| Autoru |
Poruka |
|
Trile
|
|

rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 10:05 Postovi: 23789
|
to mobilan, nemam ja para toliko daj mi stabilan
_________________ Omnia Tempus Habent
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
GiGi je napisao: Bradpresto Pitt je napisao: GiGi je napisao: Ma Mrle je trknut totalno... ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif) Da,da to mu je image,inace je ok tip,a Ivanka je moja zemljakinja,sta si danas bila na fayu,ili,,, Ma...svi oni iz Let3-a su hodajuće atrakcije.  Nastupi su im osebujni. Jesam, da. ![[001_smile.gif] [001_smile.gif]](./images/smilies/001_smile.gif) Ti si bila vrijedna vidim ja,blago ononm tko te ima,,,,,m
|
|
|
|
|
|
|
debilko
|
|

rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 07:48 Postovi: 2060 Lokacija: BG
|
GiGi je napisao: debilko je napisao: Koji Mrle? Iz grupe Let3. Jel ga znaš, genije
_________________ "Jel neko menja tu slamku?...Nemoj da mi se stoka zarazi." Zoran Radmilovic (Kralj Ibi)
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
Trile je napisao: to mobilan, nemam ja para toliko daj mi stabilan Evo 386 6***2 56*4
|
|
|
|
|
|
|
debilko
|
|

rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 07:48 Postovi: 2060 Lokacija: BG
|
Ja sam dolazio pre 5 godine u Malensku da slušam nastupali sa Hladnim Pivom
_________________ "Jel neko menja tu slamku?...Nemoj da mi se stoka zarazi." Zoran Radmilovic (Kralj Ibi)
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
|
|
|
|
|
|
GiGi
|
|

Karolina Riječka
Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13 Postovi: 18509
|
debilko je napisao: GiGi je napisao: debilko je napisao: Koji Mrle? Iz grupe Let3. Jel ga znaš, genije Nije baš da njega osobno znam...znam mu neku rođakinju... 
_________________ Plesala bih s tobom kroz najprometnije ceste jedan tango kroz crveno tamo gdje nitko ne bi plesao na vrhu Hendrixovog mosta i to mi ne bi bilo dosta...
|
|
|
|
|
|
|
GiGi
|
|

Karolina Riječka
Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13 Postovi: 18509
|
debilko je napisao: Ja sam dolazio pre 5 godine u Malensku da slušam nastupali sa Hladnim Pivom Jel na Krk? ![[001_smile.gif] [001_smile.gif]](./images/smilies/001_smile.gif)
_________________ Plesala bih s tobom kroz najprometnije ceste jedan tango kroz crveno tamo gdje nitko ne bi plesao na vrhu Hendrixovog mosta i to mi ne bi bilo dosta...
|
|
|
|
|
|
|
debilko
|
|

rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 07:48 Postovi: 2060 Lokacija: BG
|
Ma da, neki ferijalni klub u šumi
_________________ "Jel neko menja tu slamku?...Nemoj da mi se stoka zarazi." Zoran Radmilovic (Kralj Ibi)
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
Nije li Gigi,ova pjesma od Opce opsnosti u tvome potpisu,nominirana za Porin u kategoriji "Hit godine"ili nesto slicno,,,,!?
|
|
|
|
|
|
|
|