Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 22 Jul 2025, 00:19


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 17 Maj 2013, 10:39
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Zbog napada na Staniju Zorica izbačena!

Slika
Netrpeljivost kulminirala fizičkim obračunom!


Sinoć je došlo do fizičkog obračuna Zorice Marković i Stanije Dobrojević, zbog čega je Zorica izbačena iz rijalitija.

Pevačica je sinoć napala starletu, udarila je limenkom piva, posipala je pivom i vukla za kosu. Zadruga je brzo reagovala, te je Zorica momentalno izbačena iz rijalitija. Nakon što je Zorica prva napala Staniju zbog kašnjenja, pljuštale su uvrede!

“Ova žena je toliko zlo, da veće zlo u životu nisam videla”, rekla je Stanija, na šta joj je Zorica odgovorila: “Beži bre klošarko jedna. Ko je zlo? Klošarko jedna. Idi skini te sise veštačke. Mrš, prostitutko jedna. Idi u pi.du materinu striptizeto jedna.”

“Vi ste Zorice vaše ime prodali ovde na farmi. Neću da slušam propale pevače da leče svoje frustracije na meni. Sram vas bilo i vaših godina”, poručila joj je Stanija dodajući: “Vi ste prodali svoj obraz. Vi ste zlo ove Srbije. Svi su videli ko ste. Zlo kao što ste vi se retko nalazi.” Pevačica je nastavila da preti starleti. “Ma ne se*i klošarko jedna. Idi se skini gola, prostitutko jedna. Ti si jedno veštačko đubre. Jebaću te do kraja farme, nećeš biti mirna od mene!”

Nakon toga došlo je do okršaja Zorice i Stanije, gde je pevačica prvo polila starletu limenkom piva, da bi je onda istom pogodila u glavu! Brzom reakcijom zadruge, pevačica je nešto oko 4 sata ujutru izbačena iz rijalitija!

Slika
Da li će napraviti bebu na ‘Farmi’?


Inače, ako izuzmemo ovaj incident ljubav na imanju u Lisovićima cveta. I dok se Danijel Alibabić i manekenka Jovana više ni ne kriju od ostalih farmera kada vode ljubav, a iako se stalno svađaju, Filip se toliko zaljubio u Staniju da već kuje planove za budućnost.

Naime, atraktivni maneken rekao je starleti kako bi bilo lepo da imaju bebu. Sem toga, ponudio joj je da žive zajedno u njegovoj kući od 450 kvadratnih metara. Međutim, starleta je rekla da bi radije volela da gaji dete u Americi, nego u Pančevu odakle je Filip.


tračara

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 17 Maj 2013, 10:55
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma 2013: Zorica izbačena jer je udarila Staniju, Saška Karan na ušivanju! (Video)

Slika

Sinoć su farmerima u potpunosti popustile kočnice sa ponašanjem pa su se u toku samo jedne večeri desile razne situacije.

Stanija i Sha pravili su žurke za svoje devojačko i momačko veče. Starleta i Filip su raskinuli, pa je Stanija na sav glas plakala po kući. Pored toga, Bebi Dol je, vidno pod dejstvom alkohola, iz nepoznatih razloga uzela nož i posekla Sašku Karan koja je završila na ušivanju na Banjici. Zadruga je povodom ovog događaja poslala pismo u kome objašnjava da više neće tolerisati takve ispade. Iako se Bebi Dol u suzama Saški izvinjavala nekoliko puta, Saška je ipak konstatovala da bi Bebi trebalo da napusti imanje.

Pored toga, Stanija i Zorica Marković su se posvađale. Obe su vikale, a kada je Stanija završila sa histerijom pokušala je da se skloni od pevačice koja je išla za njom. Stanija se na kraju rasplakala, a Filip je izašao napolje sa njom kako bi je smirio. Ovo je bila odliča prilika da se mladi par pomiri, a kada se Stanija vratila u kuću svađa se nastavila. Zorica je nastavila da je naziva prostitutkom, a sve se završilo tako što je starletu udarila u glavu, zbog čega je izbačena sa Farme.





