Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 22 Jun 2026, 22:21


Autoru Poruka
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 07 Jun 2013, 10:14
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
Just je napisao:
Moja beba je na mamu, voli kofi [shakinghead.gif]
tako da, sipaj i meni jednu kofi :D

oki doki onda evo stizeeee
[soljakafe.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 07 Jun 2013, 10:16
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Ooo jesss, tnks na kafi
Sta ima ovjde? Casa necu ni sa pitam, on je totalno neupucen u sve

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 07 Jun 2013, 10:18
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
Just je napisao:
Ooo jesss, tnks na kafi
Sta ima ovjde? Casa necu ni sa pitam, on je totalno neupucen u sve

šta da ti kažem eto kad znaš [smilie_girl_303.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 07 Jun 2013, 10:19
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Ma nist ne znam, udjem ko muva bez glave
Ima li one svadjalice megare [kasljuc.gif]

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
MAD BOOKSELLER
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 07 Jun 2013, 10:22
rang
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33
Postovi: 6420

OffLine
Just je napisao:
Iskrić, nisam te ba vidjela, [kikice.gif] [ccc3.gif]

Само вас посматрам, како занемарујете моју Даду!
Не види је Јуст. Онај што утерује змајевима ноћаске спроћу Даде све богзнакако, а данас нешто гледа у башти да ли још има трешања. Даду, ич не зарезује...
То је понашање за сваку осуду!

Дајче љуби тебе твој Мад више пута!
[smilie_girl_183.gif] [l_girl_kiss.gif] [kiss3.gif] [d_hug.gif] [kiss2.gif] [ljubavi.gif]


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 07 Jun 2013, 10:22
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
slabo dodže i ona [cray.gif] i bude kratko
pa se ni ne sretnemo [smilie_girl_303.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Naopak
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 07 Jun 2013, 10:23
Korisnikov avatar
N
N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20
Postovi: 14794

OffLine
Just je napisao:
Ma nist ne znam, udjem ko muva bez glave
Ima li one svadjalice megare [kasljuc.gif]

Hehehehe, pa skloni ruke sa ociju bre Just pa ce biti bolje, znaces... :P
Svrati Megara, al se ne svadja...fina je [smiley2544.gif]

_________________
Uz vetar sam uvek is'o
i nikoga nisam sis'o,
od malena radim tako
ja sam rodjen naopako!


˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 07 Jun 2013, 10:24
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Nemoj Mad tako, evo sramota me jos uvijek sto sam tako bezobzirna i ćorava, pa nisam Iskru vidjela [raz_020.gif] [kikice.gif]

iskrić, oprostiiiiiiiiiiiii [giligili.gif]

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 07 Jun 2013, 10:24
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
MAD BOOKSELLER je napisao:
Just je napisao:
Iskrić, nisam te ba vidjela, [kikice.gif] [ccc3.gif]

Само вас посматрам, како занемарујете моју Даду!
Не види је Јуст. Онај што утерује змајевима ноћаске спроћу Даде све богзнакако, а данас нешто гледа у башти да ли још има трешања. Даду, ич не зарезује...
То је понашање за сваку осуду!

Дајче љуби тебе твој Мад више пута!
[smilie_girl_183.gif] [l_girl_kiss.gif] [kiss3.gif] [d_hug.gif] [kiss2.gif] [ljubavi.gif]

I jaooooooooooooooooo
si vidoooooooooo [cray.gif] [cray.gif] potroših tone maramica da se povratim [djavolcica.gif]
e ako si ti njima vako oštro reko [smiley2544.gif]
dodži da te kisnem [giligili.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 07 Jun 2013, 10:25
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Naopak je napisao:
Just je napisao:
Ma nist ne znam, udjem ko muva bez glave
Ima li one svadjalice megare [kasljuc.gif]

Hehehehe, pa skloni ruke sa ociju bre Just pa ce biti bolje, znaces... :P
Svrati Megara, al se ne svadja...fina je [smiley2544.gif]


Megara fina [ups.gif]
zato forumi odose u propast, nema ko da se svadja [kez.gif]

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 326 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker