| Autoru |
Poruka |
|
Naopak
|
|

N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20 Postovi: 14794
|
Laku noc, lepo spavajte...otisao
_________________ Uz vetar sam uvek is'o i nikoga nisam sis'o, od malena radim tako ja sam rodjen naopako!
˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs
|
|
|
|
|
|
|
vuja kojic
|
|

SIROTINJA RAJA
Pridružio se: 06 Dec 2012, 23:15 Postovi: 9836 Lokacija: što dalje od nekih ljudi
|
Andjeo sa greskom je napisao: Sodoma i Gomora.Kud ja dodjoh.Niko me nikad nece ozeniti  kumo ne zezaj,ja napravio spisak potencijalnih 
_________________ Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u klasičnom podjebavanju.
|
|
|
|
|
|
|
LaYa
|
|

Laki
Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12 Postovi: 22907
|
Noć Naopaki aha,raspadate se  sedi andjelak,sad su gotovi 
|
|
|
|
|
|
|
*Twilight*
|
|

Laprdalo i tuturutka
Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07 Postovi: 11750
|
Devojke ovaj muski klan sutra da bude proslost  jbg moram ici... Moli :ljubacudupac: i tebi velikiiiiiiiiiiiii noc svima.. obaveze zovu... trebam rasterati ovu decu iz kuce cim me nema moj Labud cuda pravi
|
|
|
|
|
|
|
vuja kojic
|
|

SIROTINJA RAJA
Pridružio se: 06 Dec 2012, 23:15 Postovi: 9836 Lokacija: što dalje od nekih ljudi
|
ćao južna prugo
_________________ Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u klasičnom podjebavanju.
|
|
|
|
|
|
|
debilko
|
|

rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 07:48 Postovi: 2060 Lokacija: BG
|
|
_________________ "Jel neko menja tu slamku?...Nemoj da mi se stoka zarazi." Zoran Radmilovic (Kralj Ibi)
|
|
|
|
|
|
|
MAD BOOKSELLER
|
|
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33 Postovi: 6420
|
Видите ли колико нас је на форуму у два ујутру? То само значи да је атмосфера баш пријатна, и да нам је лепо... Али, треба и сутра устати. Народе, да се растурамо. Немој неко сад да је схватио буквално! Полако сваки својој кући, и у крпе! А ко баш не може да спава, нека ради нешто паметније! Ку ноћ вам с моје стране! ПС: Неко ми Геџу помера полако све даље и даље од прве стране. Једва га нађох!
|
|
|
|
|
|
|
Andjeo sa greskom
|
|

ASG
Pridružio se: 06 Dec 2012, 20:55 Postovi: 11718
|
Idem i ja.Zabrljacu nesto.Pozdrav svima.Lazo,kume ljubac
|
|
|
|
|
|
|
vuja kojic
|
|

SIROTINJA RAJA
Pridružio se: 06 Dec 2012, 23:15 Postovi: 9836 Lokacija: što dalje od nekih ljudi
|
pozdrav zemljače,lepi snovi !
_________________ Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u klasičnom podjebavanju.
|
|
|
|
|
|
|
LaYa
|
|

Laki
Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12 Postovi: 22907
|
Noćkica čika M Sad cemo i mi niš ne brinite hajl!
Noćkica andjelak i lepo pajki
|
|
|
|
|
|
|
|