Svet+

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 17 Maj 2013, 16:33
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Zorica Marković za Novosti: Nisam htela da udarim Staniju, otkriću svašta o Ljubi

Pevačica narodne muzike ekskluzivno za Novosti otkriva: Era, Goca i Saška su me razočarali. Ljuba je dobijala informacije i sklopila pakt sa Ša

Slika

Pevačica narodne muzike Zorica Marković ekskluzivno za Novosti otkriva da ne zna koji je razlog što je zadruga izbacila, jer su svi videli da nije imala nameru da bilo koga udari. Ona tvrdi da je Ljuba Pantović dobijala informacije iz spoljnog sveta, kao i da je sklopila pakt sa Ša da sve pevače izbaci iz kuće. Zorica kaže da nije mogla, a da se ne svađa, jer nije imuna na provokacije i psovke, ali da joj posle svega nije žao jer je ona takva i prirodno. Prilično raspoložena u razgovoru za Novosti Zorica je ponešto rekla i o Goci Božinovskoj, Eri Ojdaniću, odonosu sa Stanijom i učeću u rijalitiju.


- Dobro sa, hvala na pitanju - rekla nam je Zorica. - Iako sam malo šokirana, ipak sam dobro. Nisam ljuta. Zadruga je odlučila da me izbaci. Ne razumem zbog čega, ali dobro. Zadovoljna sam učešćem, zašto ne bih.

* Šta se dogodilo sa Stanijom, zbog čega ste fizički nasrnuli na nju?

- Ja nisam luda. Nisam takav lik da bi namerno nekoga udarila. Snimak je izašao i dobro ste videli da ja nisam imala nameru da je udarim, već da je polijem pivom. Ja imam pravo na to. Posle svih uvreda sa obe strane, ja sam htela samo da prospem pivo po njoj, ona me je udarila po ruci i konzerva je odletela na njenu glavu.

* Ova "Farma" će ostati upamćena po Vašim svađama. Da li je to bila taktika, ili ne?

- Znate kako, ja sam ušla tamo, a da skoro nisam nikoga znala. Ako mi neko kaže da može da istrpi da ga neko vređa, a da ne odreaguje, onda laže. Ja sam takva, kakva sam. U realnom svetu se prema ljudima ponašam prema zasluzi. Era Ojadanić, Goca Božinovska, Miki Mećava i Saška Karan su me mnogo razočarali.

* Zbog čega konflikt sa Gocom Božinovskom?

- Mnogo sam joj pomogla na početku karijere i ona je sama to pričala. Izgleda da je zabooravila šta sam sve učinila za nju. Videla sam da mi se smeje u lice, a onda sam čula da me ogovara iza leđa, a to ne podnosim.

* Vaš odnos sa Ljubom Pantović je ostao nerazjašnjen. Izgladalo je kao da ste dobre prijateljice, a onda ste je postavili za slugu. Zbog čega ste to uradili?

- Ona mi je bila sledeća na tepetu. Prvih deset dana sam sedela u ćošku i sve ih skenirala. Ljuba nije htela da se zbliži ni sa kim ko nije poznat. O njenom tretmanu na "Farmi" ću tek pričati. Otkriću kada nije nosila bubicu i kako je dobijala informacije iz spoljnog sveta. Inače, ona je sklopila pakt sa Ša, koji je trebalo da dovede do toga da svi mi koji smo stariji i popularniji budemo izbačeni jedan po jedan. Što se tiče toga što sam je postavila za slugu, mislim da to nije bilo ništa strašno. Plan mi se ostvario - skinula je masku i pokazala ko je.

* Po čemu ćete Vi pamtiti"Farmu"?

- Po razočarenjima. Mislila sam da dobro poznajem Eru, Gocu i Sašku Karan, ali su se svi okrenuli protiv mene i videla sam da mi nisu neki prijatelji. Mada, moji drugovi i drugarice su napolju.

* Ko po Vašem mišljenju zaslužuje pobedu?

- Ako pravde bude, to će biti mali Aki.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 17 Maj 2013, 16:38
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Svi raskidi i svađe Filipa i Stanije

Starleta i maneken ne prestaju da se svađaju. Svi razlozi potiču od Filipove ljubomore koji je na kraju izbacio Staniju iz kreveta

Slika

Filip Panajotović i Stanija Dobrojević su opet raskinuli!

Starleta se pre „devojačke večeri“ opet posvađala sa svojim dečkom. Filip Mitrović i Aki su posle dužeg vremena seli da popričaju sa Filipom Panajotovićem. Oni su mu sugerisali šta da radi po pitanju Stanije i konstatovali da ona negatovno utiče na njega. To je dovelo do žučne svađe između dvoje zaljubljenih.


- Ma daj, teraj se više. Ne mogu da dođem u svoj krevet da odmorim, a da oni tebi ne pune glavu glupostima i sad nastavljaju, a ti ćutiš kao pi*kica – vikala je Stanija.

Filip je odreagovao burno, pa joj je naredio da napusti njihov krevet.

- Jedi gov*a bre debilčino glupava! M*rš iz kreveta džukelo jedna mala - besno je Filip odgovorio, na šta mu je Stanija poručila da je među njima gotovo.

Ovo nije prvi put da su se maneken i starleta „rastali“.

Prva svađa „golupčića“ je počela zbog Akija. Maneken nije mogao da izdrži nalet ljubomore pa je Staniji svašta rekao, a ona se posle toga javno izvinila svojoj majci ako ju je razočarala. Posle samo nekoliko dana na Farmu je došao Darko Lazić sa svojim kolegama. On je Filipu rekao da se Stanija raspitivala za bivšeg dečka što je izazvalo opšti haos, a zaljubljeni par se prvi put, ozbiljno posvađao.

- Idi slušaj druge - vikala je Stanija. -Šta ćeš da radiš kada budemo izašli odavde. Tada ćeš svašta da čuješ o meni, i šta ćeš onda. Ako ne možemo ovo da prevazićemo, onda je ne znam šta ćemo kad izađemo.

Posle toga je bio problem ko od njih dvoje više ulaže u vezu, ali i to što će Stanija da se poljubi sa Ša jer su njih dvoje mlada i mladoženja u nedeljnom zadatku „Venčanje“. Čak iako je gluma u pitanju, to je za manekena, značio kraj romanse.

- Neće mi bi ti svejedno kada ih budem video da se ljube – poverio se maneken, pa se sukobio sa svojom devojkom

Stanija i Filip se iz dana u dan neprekidno svađaju, a uglavnom razlog njihovih sukoba je – Filipova ljubomora.

Svi farmeri su primetili koliko maneken „drami“ oko toga sa kim Stanija priča, šta radi, kako je stala ispred nekog i to vešto koriste da ga provociraju.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 18 Maj 2013, 08:24
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
UŽIVO Zorica: Namestili mi, nisam udarila Staniju!

Snimak je izašao i dobro ste videli da ja nisam imala nameru da je udarim, već da je polijem pivom. Ja imam pravo na to, rekla je pevačica

Slika

Pevačica narodne muzike Zorica Marković otkriva da ne zna koji je razlog što je zadruga izbacila, jer su svi videli da nije imala nameru da bilo koga udari.

Ona tvrdi da je Ljuba Pantović dobijala informacije iz spoljnog sveta, kao i da je sklopila pakt sa Ša da sve pevače izbaci iz kuće.

Zorica kaže da nije mogla, a da se ne svađa, jer nije imuna na provokacije i psovke, ali da joj posle svega nije žao jer je ona takva i prirodno.

Prilično raspoložena, Zorica je ponešto rekla i o Goci Božinovskoj, Eri Ojdaniću, odonosu sa Stanijom i učeću u rijalitiju.

"Dobro sam, hvala na pitanju", rekla je Zorica. "Iako sam malo šokirana, ipak sam dobro. Nisam ljuta. Zadruga je odlučila da me izbaci. Ne razumem zbog čega, ali dobro. Zadovoljna sam učešćem, zašto ne bih."

Šta se dogodilo sa Stanijom, zbog čega ste fizički nasrnuli na nju?

"Ja nisam luda. Nisam takav lik da bi namerno nekoga udarila. Snimak je izašao i dobro ste videli da ja nisam imala nameru da je udarim, već da je polijem pivom. Ja imam pravo na to. Posle svih uvreda sa obe strane, ja sam htela samo da prospem pivo po njoj, ona me je udarila po ruci i konzerva je odletela na njenu glavu."

Ova "Farma" će ostati upamćena po Vašim svađama. Da li je to bila taktika, ili ne?

"Znate kako, ja sam ušla tamo, a da skoro nisam nikoga znala. Ako mi neko kaže da može da istrpi da ga neko vređa, a da ne odreaguje, onda laže. Ja sam takva, kakva sam. U realnom svetu se prema ljudima ponašam prema zasluzi. Era Ojadanić, Goca Božinovska, Miki Mećava i Saška Karan su me mnogo razočarali".

Zbog čega konflikt sa Gocom Božinovskom?

"Mnogo sam joj pomogla na početku karijere i ona je sama to pričala. Izgleda da je zabooravila šta sam sve učinila za nju. Videla sam da mi se smeje u lice, a onda sam čula da me ogovara iza leđa, a to ne podnosim."

Po čemu ćete Vi pamtiti Farmu?

"Po razočarenjima. Mislila sam da dobro poznajem Eru, Gocu i Sašku Karan, ali su se svi okrenuli protiv mene i videla sam da mi nisu neki prijatelji. Mada, moji drugovi i drugarice su napolju.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 18 Maj 2013, 08:26
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Goca: Filip gleda Staniju kao Kapisoda Kseniju!

Mene je strah od Filipa, ponaša se kao Filip Kapisoda prema Kseniji. Videla sam kako te gleda, rekla je zabrinuto pevačica

Slika

Goca Božinovska je odlučila da je vreme da preduzme nešto po pitanju Filipove i Stanijine veze. Ona je pevačicu upozorila da je Filip posmatra baš kao Filip Kapisoda pokojnu pevačicu Kseniju Pajčin.

"Mene je strah od Filipa, ponaša se kao Filip Kapisoda prema Kseniji. Videla sam kako te gleda, šta god da kažeš, gde god da kreneš, on kaže gde je Stanija.", rekla je zabrinuto pevačica.

Stanija je rekla da se rodila ljubav između nje i Filipa, ali da je on nekad hladan, a i da je ponekad urniše psihički jer pokušava da joj nametne osećaj krivice.

"Uvek sam imala duge veze i uvek sam gledala na duge staze, i ja mislim da imamo šanse i ovde i napolju.", rekla je Stanija.

Slika


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 18 Maj 2013, 08:34
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Kaća priznala: Stanija, svaka ti čast!

Pevačica je na svom Fejsbuk profilu odala priznanje Staniji zbog ljudi koji je okružuju na Farmi

Slika

Mnogi su upoređivali Staniju i Filipa sa Kaćom i Banetom.

Spekulisalo se u početku oko toga da li su Filip i Stanija imali dogovor pre ulaska da isceniraju ljubav kako bi stekli veliku popularnost koju su stekli Bane i Kaća.

Jednom prilikom je Živkovićeva i oplela po starleti, smetalo joj je što je porede sa njom. Situacija se izgleda promenila. Pošto je pretrpela torturu na Farmi od strane Zorice, Kaća je stala na Stanijinu stranu.

"Nisam verovala da ću ovo ikad reći, ali Stanija svaka čast. Ove ljude treba izdržati", napisala je pevačica na svom "Fejsbuk" profilu.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 18 Maj 2013, 19:23
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
PAO POLJUBAC: Stanija se udala za Ša!

Mladoženja je zagrlio mladu i poljubio je tik pored usana. Stanija je bila veoma raspoložena, čak je bila pribrana i zgazila mladoženju

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Veselo!
Stanija i Ša su se venčali. Mlada je zadržala svoje prezime i dodala muževljevo, a kada su oboje rekli da dobrovoljno pristaju na brak, matičar Vesna Rivas je im je rekla da mogu da se poljube.

Ostali farmeri su jedva dočekali ovaj trenutak, a Ša je zagrlio Staniju i poljubio je tik pored usana. Mlada je sve vreme bila nasmijana, čak je bila pribrana i zgazila mladoženju.

Svadba se održala po svim tradicionalnim običajima, mladu su predali roditelji, a svekar Era je bio pravi domaćen i veoma veseo što ženi svoga sina.

"Kakav otac takav sin, mnogo dece vam želim", poželeo je Era mladencima i poveo kolo.

Tetka Saška Karan je uhvatila bidermajer, a Stanija i Ša su u kočijama, kojima su došli do kuće, komentarisali da ih interesuje kako će Filip da odreaguje na poljubac.

Ša je, kako tradicija nalaže, uneo mladu u gazdinsku kuću i pravo je spustio na krevet. Oboje su zaključili da je ovo bila najbolja svadba i da će se pamtiti u selu.

Stanije je iskoristila prvu priliku i našla Filipa i pitala ga kako se oseća i da li je video poljubac, a Filip je rekao da i nije bio tu i da je sve u redu.

Filip, Danijel i Ekrem su planirali da otmu mladu, ali se nisu usudili da pokvare slavlje.



kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 18 Maj 2013, 19:33
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
STANIJA POBEGULJA: Filip ukrao mladu, zadruga je vratila!

Svi Farmeri su se veselili kada je Filip u jednom trenutku zgrabio staniju i u naručju je trčeći izneo napolje. Njih dvoje su otišli pravo do kućice za izolaciju gde su se presvukli

Slika

Zadruga je organizovala svadbu Stanije i repera Ša.

Mlada je zadržala svoje prezime i dodala muževljevo, a kada su oboje rekli da dobrovoljno pristaju na brak, matičar Vesna Rivas je im je rekla da mogu da se poljube.

Svadba se održala po svim tradicionalnim običajima, mladu su predali roditelji, a svekar Era je bio pravi domaćen i veoma veseo što ženi svoga sina.

Stanija je iskoristila prvu priliku i našla Filipa i pitala ga kako se oseća i da li je video poljubac, a Filip je rekao da i nije bio tu i da je sve u redu.

Međutim, Filip je isplanirao da ukrade mladu i odvede je u kućicu za izolaciju, a čak je njene stvari premestio tamo, da se presvuče.

Svi Farmeri su se veselili kada je Filip u jednom trenutku zgrabio staniju i u naručju je trčeći izneo napolje. Njih dvoje su otišli pravo do kućice za izolaciju gde su se presvukli.

Svi svatovi i rodbina su krenuli da ih traže, a kada su došli, ušla je i muzika i počela da im svira "Sunce ljubavi". Međutim, Goca Božinovska je došla kod njih i rekla im da je došao čovek iz produkcije i rekao im da moraju da se obuku i da se vrate svojim ulogama što je par s negodovanjem prihvatio.



kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 19 Maj 2013, 01:04
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Nominovani Danijel i Dule

Crnogorac je dobio najviše štapića što ga je odvelo u duel, a glasači su najmanj bili naklonjeni Dultu što je teško palo njegovoj ženi Radojki

Slika

Danijel Alibabić i Dule Bogdanović su nominovani za izbacivanje ove nedelje!

Farmeri su u subotu uveče odlučili da poštede Jovanu Nikolić koja je u nedelji za nam je bila sluga zajdno sa Danijelom. Crnogorac je ubeđivao sve takmičare da njemu daju štapić kako bi sačuvao svoju devojku na imanju, što su oni i uradili.


Ognjen Amidžić je posle davanja štapića podigao Mikija Mećavu, Duleta Bogdanovića, Milana Tarota i Eru Ojdanića kako bi saopštio ko od njih četvorice ide u duel. Posle dramske pauze, voditelj je rekao Mikiju da sedne, potom i Tarotu. Na kraju je saopštio da je ove nedelje publika najmanje glasala za Duleta, što je njegovu ženu Radojku veoma pogodilo.

- Ide mi se kući. Da učim, neću! Jedino će mi biti žao što će Radojka ovde da mi ostane sama - rekao je Dule posle nominacija.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker