Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 10:20


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Re: Ludi ljudi - lud svet  |  Poslato: 07 Jan 2013, 00:16
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Drogirala roditelje da bi mogla na net!

Američka tinejdžerka uhapšena pošto je "uspavala" roditelje da bi mogla da vršlja po kompjuteru.

Slika

Ilustracija Guliver/Getty images
Neimenovana devojčica stara 15 godina drogirala je svoje roditelje uz pomoć drugarice, kako bi mogla da surfuje Internetom, piše američka štampa.

Devojčica je sa drugaricom bila kod kuće u Roklinu u Kaliforniji, i kada su ih roditelji pitali da li žele nešto iz obližnjeg restorana brze hrane, ponudile su da odu i kupe milkšejkove za sve u kući.

Roditelji su popili po milkšejk, a zatim počeli da zevaju. Bukvalno su zaspali tamo gde su se zatekli, i ujutru se probudili sa simptomima sličnim mamurluku.

Sumnjičavi, kupili su kućni test za opijate, testirali se i utvrdili da u sistemu imaju veliku količinu sredstva za uspavljivanje.

Kada su se suočili sa devojčicama, one su priznale da su im sipale lekove u milkšejk, kako bi mogle da nastave da surfuju netom i posle "policijskog časa", odnosno 22 sata kada je trebalo da odu na spavanje.
Devojčice će biti izvedene pred sud za maloletne delinkvente.

(MONDO)


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: Ludi ljudi - lud svet  |  Poslato: 11 Jan 2013, 14:36
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
Avion prizemljen zbog sendviča


Jedan let Virgin-a morao je da bude prizemljen zato što je jedan od putnika žestoko protestovao zbog cene sendviča.


Slika


Avion je leteo od Darvina do Perta u Australiji, a nevolje su počele kada jedan od putnika počeo da urla na stjuardese.

Svedoci su za ABC News rekli da je na posletku morao da bude svezan lisicama i ispraćen iz aviona.

“Počeo je da se buni zato što je sendvič koštao 10 dolara. Počeo je da gura stjuardese”, kaže jedan od saputnika.

Čoveka je, odmah po povratku u Darvin, privela Australijska federalna policija, a zatim je odveden u Bolnicu u Darvinu zbog sumnje da nije sasvim mentalno zdrav.


B92


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: Ludi ljudi - lud svet  |  Poslato: 22 Jan 2013, 20:15
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
Izbacio švalerku kroz prozor kad je žena pokucala na vrata


Uvek postoji rešenje da se izbegne sukob sa suprugom


Slika


Jedan Marokanac bacio je svoju ljubavnicu kroz prozor sa prvog sprata kada mu je supruga neočekivano pokucala na vrata.

Ovaj muškarac čije ime nije poznato provodio je vreme u svom stanu uživajući sa 17-godišnjom ljubavnicom, a onda je doživeo potpuni šok kada je čuo da njegova žena ulazi u stan.

U tom trenutnu imao je samo dve opcije: ili da se suoči sa ženom i sve prizna ili da ljubavnicu jednostavno izbaci kroz prozor. Očigledno da ovaj Marokanac nije imao hrabrosti za prvu opciju, pa je nesrećnu devojku jednostavno bacio kroz prozor.

- Bacio je ljubavnicu kroz prozor nakon što mu je supruga pokucala na vrata. Devojka, kojoj je samo 17 godina, nije povređena prilikom pada jer se dočekala na gomilu vreća koje su se nalazile ispred zgrade, ali kad je potrčala usled šoka je udarila u zid. Povredila je glavu i prebačena je u bolnicu - saopštili su iz policije, prenosi emirates247.com.

Muškarac je nakon incidenta saslušan u policiji, ali nije poznato da li je uspeo da izbegne sukob sa suprugom


medio.rs


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ludi ljudi - lud svet  |  Poslato: 27 Jan 2013, 20:32
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Prvo na hamburger, pa na sahranu

Pokojnik Dejvid Kajmi Junior ostao je veran brzoj hrani i nakon smrti. Povorka sa njegovim kovčegom na putu do groblja prošla je kroz „Burger king“, baš kako je Kajmi želeo. Svi su dobili po hamburger, a jedan je bio stavljen i na sanduk.

Slika

Želeći da mu ispune poslednju želju, prijatelji pokojnog Dejvida Kajmija Juniora prošli su zajedno sa njegovim kovčegom kroz njegov omiljeni restoran brze hrane pre nego što su se uputili na groblje.

