| Autoru |
Poruka |
|
mmm
|
|

rang

Pridružio se: 21 Sep 2012, 23:56 Postovi: 4935
|
komsinice..za tebe korpa puna
ja imam jednu tresnju pod plastenikom..
|
|
|
|
|
|
|
casual
|
|

*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31 Postovi: 9053
|
Boemi nije valjda da ste posustali 
|
|
|
|
|
|
|
MAD BOOKSELLER
|
|
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33 Postovi: 6420
|
БОХЕМИ су Чеси, овде станују само Балканци... Ето буразеру, мало се сиграмо на другим темама. Била нека ракија, понда неко бело... Сад мезимо сир и млад лукац, неће се љубимо, ал ако нека дама пожели, нема везе и оне врускају лукац, па се поништавају ароме укуса и мириса... ![[smehsmeh.gif] [smehsmeh.gif]](./images/smilies/smehsmeh.gif)
|
|
|
|
|
|
|
casual
|
|

*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31 Postovi: 9053
|
kako neko belo MAD bas belo ili belo vino  I MAD kada kazem boemi mislim da deo urbane subkulture ne na demografski aspekat 
|
|
|
|
|
|
|
MAD BOOKSELLER
|
|
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33 Postovi: 6420
|
Сад, како да ти кажем (окреће се), мисим, ко шта има, ово ти је народно кафанче, па људи понекад понесу бело од куће. А демократијааааа. Вољ ти у течном стању, вољ ти у праху, вољ ти комбинација... Шта да ти причам, ти си овде био чешће ових дана. Кад прочитам шта је ко писао, богами има разних поетских израза и утицаја, јел... Нарочито оних југоисточних!
|
|
|
|
|
|
|
casual
|
|

*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31 Postovi: 9053
|
pa i nisam MAD slabo sam zalazio ovde. tako naidje period kada nije nesto a onda se otopi led pa se svi skupe. kako kad...
|
|
|
|
|
|
|
MAD BOOKSELLER
|
|
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33 Postovi: 6420
|
Ајд и ја да се умртвим... Аааааах Сутра треба да цимам ону торбу... Лаку ноћ вас двоје-троје... Били сте инспиративно друштво! ![[bye.gif] [bye.gif]](./images/smilies/bye.gif)
|
|
|
|
|
|
|
Вучица
|
|

Moderator chata
Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01 Postovi: 30458
|
Добро сунЧано јутраШцее
|
|
|
|
|
|
|
Iskra
|
|

kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17 Postovi: 42717
|
šta je ovo prazna kafana ![[raz_020.gif] [raz_020.gif]](./images/smilies/raz_020.gif)
_________________ that's it!
|
|
|
|
|
|
|
GiGi
|
|

Karolina Riječka
Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13 Postovi: 18509
|
Evo mene, evo mene... Iskraaa ![[flower.gif] [flower.gif]](./images/smilies/flower.gif)
_________________ Plesala bih s tobom kroz najprometnije ceste jedan tango kroz crveno tamo gdje nitko ne bi plesao na vrhu Hendrixovog mosta i to mi ne bi bilo dosta...
|
|
|
|
|
|
|
|