| Autoru |
Poruka |
|
Iskra
|
|

kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17 Postovi: 42717
|
Just je napisao: Nemoj Mad tako, evo sramota me jos uvijek sto sam tako bezobzirna i ćorava, pa nisam Iskru vidjela iskrić, oprostiiiiiiiiiiiii ![[giligili.gif] [giligili.gif]](./images/smilies/giligili.gif) ne mogu sam duboko uvredžena i iznenaDŽena akcenat na obe reči samo da se zna ![[kez.gif] [kez.gif]](./images/smilies/kez.gif)
_________________ that's it!
|
|
|
|
|
|
|
Just
|
|

Persa from the Mahala
Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08 Postovi: 4448
|
E sad cu prijaviti Mada nadleznima, taman si mi oprostila i on upade i unese raskol medju nas Narusava idilu foruma, zlica jedna ![[shakinghead.gif] [shakinghead.gif]](./images/smilies/shakinghead.gif)
_________________ Micho, nedostajes mi 
|
|
|
|
|
|
|
casual
|
|

*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31 Postovi: 9053
|
Just brzo ce novembar samo ova zima da prodje  tesko ces se nakuvati sobzirom kakve su meteoroloske prilike
|
|
|
|
|
|
|
Just
|
|

Persa from the Mahala
Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08 Postovi: 4448
|
Cas ja se jos uvijek nadam da ce sunce granuti i uzariti sve, jbg nada poslednja umire 
_________________ Micho, nedostajes mi 
|
|
|
|
|
|
|
casual
|
|

*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31 Postovi: 9053
|
neka jos dva dana ovako a onda neka przi... ma sto te nema slabo dolazis...
|
|
|
|
|
|
|
MAD BOOKSELLER
|
|
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33 Postovi: 6420
|
Јуст, шали се чика Мад, прави комендију. Сад морам да вас напустим, имам обавеза на послу... Видите на "Догодило се на данашњи дан". Све вас љубим! А због оног Утера све држим дупе уза зид! ![[smehsmeh.gif] [smehsmeh.gif]](./images/smilies/smehsmeh.gif)
|
|
|
|
|
|
|
Iskra
|
|

kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17 Postovi: 42717
|
i ja sam sina rodila u novembru  škorpijica mala sad od 2 metra doduše ne sme niko MADA da dira on i ne zna da smo par doduše nisam ni ja znala al nema veze PAŽNJA PAŽNJA daje se na znanje.. odoh po knjige u čkolu nemo neko da otišo bizo se vrćem ![[djavolcica.gif] [djavolcica.gif]](./images/smilies/djavolcica.gif)
_________________ that's it!
|
|
|
|
|
|
|
casual
|
|

*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31 Postovi: 9053
|
Just bolje sacekaj decembar, strelac je strelac  Iskra Mad cao
|
|
|
|
|
|
|
Naopak
|
|

N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20 Postovi: 14794
|
Pa ako cemo tako neka ceka avgust...lav je lav
_________________ Uz vetar sam uvek is'o i nikoga nisam sis'o, od malena radim tako ja sam rodjen naopako!
˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs
|
|
|
|
|
|
|
Just
|
|

Persa from the Mahala
Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08 Postovi: 4448
|
Cccc vidi ih sto u isto vrijeme odose  A Cas, malo sad odmaram, a kad sam na poslu iskreno ne smijem, em ima posla, em je meni koncetracija 0 bodova, samo zaboravljam i ne smijem jos i s forumom se zajebavat
_________________ Micho, nedostajes mi 
|
|
|
|
|
|
|
|