Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 23 Jun 2026, 10:23


Autoru Poruka
MAD BOOKSELLER
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Maj 2013, 00:03
rang
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33
Postovi: 6420

OffLine
Ма уватио их горки лист.
Лажа турила неку додатну травку, па се обезнанили!
Дечаци, ај сад постројте се, пребројте губитке, па поново.
Приђите јој с леђа, јер она ништа не види кад се увати за дршку, мислим од тигања.
Још ћете и палачинке да једете.

[smehsmeh.gif]


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Maj 2013, 00:03
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Оцо до дувара дотерало [zenskismeh.gif]


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Maj 2013, 00:03
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Вучица je napisao:
vuja kojic je napisao:
Вучица je napisao:
vuja kojic je napisao:
ako pravite klan pišite me....adresa je poznata redakciji

pozdrav svima


ти си мој калн Б [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]
znači rezerva :D

neću nigde teto


од кад сам ја теби тета м [raz_020.gif] [nesvest.gif]

Naziva te tetom!?Pa strasno,,,,


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Maj 2013, 00:03
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
MAD BOOKSELLER je napisao:
Ма уватио их горки лист.
Лажа турила неку додатну травку, па се обезнанили!
Дечаци, ај сад постројте се, пребројте губитке, па поново.
Приђите јој с леђа, јер она ништа не види кад се увати за дршку, мислим од тигања.
Још ћете и палачинке да једете.

[smehsmeh.gif]


Oš palačinak? Ili jaje na oko? [treptrep.gif]


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Maj 2013, 00:04
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Pitt samo ti zezaj
ahhaha jest mi smjesno sto pokusavas provocirat a niko se ne prima, pa ni ja [zenskismeh.gif]
sutra organizujem nesto , svako po dinar
da ti iznajmimo nekog klovna da te zabavlja po forumu BUAHAHAHAHA

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
vuja kojic
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Maj 2013, 00:05
Korisnikov avatar
SIROTINJA RAJA

Pridružio se: 06 Dec 2012, 23:15
Postovi: 9836
Lokacija: što dalje od nekih ljudi

OffLine
vukice bre iskra mi je teta....ti si mlađa od mene

_________________
Nije sve u sarkazmu,
ima nešto i u klasičnom podjebavanju.


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Maj 2013, 00:05
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
LaYa je napisao:
Cas,jesi Prle,jesi Andjelk? :lol:

ti objasnim neke stvari zilav sam ja,ima te tresnem o zemlju dok kazes britva :lol:


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Maj 2013, 00:06
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
MeGi je napisao:
Pitt samo ti zezaj
ahhaha jest mi smjesno sto pokusavas provocirat a niko se ne prima, pa ni ja [zenskismeh.gif]
sutra organizujem nesto , svako po dinar
da ti iznajmimo nekog klovna da te zabavlja po forumu BUAHAHAHAHA

Pa ja...


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Maj 2013, 00:06
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
casual je napisao:
LaYa je napisao:
Cas,jesi Prle,jesi Andjelk? :lol:

ti objasnim neke stvari zilav sam ja,ima te tresnem o zemlju dok kazes britva :lol:

ti bi mene tresnuo? [cray.gif]


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Maj 2013, 00:07
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
vuja kojic je napisao:
vukice bre iskra mi je teta....ti si mlađa od mene


па што си мене цитиро тетинче ли едно [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 318 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker