| Autoru |
Poruka |
|
siN bRutaL
|
|

...

Pridružio se: 18 Maj 2012, 02:36 Postovi: 5769
|
GiGi je napisao: Brutal...hello... ![[pozz.gif] [pozz.gif]](./images/smilies/pozz.gif) ...GiGi..gili~gili ![[giligili.gif] [giligili.gif]](./images/smilies/giligili.gif) ...
|
|
|
|
|
|
|
Trile
|
|

rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 10:05 Postovi: 23789
|
jos 318
_________________ Omnia Tempus Habent
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
GiGi je napisao: Bradpresto Pitt je napisao: Dobro,dobro sve pamtim,,,ihihihihhii,ne pijem pivo,,, Odlično...bit će za mene... Ozbiljno? Ma kakvo pivo,pravi muski piju vodu,,bauahahhahah
|
|
|
|
|
|
|
GiGi
|
|

Karolina Riječka
Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13 Postovi: 18509
|
siN bRutaL je napisao: GiGi je napisao: Brutal...hello... ![[pozz.gif] [pozz.gif]](./images/smilies/pozz.gif) ...GiGi..gili~gili ![[giligili.gif] [giligili.gif]](./images/smilies/giligili.gif) ... Ma gili-gili i tebi... ![[kasljuc.gif] [kasljuc.gif]](./images/smilies/kasljuc.gif)
_________________ Plesala bih s tobom kroz najprometnije ceste jedan tango kroz crveno tamo gdje nitko ne bi plesao na vrhu Hendrixovog mosta i to mi ne bi bilo dosta...
|
|
|
|
|
|
|
siN bRutaL
|
|

...

Pridružio se: 18 Maj 2012, 02:36 Postovi: 5769
|
GiGi je napisao: siN bRutaL je napisao: ...GiGi..gili~gili ![[giligili.gif] [giligili.gif]](./images/smilies/giligili.gif) ... Ma gili-gili i tebi... ![[kasljuc.gif] [kasljuc.gif]](./images/smilies/kasljuc.gif) ...njaooooo breeeJ... ...golicljiv sam..nemooi... ![[cepanje.gif] [cepanje.gif]](./images/smilies/cepanje.gif)
|
|
|
|
|
|
|
GiGi
|
|

Karolina Riječka
Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13 Postovi: 18509
|
siN bRutaL je napisao: ...njaooooo breeeJ... ...golicljiv sam..nemooi... ![[cepanje.gif] [cepanje.gif]](./images/smilies/cepanje.gif) Žao mi je...ne popuštam... ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif)
_________________ Plesala bih s tobom kroz najprometnije ceste jedan tango kroz crveno tamo gdje nitko ne bi plesao na vrhu Hendrixovog mosta i to mi ne bi bilo dosta...
|
|
|
|
|
|
|
siN bRutaL
|
|

...

Pridružio se: 18 Maj 2012, 02:36 Postovi: 5769
|
GiGi je napisao: siN bRutaL je napisao: ...njaooooo breeeJ... ...golicljiv sam..nemooi... ![[cepanje.gif] [cepanje.gif]](./images/smilies/cepanje.gif) Žao mi je...ne popuštam... ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif) ...pushtjam kate plizim... ...manjaktju od smejanja.. ![[crysmiley1.gif] [crysmiley1.gif]](./images/smilies/crysmiley1.gif)
|
|
|
|
|
|
|
GiGi
|
|

Karolina Riječka
Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13 Postovi: 18509
|
siN bRutaL je napisao: ...manjaktju od smejanja.. ![[crysmiley1.gif] [crysmiley1.gif]](./images/smilies/crysmiley1.gif) Dobro ajde... ![[kasljuc.gif] [kasljuc.gif]](./images/smilies/kasljuc.gif) Nek ti bude...ali idući put nema izmotavanja... ![[nene.gif] [nene.gif]](./images/smilies/nene.gif)
_________________ Plesala bih s tobom kroz najprometnije ceste jedan tango kroz crveno tamo gdje nitko ne bi plesao na vrhu Hendrixovog mosta i to mi ne bi bilo dosta...
|
|
|
|
|
|
|
siN bRutaL
|
|

...

Pridružio se: 18 Maj 2012, 02:36 Postovi: 5769
|
GiGi je napisao: siN bRutaL je napisao: ...manjaktju od smejanja.. ![[crysmiley1.gif] [crysmiley1.gif]](./images/smilies/crysmiley1.gif) Dobro ajde... ![[kasljuc.gif] [kasljuc.gif]](./images/smilies/kasljuc.gif) Nek ti bude...ali idući put nema izmotavanja... ![[nene.gif] [nene.gif]](./images/smilies/nene.gif) ...ima da uvezbam za sledetji put... ...pa golicaj do sudnjega dana..  ...
|
|
|
|
|
|
|
Iskra
|
|

kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17 Postovi: 42717
|
a di kafa ovde ![[smisljanesto.gif] [dosadjujese.gif]](./images/smilies/dosadjujese.gif)
_________________ that's it!
|
|
|
|
|
|
|
|