Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 22 Jun 2026, 22:22


Autoru Poruka
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 07 Jun 2013, 10:25
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
Just je napisao:
Nemoj Mad tako, evo sramota me jos uvijek sto sam tako bezobzirna i ćorava, pa nisam Iskru vidjela [raz_020.gif] [kikice.gif]

iskrić, oprostiiiiiiiiiiiii [giligili.gif]

ne mogu sam duboko uvredžena i iznenaDŽena [pretvarase.gif] [djavolcica.gif]
akcenat na obe reči samo da se zna [kez.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 07 Jun 2013, 10:26
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
E sad cu prijaviti Mada nadleznima, taman si mi oprostila i on upade i unese raskol medju nas
Narusava idilu foruma, zlica jedna [shakinghead.gif]

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 07 Jun 2013, 10:28
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Just brzo ce novembar samo ova zima da prodje :D tesko ces se nakuvati sobzirom kakve su meteoroloske prilike


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 07 Jun 2013, 10:29
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Cas ja se jos uvijek nadam da ce sunce granuti i uzariti sve, jbg nada poslednja umire :)

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 07 Jun 2013, 10:30
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
neka jos dva dana ovako a onda neka przi...
ma sto te nema slabo dolazis...


Vrh
MAD BOOKSELLER
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 07 Jun 2013, 10:31
rang
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33
Postovi: 6420

OffLine
Јуст, шали се чика Мад, прави комендију.
Сад морам да вас напустим, имам обавеза на послу...
Видите на "Догодило се на данашњи дан".
Све вас љубим!
А због оног Утера све држим дупе уза зид!

[smehsmeh.gif] [smehsmeh.gif] [smehsmeh.gif]


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 07 Jun 2013, 10:31
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
i ja sam sina rodila u novembru :D
škorpijica mala sad od 2 metra doduše [zenskismeh.gif]

ne sme niko MADA da dira on i ne zna da smo par
doduše nisam ni ja znala al nema veze [zenskismeh.gif]


PAŽNJA PAŽNJA [zenskismeh.gif]
daje se na znanje.. odoh po knjige u čkolu
nemo neko da otišo
bizo se vrćem [djavolcica.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 07 Jun 2013, 10:32
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Just bolje sacekaj decembar, strelac je strelac :D
Iskra Mad cao


Vrh
Naopak
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 07 Jun 2013, 10:33
Korisnikov avatar
N
N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20
Postovi: 14794

OffLine
Pa ako cemo tako neka ceka avgust...lav je lav

_________________
Uz vetar sam uvek is'o
i nikoga nisam sis'o,
od malena radim tako
ja sam rodjen naopako!


˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 07 Jun 2013, 10:33
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Cccc vidi ih sto u isto vrijeme odose :D :P
A Cas, malo sad odmaram, a kad sam na poslu iskreno ne smijem, em ima posla, em je meni koncetracija 0 bodova, samo zaboravljam i ne smijem jos i s forumom se zajebavat

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 336 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker