Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 22 Jul 2025, 00:20


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 14 Maj 2013, 16:35
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
VENČANJE NA FARMI: Stanija i Ša mladenci! (VIDEO)

Budući da je Filip već imao ispade ljubomore zbog starlete, može se naslutiti da im predstoji izuzetno burna nedelja u kojoj će se farmeri pripremati za ceremoniju venčanja

Slika

Prema ovonedeljnom zadatku Zadruge, farmeri koji u životu van imanja nisu ni u kakvom braku imali su priliku da budu nasumično izvučeni i dobiju ulogu mladenaca čije će se venčanje održati u subotu.


Pripreme za ceremoniju će trajati tokom cele nedelje, a glavne uloge u ovom zadatku dobili su Stanija i reper Ša, na opšte iznenađenje svih, budući da Filip neće imati priliku da ovaj put bude starletin partner.

Nakon što se protekle nedelje zbog Filipovog ljubomorisanja njihova ljubavna romansa poljuljala, može se naslutiti da će, usled Stanijinog venčanja sa Ša, Panajotoviću opet popustiti kočnice i da će naredni dani biti i te kako burni.

Budući da se reper Ša nedavno požalio da ima problema zbog toga što dugo nije imao seks, ovo će biti priličan problem za njega, a pogotovo ukoliko bude morao da prvu bračnu noć provede pored provokativne starlete.

Pogledajte kako je proteklo biranje mlade i mladoženje:



telegraf

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 14 Maj 2013, 19:25
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
ISPRIČA SE ONA! Bebi Dol priča sama sa sobom!

Gazda Ekremu ništa ne može da promakne

Slika

Bebi Dol pričala je sama sa sobom dok se u kupatilu spremala za spavanje i to na engleskom jeziku.

Naime, pevačica se zanela i nije pazila da li neko od ukućana može da je čuje.

Ekrem Jevrić koji je bio budan i razgovarao sa Zoricom Marković, u jednom trenutku joj je dobacio:

- Sve te razumem, bate!



Puls

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 14 Maj 2013, 23:58
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FARMA: Sluge su Danijel i Jovana!

Ekrem je za muškog slugu izabrao Danijela, a za ženskog Jovanu

Slika

Ekrem je kao ovonedeljni gazda za muškog slugu izabrao Danijela, a za ženskog Jovanu.

On kaže da nije opasno da neko bude slugu. Za Danijela je rekao da ga je stavio zato što je i Alibabić stavio njega, kad je bio gazda. Kako kaže Ekrem, iako su on i Alibabić iz istog mesta, on ipak hoće da mladi pevač bude sluga, a da je njegovu drugaricu, Jovanu, izabrao da bi spavali zajedno u krevetu.

Jovana misli da je stavio nju zato što ona nije htela od početka da bude "njegova mala". Kaže da nije iznenađena i da to shvata kao izazov.

Danijel kaže da je olakšavajuća okolnost što je sa Jovanom, ali da postoji mogućnost da ih razdvoji. Danijel se zahvalio Ekremu na tome.



Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 15 Maj 2013, 00:02
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
PRVA BRAČNA NOĆ: Stanija i Ša spavaju u istom krevetu

U subotu će Ekrem napustiti gazidinu kuću i prepustiti je mladencima, a oni će te večeri spavati u istom krevetu

Slika

Stiglo je pismo iz zadruge, a gazda Ekrem je okupio ukućane oko stola i pročitao ga.

Zadruga je objasnila da će farmerima obezbediti osnovne namirnice, a da oni moraju sami da umeste svadbenu tortu, da sami sašiju venčanicu za koju će dobiti čipku i konac, a pored toga potrebno je da naprave ruzmarin kojim će se kititi svatovi.

Potrebno je da farmeri naprave venac od cveća kojim će okititi kuću, a fijaker kojim će ići na imanje obezbediće zadruga i dostaviti na imanje u subotu ujutru. Stanija i Ša, kao mladenci, treba da organizuju devojačko i momačko veče, kao dve zasebne proslave.

Svadba će biti u subotu, a tada će stići garderoba za venčanje. Mlada će se spremati u spavaćoj sobi, a mladoženja ne sme da vidi venčanicu pre ceremonije. Sem toga, u subotu će Ekrem napustiti gazidinu kuću i prepustiti je mladencima, a oni će te večeri spavati u istom krevetu.

Farmeri će morati da ispoštuju sve svadbene običaje, a u svrhu toga dobiće lažne dukate, Stanija će dobiti blagoslov od roditelja, nazdraviti svima čašom vina, a onda je razbiti.

Ceremonija samog venčanja biće održana u jednom delu imanja u Lisovićima, a kako će Filip reagovati na sva ova dešavanja tek ćemo videti. Iako je rekao da mu to ne smeta jer je u pitanju samo igra, možda će mu ipak zasmetati što će Stanija i Ša spavati u istom krevetu.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 15 Maj 2013, 00:05
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
LJUBOMORA JAČA OD NJEGA: Filip ponovo napao Staniju!

Jače je od njega. Mislio je da će moći to da podnese, ali ljubomora ga je obuzela!

Slika

Nakon pisma, i odluke zadruge da se na Farmi organizuje svadbeno veselje, krenula je ljubomora.

Naime, gazda Ekrem je iz papirica odabrao dva imena. Odluka je pala, i mladenci u ovom zadatku su Stanija Dobrojević i reper Ša. Farmeri su ovo dočekali s osmehom jer su znali šta će uslediti.

Filip Panajotović je glumio da mu je svejedno i da se slaže s ovom igricom, ali onda se osamio sa Stanijom i počele su varnice i hoškanja.

"Mnogo si se uživela", rekao je Filip i dodao da Stanija "glumi ludilo"

"Šta, kao hoćeš li mene da pitaš za mišljenje", rekao je maneken, a Stanija nije stigla ni da odgovori

"Da sam ja ovako odreagovao, ti bi is******a. Uživela si se kao da ti je ovo životni zadatak".

Golupčići su raspravu nastavili napolju, a Stanija mu je prebacila kako nije upravu, ali tvrdoglavost s obe strane je bila izuzetno jaka.



Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 16 Maj 2013, 00:12
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Ekrem kao striper na Stanijinoj devojačkoj večeri

Zadruga je poslala pismo farmerima u kome je tražila od mladenaca da organizuju devojačko, odnosno momačko veče kao posebne zabave

Slika

Ekrem Jevrić će se pojaviti na devojačkoj večeri Stanije Dobrojević.
 

Zadruga je poslala pismo farmerima u kome je tražila od mladenaca da organizuju devojačko, odnosno momačko veče kao posebne zabave.

Stanija na svojoj zabavi očekuje stripera, kao u američkim filmovima, a ovu ulogu dodelila je Ekremu. Starleta mu je objasnila da treba da "dens" i da se skine u donji veš. Ekrem se zbunio, ali Stanija je dala sve od sebe da mu objasni šta to znači i on je pristao na zadatak.


Da podsetimo, Stanija i reper dobili su zadatak da se u subotu venčaju na Farmi, a posle toga žive u gazdinoj kući.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 16 Maj 2013, 01:26
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
VIDEO // Ne biraju ni mesto, ni vreme: Goca prekinula Danijela i Jovanu u seksu!

Danijel i Jovana su imali seks u spavaćoj sobi, a u jutarnjoj akciji ih je prekinula Goca Božinovska.

Slika

Opustili su se!
Manekenka Jovana Nikolić i pevač Danijel Alibabić su se prilično opustili, te tako više ne razmišljaju o vremenu i mestu gde upražnjavaju seks.
Naime, oni su se prethodnog jutra probudli uz malo "akcije" u spavaćoj sobi gde su spavali i ostali Farmeri, a njihov jutarnji seks je prekinula Goca Božinovska koja je došla da ih probudi.



opera17

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 17 Maj 2013, 04:34
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Stanija raskinula sa Filipom

Stanija i Filip su se prethodnih dana često svađali, ali danas su definitivno raskinuli. Starleta nije više mogla da trpi ljubomoru svog dečka kao i to što on pada pod uticaj ostalih farmera.

Slika

Nakon što je Stanija čula razgovor Filipa, Akija i Filipa Mitrovića, ona se opet naljutila i raskinula. Naime, starleta se iznervirala zbog toga što njen dečko ćutao dok su mu farmeri pričali kako ona nije za njega. Nakon burne rasprave, oni su odlučili da više neće spavati u istim krevetima.





- Neču više ni minut da spavam sa tobom u istom krevetu - rekla je besna Stanija, dok ju je Panajotović ubeđivao da sačeka izbacivanje u nedelju, kada će se jedan krevet osloboditi.



Starleta ipak nije želela ništa da sačeka, već je preselila stvari u Ekremov krevet, koji je trenutno prazan dok je on gazda.



Zorica Marković nije mogla da izdrži a da ne isprovocira Dobrojevićevu, pa je upitala kako to da se tako velika ljubav odjednom ugasila.



- Kad te neko psihički urniše, pukne ti samo film odjednom. Džukelo jedna mala mi je rekao, a ja njega nikada nisam vređala. Dosta mi je više da mu pune glavu - objasnila joj je Stanija, koja je koliko još danas pričala da njihova veza ima budućnost, kao i da su emocije jake.



Tokom ove rasprave, kao i svake prednodne, Panajotović se izvinjavao što je pogrešio. Da li je ovo i konačni raskid ovog ljubavnog para, ili samo nastavak njihove "španske serije".


Blic

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 17 Maj 2013, 07:05
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
OJDANIĆ REKAO KOLEGINICI DA JE DOBRA U SEKSU
Era: Saška, teška si je...ca!


Pevač kazao Saški Karan da na sve nasrće i da su žene rođene u znaku Ribe, kao što je ona, odlične ljubavnice

Slika
Era prešao na starije žene
Era Ojdanić prema horoskopskom znaku zaključio da je Saška Karan odlična ljubavnica.
On je pohvalio koleginicu da je odlična u seksu. Dok su prali veš ispred bunara, njemu su na pamet padale samo perverzne misli. Gledao je Sašku, koja je bila oskudno obučena, a onda je iz čista mira počeo da joj dobacuje.
Era: Saška, ti na sve nasrćeš. Treba zadruga da te kazni.
Saška: Oni na mene nasrću.
Era: Dobra si riba, da budemo realni.
Saška: Što jes, jes. Riba sam i u horoskopu.
Era: Jao, to su teške je.aljke.
Saška: Au, kakav prostak. Prava si prostačina da nemam reči.
Era: Žene rođene u znaku Ribe, pa to su je.ačice boli glava. Ti si jedna od njih.
Folker je nakon toga istrćio zadnjicu i poručio Saški da ga je.e, na šta ga je ona počastila s nekoliko udaraca po guzi.

Slika

Slika

Goci seks utroje

Radojka Bogdanović predložila je Goci Božinovskoj da napravi trojku sa Erom i Mikijem.
Radojka: Goco, ako hoćete da budete najprimećeniji i da budete na naslovnim stranama - ti, Miki i Era utroje. To ima da bude zanimljivo.
Goca: E, moja Rajče, da mene ne čeka moj dragi, moja dečica, majka koju nisam obrukala sve ove godine. Sad mi fali da idem po slami i ćoškovima. Valjda mogu da izdržim dok ne dođem tu gde treba da dođem. Da idem u slamu? Pa nije smrt zavrat.
Era i Miki su ovu priču ispratili bezobraznim osmesima, jer njima se predlog dopao.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 17 Maj 2013, 10:35
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
ZORICA IZBAČENA SA FARME: Staniju gađala limenkom

Zorica je posegnula za limenkom piva kojom je prvo ispolivala Staniju, a zatim je pogodila istom u glavu

Slika

Zorica Marković je nakon bezbroj uvreda na račun Stanije Dobrojević, starletu udarila limenkom od piva po glavi i vukla za kosu. Nakon svađe i fizičkog kontakta, zadruga je odlučila da izbaci Zoricu s imanja.

Do svađe je došlo na sastanku kada je Zorica isprozivala Staniju zbog kašnjena.

"Ko si ti da tebe čekamo celu noć?", rekla je ljutito Zorica.

"Izvinjavam se velikim zvezdama".

"Naravno da sam velika zvezda, klošarko jedna. Klošarko, ceo svet te sažaljeva. Meni ne možeš da prodaješ m**a za bubrege".

Uzalud je Stanija pokušala da pobegne u spavaću sobu, odmah nakon nje u istu je krenula i Zorica, i nastavlia da je vređa i ponižava.

"Ova žena je toliko zlo, da veće zlo u životu nisam videla", konstatovala je Stanija.

"Beži bre klošarko jedna. Ko je zlo? Klošarko jedna. Idi skini te s**e veštačke. Mrš, prostitutko jedna. Idi u p***u materinu striptizeto jedna".

Nakon toga, Stanije je počela da beži napolje, ali Zorica je opet pojurila za njom.

"Vi ste prodali svoj obraz. Vi ste zlo ove Srbije. Svi su videli ko ste. Zlo kao što ste vi se retko nalazi", rekla je Stanija.

"Ma ne s**i klošarko jedna. Idi se skini gola, prostitutko jedna. Ti si jedno veštačko đubre", nije je štedela pevačica.

Iako se činilo da se situacija stišala a njih dve primirile, Zorica je posegnula za limenkom piva kojom je prvo ispolivala Staniju, a zatim je pogodila istom u glavu. Nakon fizičkog kontakta, produkcija je morala da reaguje i Zorica je bila izbačena s imanja.



Kurir

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker