| Autoru |
Poruka |
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
Zola se voli do bola,,,hahahah
|
|
|
|
|
|
|
GiGi
|
|

Karolina Riječka
Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13 Postovi: 18509
|
Naopak je napisao: GiGi je napisao: A vilio si? Kako se to vili Zola? ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif) ??? mislim da pise "Voleo" Sorry GiGi mislio meni si rekla spremam nesto za takmicenje pa sam prevideo, izvini Za takmičenje? Kakvo takmičenje? ![[lola.gif] [lola.gif]](./images/smilies/lola.gif)
_________________ Plesala bih s tobom kroz najprometnije ceste jedan tango kroz crveno tamo gdje nitko ne bi plesao na vrhu Hendrixovog mosta i to mi ne bi bilo dosta...
|
|
|
|
|
|
|
Naopak
|
|

N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20 Postovi: 14794
|
GiGi je napisao: Naopak je napisao: GiGi je napisao: A vilio si? Kako se to vili Zola? ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif) ??? mislim da pise "Voleo" Sorry GiGi mislio meni si rekla spremam nesto za takmicenje pa sam prevideo, izvini Za takmičenje? Kakvo takmičenje? ![[lola.gif] [lola.gif]](./images/smilies/lola.gif) Hehehehe takmicim se u ekstremnim sportovima, salim se volim to ali ne takmicim se, mislio sma na takmicenje na forumu, spremam slike i ostale zezalice
_________________ Uz vetar sam uvek is'o i nikoga nisam sis'o, od malena radim tako ja sam rodjen naopako!
˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs
|
|
|
|
|
|
|
GiGi
|
|

Karolina Riječka
Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13 Postovi: 18509
|
Naopak je napisao: Hehehehe takmicim se u ekstremnim sportovima, salim se volim to ali ne takmicim se, mislio sma na takmicenje na forumu, spremam slike i ostale zezalice Ajde...vrijeme ističe...samo do petka u podne... ![[kez.gif] [kez.gif]](./images/smilies/kez.gif)
_________________ Plesala bih s tobom kroz najprometnije ceste jedan tango kroz crveno tamo gdje nitko ne bi plesao na vrhu Hendrixovog mosta i to mi ne bi bilo dosta...
|
|
|
|
|
|
|
Naopak
|
|

N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20 Postovi: 14794
|
GiGi je napisao: Naopak je napisao: Hehehehe takmicim se u ekstremnim sportovima, salim se volim to ali ne takmicim se, mislio sma na takmicenje na forumu, spremam slike i ostale zezalice Ajde...vrijeme ističe...samo do petka u podne... ![[kez.gif] [kez.gif]](./images/smilies/kez.gif) Ma vremena ima ali, to sve mora sa ukusom i polako da se spremi....
_________________ Uz vetar sam uvek is'o i nikoga nisam sis'o, od malena radim tako ja sam rodjen naopako!
˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs
|
|
|
|
|
|
|
GiGi
|
|

Karolina Riječka
Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13 Postovi: 18509
|
Naopak je napisao: Ma vremena ima ali, to sve mora sa ukusom i polako da se spremi.... Ma ja sam to već riješila...moram te pobijedit... ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif)
_________________ Plesala bih s tobom kroz najprometnije ceste jedan tango kroz crveno tamo gdje nitko ne bi plesao na vrhu Hendrixovog mosta i to mi ne bi bilo dosta...
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
Gigi pobjeda je tvoja,,hahahah
|
|
|
|
|
|
|
Naopak
|
|

N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20 Postovi: 14794
|
GiGi je napisao: Naopak je napisao: Ma vremena ima ali, to sve mora sa ukusom i polako da se spremi.... Ma ja sam to već riješila...moram te pobijedit... ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif) Uh bre volim takmicarski duh kao tvoj.Proslo takmicenje sam prvi put poslao predloge i dobro sam prosao moram priznati. U svako slucaju zanimljivije mi je kad se takmicim i glasam nego samo kada glasam, tako da dr'z se dobro i udri svim silama ![[kasljuc.gif] [kasljuc.gif]](./images/smilies/kasljuc.gif)
_________________ Uz vetar sam uvek is'o i nikoga nisam sis'o, od malena radim tako ja sam rodjen naopako!
˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs
|
|
|
|
|
|
|
GiGi
|
|

Karolina Riječka
Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13 Postovi: 18509
|
Bradpresto Pitt je napisao: Gigi pobjeda je tvoja,,hahahah Očekujem da glasaš za mene! Telepatski predosjeti koji je prijedlog moj!!! ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif)
_________________ Plesala bih s tobom kroz najprometnije ceste jedan tango kroz crveno tamo gdje nitko ne bi plesao na vrhu Hendrixovog mosta i to mi ne bi bilo dosta...
|
|
|
|
|
|
|
GiGi
|
|

Karolina Riječka
Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13 Postovi: 18509
|
Naopak je napisao: GiGi je napisao: Naopak je napisao: Ma vremena ima ali, to sve mora sa ukusom i polako da se spremi.... Ma ja sam to već riješila...moram te pobijedit... ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif) Uh bre volim takmicarski duh kao tvoj.Proslo takmicenje sam prvi put poslao predloge i dobro sam prosao moram priznati. U svako slucaju zanimljivije mi je kad se takmicim i glasam nego samo kada glasam, tako da dr'z se dobro i udri svim silama ![[kasljuc.gif] [kasljuc.gif]](./images/smilies/kasljuc.gif) I ja sam pobijedila prvi put kad sam se natjecala...mislim da je bio citat u pitanju...i od tada...ponor... ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif)
_________________ Plesala bih s tobom kroz najprometnije ceste jedan tango kroz crveno tamo gdje nitko ne bi plesao na vrhu Hendrixovog mosta i to mi ne bi bilo dosta...
|
|
|
|
|
|
|
|