Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Jun 2026, 06:44


Autoru Poruka
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 08 Maj 2013, 22:12
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Znas sta Naopaki,nemoj se ljutit,ali moram ti reci da puno zujis malo meda dajes,veliki promet mala zarada,previse se rasipaš,,,,daj to drugacije,jer,iskreno nisi kapacitet,,,,hihihihihii


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 08 Maj 2013, 22:12
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
НаопаЧки, ма шетња ми је навика [m04110.gif] мојих фамозних 5км [001_smile.gif]


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 08 Maj 2013, 22:13
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
E tako Vucce,odmah in medias res,poimence pozdravis i miran Banat,,,buahahahah


Vrh
Naopak
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 08 Maj 2013, 22:16
Korisnikov avatar
N
N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20
Postovi: 14794

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
Znas sta Naopaki,nemoj se ljutit,ali moram ti reci da puno zujis malo meda dajes,veliki promet mala zarada,previse se rasipaš,,,,daj to drugacije,jer,iskreno nisi kapacitet,,,,hihihihihii

Moja bulja je kapacitet, aj da vi'm tvoju
takvom kapacitetu ne mogu da se ljutim samo ti uzivaj ne ljutim se taman posla da se ljutim starijem co'eku,a iskreno i ne trazim savet o tebe.Tako da samo ti radi kako zelis i uzivaj, au buduce me obidji sa savetima i predlozima.Ja nisam ovde da jurim nikog, a da zujim zujim to je tacno ali da ubijem vreme.

_________________
Uz vetar sam uvek is'o
i nikoga nisam sis'o,
od malena radim tako
ja sam rodjen naopako!


˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs


Vrh
Naopak
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 08 Maj 2013, 22:16
Korisnikov avatar
N
N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20
Postovi: 14794

OffLine
Вучица je napisao:
НаопаЧки, ма шетња ми је навика [m04110.gif] мојих фамозних 5км [001_smile.gif]

Ako Vule al treba i odmora malo.

_________________
Uz vetar sam uvek is'o
i nikoga nisam sis'o,
od malena radim tako
ja sam rodjen naopako!


˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 08 Maj 2013, 22:19
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Naopak je napisao:
Bradpresto Pitt je napisao:
Znas sta Naopaki,nemoj se ljutit,ali moram ti reci da puno zujis malo meda dajes,veliki promet mala zarada,previse se rasipaš,,,,daj to drugacije,jer,iskreno nisi kapacitet,,,,hihihihihii

Moja bulja je kapacitet, aj da vi'm tvoju
takvom kapacitetu ne mogu da se ljutim samo ti uzivaj ne ljutim se taman posla da se ljutim starijem co'eku,a iskreno i ne trazim savet o tebe.Tako da samo ti radi kako zelis i uzivaj, au buduce me obidji sa savetima i predlozima.Ja nisam ovde da jurim nikog, a da zujim zujim to je tacno ali da ubijem vreme.

Ma znam,ali vidim da se rasipas ko pijesak,izgubi snagu bezveze,pa reko da te uputim,dakle idi na kvalitetu a ne kvantititu,tako ces mozda imati sanse,ali bez ljucenja,ovo ti je besplatni savjet,,,,


Vrh
Naopak
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 08 Maj 2013, 22:21
Korisnikov avatar
N
N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20
Postovi: 14794

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
Naopak je napisao:
Bradpresto Pitt je napisao:
Znas sta Naopaki,nemoj se ljutit,ali moram ti reci da puno zujis malo meda dajes,veliki promet mala zarada,previse se rasipaš,,,,daj to drugacije,jer,iskreno nisi kapacitet,,,,hihihihihii

Moja bulja je kapacitet, aj da vi'm tvoju
takvom kapacitetu ne mogu da se ljutim samo ti uzivaj ne ljutim se taman posla da se ljutim starijem co'eku,a iskreno i ne trazim savet o tebe.Tako da samo ti radi kako zelis i uzivaj, au buduce me obidji sa savetima i predlozima.Ja nisam ovde da jurim nikog, a da zujim zujim to je tacno ali da ubijem vreme.

Ma znam,ali vidim da se rasipas ko pijesak,izgubi snagu bezveze,pa reko da te uputim,dakle idi na kvalitetu a ne kvantititu,tako ces mozda imati sanse,ali bez ljucenja,ovo ti je besplatni savjet,,,,

Aj sevetuj sam sebe a skini mi se vise.Jesi ti lud ili gluv, nikog ne jurim kao ti, ovde ubijam vreme i druzim se, shvati patetiko jedna

_________________
Uz vetar sam uvek is'o
i nikoga nisam sis'o,
od malena radim tako
ja sam rodjen naopako!


˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 08 Maj 2013, 22:25
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Ma znam,i ucis tipkati,ali ako vec kontaktiras s ovim divnim curicama,daj malko stila,jbote ovako se ponasas kao slon u staklarnici,oprosti na usporedbi ali nisam mogao naci bolji primjer....P


Vrh
Naopak
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 08 Maj 2013, 22:28
Korisnikov avatar
N
N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20
Postovi: 14794

OffLine
aj pricaj sam sa sobom jer sam primetio da imas obicaj da to radis stalno.
da sam na tvom mestu u zemlju bih propao.Cek pre nego odem da te pitam, jel jos imas zuljeve ne desnici od pre neke veceri.
Zelim ti lepo vece sa Pittom...papa kapacitetu.

_________________
Uz vetar sam uvek is'o
i nikoga nisam sis'o,
od malena radim tako
ja sam rodjen naopako!


˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 08 Maj 2013, 22:30
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Naopak je napisao:
aj pricaj sam sa sobom jer sam primetio da imas obicaj da to radis stalno.
da sam na tvom mestu u zemlju bih propao.Cek pre nego odem da te pitam, jel jos imas zuljeve ne desnici od pre neke veceri.
Zelim ti lepo vece sa Pittom...papa kapacitetu.

E stvarno si neposten prema meni ja te upucujem u tajne,a ti mene kukavicki pitas i insinuiras nekakve zuljeve,,,e stvarno,,,,,


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 409 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker