| Autoru |
Poruka |
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
MeGi je napisao: ma prate tebe, jer i vrapci vec na grani znaju da se od tebe uci upijaju kao sundjeri ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif) Fala Bogu da je tako,da nebi igrali igricu + -,ili glasali po milijuniti put za isti avatar(?!)bauhahahahah
|
|
|
|
|
|
|
MeGi
|
|

Born to die
Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51 Postovi: 40996
|
bas ti zavidim imas li neki recept kako postici takav uspjeh?
_________________ Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!
|
|
|
|
|
|
|
Naopak
|
|

N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20 Postovi: 14794
|
A i ti se ponekad igras priznaj Pitonjo...priznaj jer ko priznaje pola mu se dodaje
_________________ Uz vetar sam uvek is'o i nikoga nisam sis'o, od malena radim tako ja sam rodjen naopako!
˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs
|
|
|
|
|
|
|
MeGi
|
|

Born to die
Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51 Postovi: 40996
|
ja sam primjetila kad god ostavim ovdje post da niko nista ne pise a cim odem bice forumasa e zato cu svaki put namjerno smarat da drugi ne mogu caskat hihihihih jbt kao da sam lama pa ispljunem post pa toliko smrdi da svi moraju smugnuti ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif)
_________________ Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!
Poslednji put menjao MeGi dana 07 Maj 2013, 21:50, izmenjena samo jedanput
|
|
|
|
|
|
|
Amon Ra
|
|

Pridružio se: 01 Maj 2013, 23:55 Postovi: 105
|
Debilko... Ne separatisi se nego davaj znake zivota...
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
MeGi je napisao: [zenskismeh.gif]
bas ti zavidim imas li neki recept kako postici takav uspjeh? MeGi je napisao: [zenskismeh.gif]
bas ti zavidim imas li neki recept kako postici takav uspjeh? Imam,moras puno uciti,biti zaljubljena,jer ljubav sve pokrece,pametna,,itd...
|
|
|
|
|
|
|
MeGi
|
|

Born to die
Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51 Postovi: 40996
|
Amon Ra je napisao: Debilko... Ne separatisi se nego davaj znake zivota... Mojne jes ti to sunce ti kalajisano ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif)
_________________ Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!
|
|
|
|
|
|
|
Naopak
|
|

N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20 Postovi: 14794
|
MeGi je napisao: ja sam primjetila kad god ostavim ovdje post da niko nista ne pise a cim odem bice forumasa e zato cu svaki put namjerno smarat da drugi ne mogu caskat hihihihih jbt kao da sam lama pa ispljunem post pa toliko smrdi da svi moraju smugnuti ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif) Kako svi Megi, pa eto pitt kucka samo tako, ja se igram i lunjam po forumu, ostali kuliraju i uce i eto....
_________________ Uz vetar sam uvek is'o i nikoga nisam sis'o, od malena radim tako ja sam rodjen naopako!
˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs
|
|
|
|
|
|
|
LaYa
|
|

Laki
Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12 Postovi: 22907
|
Dobro veče ![[001_smile.gif] [001_smile.gif]](./images/smilies/001_smile.gif)
|
|
|
|
|
|
|
MeGi
|
|

Born to die
Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51 Postovi: 40996
|
Bradpresto Pitt je napisao: MeGi je napisao: [zenskismeh.gif]
bas ti zavidim imas li neki recept kako postici takav uspjeh? MeGi je napisao: [zenskismeh.gif]
bas ti zavidim imas li neki recept kako postici takav uspjeh? Imam,moras puno uciti,biti zaljubljena,jer ljubav sve pokrece,pametna,,itd... ma jesam zaljubljena, al ta osoba u koju jesam je u drugu osobu zaljubljena tako da vidis nije istina da samo ljubav pokrece, pokrecu durasel baterije ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif)
_________________ Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!
|
|
|
|
|
|
|
|