| Autoru |
Poruka |
|
mmm
|
|

rang

Pridružio se: 21 Sep 2012, 23:56 Postovi: 4935
|
ajmo razlaz,radno vreme do 23 h,nemoj komunalce da viknem
|
|
|
|
|
|
|
Najgora
|
|

rang

Pridružio se: 08 Dec 2012, 19:05 Postovi: 3580
|
mmm je napisao: ajmo razlaz,radno vreme do 23 h,nemoj komunalce da viknem viči slobodno ![[d_coffee.gif] [d_coffee.gif]](./images/smilies/d_coffee.gif)
|
|
|
|
|
|
|
Iskra
|
|

kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17 Postovi: 42717
|
mmm je napisao: ajmo razlaz,radno vreme do 23 h,nemoj komunalce da viknem opaaaaaaaa evo ga i lopov sad smo ga NAEBANDUS ![[smilie_girl_303.gif] [smilie_girl_303.gif]](./images/smilies/smilie_girl_303.gif)
_________________ that's it!
|
|
|
|
|
|
|
mmm
|
|

rang

Pridružio se: 21 Sep 2012, 23:56 Postovi: 4935
|
ooo Najbolja od svih najgorih djes ti meni svih ovih meseci
|
|
|
|
|
|
|
mmm
|
|

rang

Pridružio se: 21 Sep 2012, 23:56 Postovi: 4935
|
Iskra je napisao: mmm je napisao: ajmo razlaz,radno vreme do 23 h,nemoj komunalce da viknem opaaaaaaaa evo ga i lopov sad smo ga NAEBANDUS ![[smilie_girl_303.gif] [smilie_girl_303.gif]](./images/smilies/smilie_girl_303.gif) Iskra bre,ne moras oma da me falis..neprijatno mi ![[give_rose.gif] [give_rose.gif]](./images/smilies/give_rose.gif)
|
|
|
|
|
|
|
Najgora
|
|

rang

Pridružio se: 08 Dec 2012, 19:05 Postovi: 3580
|
mmm je napisao: ooo Najbolja od svih najgorih djes ti meni svih ovih meseci nešto slabo izlazim iz ove kafane...des ti ![[d_coffee.gif] [d_coffee.gif]](./images/smilies/d_coffee.gif)
|
|
|
|
|
|
|
mmm
|
|

rang

Pridružio se: 21 Sep 2012, 23:56 Postovi: 4935
|
Najgora je napisao: mmm je napisao: ooo Najbolja od svih najgorih djes ti meni svih ovih meseci nešto slabo izlazim iz ove kafane...des ti ![[d_coffee.gif] [d_coffee.gif]](./images/smilies/d_coffee.gif) Ja sam uterivao dug i skoro uterao sve..
|
|
|
|
|
|
|
Najgora
|
|

rang

Pridružio se: 08 Dec 2012, 19:05 Postovi: 3580
|
mmm je napisao: Najgora je napisao: mmm je napisao: ooo Najbolja od svih najgorih djes ti meni svih ovih meseci nešto slabo izlazim iz ove kafane...des ti ![[d_coffee.gif] [d_coffee.gif]](./images/smilies/d_coffee.gif) Ja sam uterivao dug i skoro uterao sve.. potrajalo a? ![[d_coffee.gif] [d_coffee.gif]](./images/smilies/d_coffee.gif)
|
|
|
|
|
|
|
mmm
|
|

rang

Pridružio se: 21 Sep 2012, 23:56 Postovi: 4935
|
potrajalo bas..no ostalo jos nesto mozda to i otpisem ako dobijem pismenu molbu..
|
|
|
|
|
|
|
Molena
|
|

*VIP*
Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49 Postovi: 31310
|
da stipnem Najgoru..nisam odavno
djeste kafanci pije li se sta ili samo pusenje
_________________ 'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'
|
|
|
|
|
|
|
|