Autoru
Poruka
UtherPendragon
Razarač
Pridružio se: 10 Okt 2012, 20:36Postovi: 6089
eee gde si naopacki dje si senka ljubavi jel da da sam te sobalio s ovu pesmu a ? oces mi sad pokazati golisave slike ?
_________________skriveni tigar pritajeni zmaj
mmm
rang
Pridružio se: 21 Sep 2012, 23:56Postovi: 4935
Spamerkooo ima li vlasti ovde ili su svi ostavke podneli ili promenili stranku..
Naopak
N
Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20Postovi: 14794
Au bre ce se istrujemo sa koFi
_________________Uz vetar sam uvek is'o i nikoga nisam sis'o, od malena radim tako ja sam rodjen naopako! ˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs
Iskra
kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17Postovi: 42717
mmm je napisao:
Spamerkooo ima li vlasti ovde ili su svi ostavke podneli ili promenili stranku..
ne racume
ta problemikus
_________________
that's it!
Iskra
kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17Postovi: 42717
Naopak je napisao:
Au bre ce se istrujemo sa koFi
čut bre kad je djabe
_________________
that's it!
UtherPendragon
Razarač
Pridružio se: 10 Okt 2012, 20:36Postovi: 6089
ne verujte joj..ni kod babe nema za dzabe
_________________skriveni tigar pritajeni zmaj
mmm
rang
Pridružio se: 21 Sep 2012, 23:56Postovi: 4935
Iskra redovno kuva kafu ali je ne pije..antikafedzija
Naopak
N
Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20Postovi: 14794
Iskra je napisao:
Naopak je napisao:
Au bre ce se istrujemo sa koFi
čut bre kad je djabe
Ma gde dzabe platio sam debelo
_________________Uz vetar sam uvek is'o i nikoga nisam sis'o, od malena radim tako ja sam rodjen naopako! ˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs
Iskra
kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17Postovi: 42717
samo se vi smestite sad ču ja
_________________
that's it!
*Twilight*
Laprdalo i tuturutka
Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07Postovi: 11750
UtherPendragon je napisao:
eee gde si naopacki dje si senka ljubavi jel da da sam te sobalio s ovu pesmu a ? oces mi sad pokazati golisave slike ?
evo upravo se slikam i sve golisave samo za tebe
cek da sobalim i ja tebe