV. [treptrep.gif]

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
Andjeo sa greskom
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 08 Jun 2013, 02:38
Korisnikov avatar
ASG

Pridružio se: 06 Dec 2012, 20:55
Postovi: 11718

OffLine
A ko ce ti ugasiti tv? :D


Vrh
Andjeo sa greskom
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 08 Jun 2013, 02:40
Korisnikov avatar
ASG

Pridružio se: 06 Dec 2012, 20:55
Postovi: 11718

OffLine
E da ja mogu zaspati uz tv.Moracu opet da udisem lavandu :D


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 08 Jun 2013, 02:41
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
Podesiću da se sam ugasi. U kom veku ti živiš ? [kez.gif]

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
Andjeo sa greskom
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 08 Jun 2013, 02:43
Korisnikov avatar
ASG

Pridružio se: 06 Dec 2012, 20:55
Postovi: 11718

OffLine
Setila sam se kad sam poslala.:D
Ti bas volis Nadala ;)


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 08 Jun 2013, 02:46
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
Više volim striku Tonija. [smiley2544.gif]

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
Andjeo sa greskom
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 08 Jun 2013, 02:50
Korisnikov avatar
ASG

Pridružio se: 06 Dec 2012, 20:55
Postovi: 11718

OffLine
Aha taj je sad popularan.Idem lagano.Podesicu gasenje tv za sat vremena,valjda cu zaspati :D.Laku noc druze.


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 424 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker