Autoru
Poruka
mmm
rang
Pridružio se: 21 Sep 2012, 23:56Postovi: 4935
Naopaki cao,ne truj Iskru sa taj otrov.. ona preferira samo zdrav zivot..
Iskra
kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17Postovi: 42717
ijaooooo
iskuka ja
200 gr kafeeeeeeee
_________________
that's it!
Iskra
kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17Postovi: 42717
mmm je napisao:
Naopaki cao,ne truj Iskru sa taj otrov.. ona preferira samo zdrav zivot..
ajd priznaj esi mazno tamo na + -
_________________
that's it!
mmm
rang
Pridružio se: 21 Sep 2012, 23:56Postovi: 4935
Nisam bre..ja kradju prezirem i ti to znas..
Naopak
N
Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20Postovi: 14794
Iskra je napisao:
ijaooooo
iskuka ja
200 gr kafeeeeeeee
Cao macak, ona se sama truje
MA gde 200gr NAne celo kilo bre
_________________Uz vetar sam uvek is'o i nikoga nisam sis'o, od malena radim tako ja sam rodjen naopako! ˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs
*Twilight*
Laprdalo i tuturutka
Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07Postovi: 11750
UtherPendragon je napisao:
aj bre ne lupetaj ljubavi ..ti znas da ja imam oci samo za tebe ..cek ti nadjem pesmu
Ijao sad me obori sa nogu
sve ti je oprosteno i da flertujes sa celim forumom
Macak, Naopaki i Senci pozz i za vas
mmm
rang
Pridružio se: 21 Sep 2012, 23:56Postovi: 4935
Naopaki..jok bre,ona ne pije kafu..ona se grozi kafe to ce da proda sutra garant
Iskra
kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17Postovi: 42717
mmm je napisao:
Nisam bre..ja kradju prezirem i ti to znas..
sad sam ti objasnila tamo na + -
opaki druzeeeeee pa jel to celo kiloooo
_________________
that's it!
Naopak
N
Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20Postovi: 14794
Iskra je napisao:
mmm je napisao:
Nisam bre..ja kradju prezirem i ti to znas..
sad sam ti objasnila tamo na + -
opaki druzeeeeee pa jel to celo kiloooo
Celo nego sta...dobro odstupanja uvek ima koji gram
_________________Uz vetar sam uvek is'o i nikoga nisam sis'o, od malena radim tako ja sam rodjen naopako! ˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs
Iskra
kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17Postovi: 42717
pa jel da kuFam jopet ...a....
_________________
that's it!