Slika

„Kajmi je živeo po sopstvenim pravilima", izjavila je pokojnikova ćerka Linda, navodeći da je za njega list salate na hamburgeru bio znak da se zdravo hrani.

Poštujući njegovu poslednju želju, povorka je svratila do obližnjeg „Burger kinga" u gradu Jork, u Pensilvaniji, gde je svako od ožalošćenih dobio po hamburger „za poneti".

Ni Kajmi nije bio zaboravljen, njegov poslednji hamburger stajao je na mrtvačkom sanduku sve do pokopa.


„Ovo nije bila šala, već veseo način da se oda počast mom ocu i stvarima koje su ga činile srećnim", objasnila je Linda u izjavi za lokalni list Jork dejli rekord.

Šefica restorana brze hrane potvrdila je da je Kajmi, ratni veteran iz Drugog svetskog rata, koji je umro u 88. godini, bio njihova „verna mušterija sve do kraja".

RTS

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ludi ljudi - lud svet  |  Poslato: 30 Jan 2013, 19:11
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
ŠOKIRALA SVET: Majka tetovirala trogodišnjeg sina! /size]
[size=150]
Incident se dogodio u Havani na Kubi, a na snimku postavljenom na Jutjub se jasno vidi majka koja čvrsto drži svoje dete koje tetoviraju, no ne može se jasno razaznati šta se tetovira



Slika

Internetom se proširio šokantni video-snimak koji prikazuje majku kako drži svog trogodišnjeg sina u salonu za tetoviranje dok mu tatu majstor radi tetovažu na ruci. Dok dete vrišti od bolova i pokušava da se otme, majka ga čvrsto drži i govori na španskom: “Gledaj, gledaj”, dok u pozadini svira glasna muzika.

Incident se navodno dogodio u Havani na Kubi, a snimak je postavljen onlajn ovog vikenda. Na snimku se ne može jasno razaznati šta se tetovira na ruci malog deteta.

Pogledajte video-snimak:


(I. D. / Jutarnji.hr)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ludi ljudi - lud svet  |  Poslato: 30 Jan 2013, 19:14
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
SEKSI PROFESORKA: Gole fotke slala učenicima (FOTO)

Na svom nalogu na Tviteru, pored golih i polugolih fotografija koje je kačila, Karli Mekkini (23) iz Kolorada je pričala i o konzumiranju marihuane. Tvrdi da se šalila, i da je nalog parodija. Nalazi se pod privremenom suspenzijom


Slika


BEZOBRAZNICA! Karli Mekini, 23-godišnja profesorka iz jedne američke srednje škole u Aurori, savezna država Kolorado, nalazi se pod suspenzijom dok traje istraga o njenom ponašanju nakon što je jedna lokalna TV stanica pokazala gole fotografije koje je dotična delila sa učenicima (i celim svetom) putem svog Tviter naloga, koji je u međuvremenu ugasila.

“Gola. Mokra. Naduvana”, “tvitnula” je ona jednom prilikom.

Slika
Pored toga, “tvitovala” je i o konzumiranju marihuane.

“Gledam kako hapse ljude zbog droge na parkingu. Smešno je, jer sedim u svojim kolima i duvam travu”, pisala je mlada profesorka.
Seksi profesorka je potvrdila da stoji iza tog naloga, ali kaže da je on parodija i demantovala je da je istina da je pušila kanabis.
Prema pravilima distrikta u kome se nalazi, kao zaposlena u školi može na društvene mreže da kači šta god želi sve dok to nisu službene stranice obrazovne institucije u kojoj se nalazi.

Međutim, čak i ako prođe bez kazne i duže ili trajne suspenzije, šteta je već načinjena.

(Telegraf.rs)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ludi ljudi - lud svet  |  Poslato: 03 Feb 2013, 16:45
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Dvojica muškaraca venčana greškom


Premda se nikada nisu sreli, Žerom i Alen-Marsel su zvanično venčani još od 1993. godine.


Slika

www.gemvara.com
Ovo "gej" venčanje moglo bi se nazvati pretečom homoseksualnih brakova u Francuskoj, gde se o toj temi trenutno vodi žučna polemika, da nije rezultat puke administrativne greške.

