|
| Autoru |
Poruka |
|
Molena
|
|

*VIP*
Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49 Postovi: 31310
|
hej Pitt uci od drugih kako se radi promocija ti to slabo radis
a kad vec ponavljas i kazes da je prica sada aktualna objasni zasto bas sada..koji su ti motivi objave ..tj ponavljanja
_________________ 'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
Procitajte,manite se igre plus minus,izbora avatara desetljeca,i slicnih"genijalnosti",besplatno procitajte zivu istinu,kako nasi farmeri "tjeraju vodu na svoj mlin"...
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
I nemoj soso vise to radit,,,hiihihihi
|
|
|
|
|
|
|
sosa
|
|

rang

Pridružio se: 06 Maj 2013, 23:36 Postovi: 464
|
Ja cu da trcim,da procitam...samo da nadjem gde je to ![[m04110.gif] [m04110.gif]](./images/smilies/m04110.gif)
_________________ Dok ti spavaš neprijatelj ne spava. Zato spavaj što češće i što duže, nek' neprijatelj crkne zbog nesanice.
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
E pa ne mogu vjerovat opet ovaj voditelj na ZG ponavlja jedno te isto-:Sta cete nam lijepo otpjevati veceras-,e tko,njega stavi ta voditelja,od njega bi i Nikita bolje vodila,,,hahahaah
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
sosa je napisao: Ja cu da trcim,da procitam...samo da nadjem gde je to ![[m04110.gif] [m04110.gif]](./images/smilies/m04110.gif) E pa soso ti mene zezas a stari smo frendovi,,ccccccc
|
|
|
|
|
|
|
sosa
|
|

rang

Pridružio se: 06 Maj 2013, 23:36 Postovi: 464
|
|
_________________ Dok ti spavaš neprijatelj ne spava. Zato spavaj što češće i što duže, nek' neprijatelj crkne zbog nesanice.
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
sosa je napisao: [ups.gif] ![[nene.gif] [nene.gif]](./images/smilies/nene.gif) A bili smo ko Mirko i Slavko,ko Boro&Ramiz,ko prst i nokat,ko Megi i Picard,,,a ti tako,bacas me u bed,,,,
|
|
|
|
|
|
|
sosa
|
|

rang

Pridružio se: 06 Maj 2013, 23:36 Postovi: 464
|
![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif) ..gde se seti Bore i Ramiza..
_________________ Dok ti spavaš neprijatelj ne spava. Zato spavaj što češće i što duže, nek' neprijatelj crkne zbog nesanice.
|
|
|
|
|
|
|
Najgora
|
|

rang

Pridružio se: 08 Dec 2012, 19:05 Postovi: 3580
|
ste dobri ![[d_coffee.gif] [d_coffee.gif]](./images/smilies/d_coffee.gif)
|
|
|
|
|
|
|
|
| Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 353 gostiju |
|
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
|
|
|