U svojoj reportaži televizija Frans 3 navodi da je prvi gej brak u Francuskoj sklopljen još 1993. godine kada je službenik opštine Klermon-Feran, u centralnoj Francuskoj, slučajno zaključio brak između Žeroma i Alen-Marsela.
Prvih šest godina, njih dvojica nisu ni znala da su u braku. Nisu se čak ni poznavali. Da više nije neženja, već u braku, i to homoseksualnom, prvi je saznao Žerom kada je 1996. došao u opštinu po izvod iz matične knjige rođenih.

"Na dokumentu je pisalo da sam venčana supruga izvesnog gospodina. Tražio sam da se poništi nepostojeći brak, brak dvojice muškaraca koji nije legalan u Francuskoj", ispričao je Žerom za Frans 3.
Problem je u tome što je nemoguće poništiti nešto što ne postoji. Žerom je dobio potvrdu da mu je brak poništen, ali u stvarnosti je greška ispravljena samo u knjizi rođenih.

On još uvek dobija pozive za izlazak na izbore sa napomenom "supruga".
"Uvek ću biti supruga gospodina Alen-Marsela. Kada dobijem poziv da odem na glasanje i vidim tu napomenu uvek se slatko nasmejem. Ja sam zaista prvi gej supružnik u Francuskoj", zaključio je on.

(Tanjug)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ludi ljudi - lud svet  |  Poslato: 05 Feb 2013, 12:31
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Ko je nju iznervirao?


Uhapšena Amerikanka koja je išla ulicom i nasumice šutirala ljude u međunožje.

Slika

Kejtina Kolins izašla je na ulicu u Bredentonu na Floridi i počela svoj "napad". Trčala je naokolo, i muške prolaznike šutirala u genitalije!

Napad se odigrao u ranim popodnevnim časovima, a nekoliko žrtava pozvalo je policiju. Kolinsovu su ubrzo po opisu prepoznali pozornici i zaustavili je. Njih nije uspela da šutne u… pa, znate već šta, ali je jednog udarila pesnicom u lice i nanela mu lakše povrede.

Kolinsova je uhapšena, i odbija da otkrije motiv svog nasumičnog napada.

(MONDO, ilustracija Guliver/Getty images/Thinkstock)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ludi ljudi - lud svet  |  Poslato: 06 Feb 2013, 12:40
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
I to je ljubav...


Nakon 24 časa poznanstva, Ruskinja dozvolila novom dečku da istetovira svoje ime na njenom licu.


Slika

Tattoo umetnik Ruslan Tumanianc poznat je javnosti po aferi od pre nekoliko godina, kada ga je jedna tinejdžerka optužila da joj je bez dozvole istetovirao gomilu zvezdica na licu. Ona je ipak kasnije povukla optužbe, i priznala da je bila pijana kao letva kada je od Tumanianca tražila da joj istetovira zvezde.

Ruslan je sada našao ljubav preko Interneta, i to sa izvesnom Lesjom, a nakon samo 24 sata poznanstva istetovirao je svoje ime ogromnim slovima preko celog njenog lica.

Ponosna Lesja fotke tetovaže u nastanku i gotovog crteža postavila je na Facebook, gde su joj prijatelji čestitali na novom "bodi artu" i poželeli sve najlepše u novoj vezi.

"Želim da on istetovira svaki centimetar moje kože", rekla je Lejsa, koja se već predstavlja kao Lesja Tumanianc, iako su se ona i Ruslan verili pre samo nekoliko dana.

(MONDO)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ludi ljudi - lud svet  |  Poslato: 08 Feb 2013, 13:14
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Devojko, da li si normalna?


Kineska studentkinja izbegla smrt na pruzi samo zahvaljujući pukoj sreći. Slikala se na pruzi kad je voz naišao.
Postoje mnogo bezbednija mesta na kojima možete da uradite foto-sešn od onoga koji je izabrala 20-godišnja kineska studentkinja Ćao Li.


Slika

Ona je zamolila prijateljicu Ćao Čing da je fotografiše dok sedi na pruzi u Šaodongu u južnom delu Kine. Iznenada je naišao voz koji je išao 120 kilometara na sat. Pokušala je da ustane, ali joj se noga zaglavila u pruzi, ali, srećom, voz ju je samo zakačio i ona je odletela na stranu.

Čudesno, prošla je samo ugruvana!

"Odjednom me je nešto udarilo i ja sam odletela u stranu. Mašinovođa je zaustavio voz, misleći da me je pregazio. Nisam shvatila da je tako blizu. Rame sam dobro ugruvala, ali imala sam sreću što sam ostala živa. Verovatno ću se sledeći put slikati u zatvorenom prostoru", rekla je ova srećnica.

Mondo

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker