Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 13:11


Autoru Poruka
Tina
Post  Tema posta: Goran Karan  |  Poslato: 23 Maj 2012, 15:35
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 16 Maj 2012, 15:32
Postovi: 537

OffLine
Slika

Goran Karan rođen je 2. travnja 1964. godine u Splitu.

Početkom 80-tih počinje se baviti glazbom u grupama “Epicentar”, “Zippo”, “Big Blue”. Godine 1995. kao vokalni solist grupe “Big Blue” dobiva nagradu za rock-hit godine “Priznaj mi”. Iste godine dobiva glavnu ulogu u mjuziklu “Sarajevski krug”. Album “Sarajevski krug”, kao i prvijenac grupe “Big Blue”, izdani su na hrvatskom i engleskom jeziku, uz mnoge koncerte u Austriji, Njemačkoj, Italiji, Francuskoj, te dva gostovanja u Sjedinjenim Američkim Državama.

Početkom 1997. godine Goran Karan započinje solo karijeru, a već 1998. osvaja “Zadar-fest” s pjesmom “Kazna mi je što te ljubim”. Krajem 1998. godine u Beču nastupa u glavnoj muškoj ulozi u mjuziklu “Rock It” u teatru “Ronacher” u bečkoj produkciji sastavljenoj od osam najpopularnijih mjuzikla od kraja 60-tih godina naovamo: “Jesus Christ Superstar”, “Grease”, ”Hair”, “Tommy”, itd.

Goran Karan 1999. objavljuje svoj prvi solo album “Kao da te ne volim”, koji je rezultat suradnje s proslavljenim splitskim skladateljem Zdenkom Runjićem. Ploča je bila najprodavanija te godine u Hrvatskoj i postala je platinasta. Iste godine on pobjeđuje na najprestižnijem hrvatskom festivalu “Melodije hrvatskog Jadrana” s Runjićevom pjesmom “Prozor kraj đardina”. U anketi “Slobodne Dalmacije” proglašen je “Pjevačem godine”, kao i u izboru i glasanjima brojnih drugih listova i radio postaja u Hrvatskoj. Pjesma “Lipa si, lipa” pobijedila je na festivalu “Hit ljeta” u Puli.

Goran Karan imao je do sada niz značajnijih koncerata. Sa “Sarajevskim krugom” nastupio je osam puta u Koncertnoj dvorani “Vatroslav Lisinski” u Zagrebu, dva puta u “Posthofu” u Linzu i u “Theater an der Wien” u Beču. Vrlo uspješno nastupa kao samostalni izvođač, te je zbog velikog interesa u veljači i ožujku 2000. godine održao četiri velika solistička koncerta u Koncertnoj dvorani “Vatroslav Lisinski”. Televizijska snimka koncerta na splitskom Peristilu (ljeto 1999. godine)nominirana je za svjetski TV festival “Zlatna ruža Montreauxa”.

U lipnju 2000. godine Goran Karan održao je uspješnu turneju na Zapadnoj obali Sjedinjenih Država, a kraj turneje “Kao da te ne volim” obilježio je spektakularnim koncertom na Trgu bana Josipa Jelačića u Zagrebu, kojeg je snimala Hrvatska radiotelevizija.

Na “Dori 2000” s pjesmom “Kad zaspu anđeli” Goran Karan osvaja prvo mjesto i na natjecanju “Eurosong” za pjesmu Eurovizije u Stockhlomu zastupa Hrvatsku gdje osvaja deveto mjesto.

Prestižna diskografska nagrada “Porin 2000” pripala mu je tri puta i to za “Najbolji album zabavne glazbe”, za “Najbolju mušku vokalnu izvedbu” i “Najbolju vokalnu suradnju” (duet s Oliverom Dragojevićem).

Za novu diskografsku kuću “Cantus” u srpnju 2000. godine Karan izdaje promotivni singl s pjesmom “Ja sam samo vagabundo”, s kojom nastupa na festivalu “Melodije hrvatskog Jadrana 2000” i osvaja nagradu “Zlatni galeb”. Krajem srpnja 2000. objavljuje svoj drugi samostalni album pod nazivom “Vagabundo”. Na njemu je s kompozitorom Zdenkom Runjićem okupio istu “pobjedničku” ekipu suradnika kao i na prvom albumu. Iste godine će nastupit će na “Zagrebfestu”, održati turneje po Hrvatskoj (s posebnom serijom koncerata "Vagabundo" u kazališnim kućama), Sloveniji (također s “kazališnim” koncertima), Švicarskoj, Njemačkoj, Francuskoj i Slovačkoj. U 2001. godini album "Vagabundo" bilježi uspjehe u Turskoj, izdan je u izvornoj verziji, a skladba "Stay With Me" (Ostani u engleskoj verziji) zauzima prva mjesta na turskim top ljestvicama. Novi album s najvećim hitovima i dvjema novim skladbama namijenjen domaćem i inozemnom tržištu objavit će se krajem lipnja 2001. godine. U planu je i američka turneja.

Wikipedia


Vrh
Tina
Post  Tema posta: Goran Karan  |  Poslato: 23 Maj 2012, 15:38
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 16 Maj 2012, 15:32
Postovi: 537

OffLine
Slika

Kada zaspu andjeli

Poljubi me i budi tu
da sklopim oci
na tvom toplom ramenu.

Poljubi me i budi tu
nek srce lupa
kao da je prvi put.

Poljubi me, pomoli se
sve svijece svijeta
nek' se za nas upale.

Ref.
Ostani! Ovu noc
kad svi mi prijete, ostani.
Zagrli me kao dijete, ostani.
Kad sva si ljubav
moja samo ti.
Ostani, da me cuvas
kada zaspu andjeli.

Poljubi me i budi tu
nek srce lupa
kao da je prvi put.

Poljubi me, pomoli se
sve svijece svijeta
nek' se za nas upale.


Vrh
Tina
Post  Tema posta: Re: Goran Karan - tekstovi pesama  |  Poslato: 23 Maj 2012, 15:39
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 16 Maj 2012, 15:32
Postovi: 537

OffLine
Kao da te ne volim

Kao da te ne volim nocas odlazim
svu ti ljubav ostavljam, nista ne nosim
samo jedno, duso, zao mi
to sto nikad neces saznati
kako sam te volio, a izgubio

Ref.
Neka Bog ti da
sve sto nisam ja
kako sam te volio
samo on to zna

Neka Bog ti da
sve sto nisam ja
i da ljubis nekoga
boljeg nego ja

Kao da te ne volim vrata zatvaram
neka Bog mi oprosti sto te ostavljam
samo jedno, duso, zao mi
to sto nikad neces saznati
kako sam te volio, a izgubio


Vrh
Tina
Post  Tema posta: Re: Goran Karan - tekstovi pesama  |  Poslato: 23 Maj 2012, 15:39
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 16 Maj 2012, 15:32
Postovi: 537

OffLine
Kazna mi je sto te ljubim

Nedas mi nista, ni mrvu nade
ni malo duse, da srce stopim
dok moji snovi u prah se ruse

A zivim samo, samo za ljubav
i nju ti nosim, ja nisam rodjen
da ljubav molim, da ljubav prosim

Ref.
Kazna mi je sto te ljubim
sto ti sebe do kraja dajem
kazna mi je sto te ljubim
al' moram dalje za tvojim sjajem
kazna mi je sto te ljubim
i sto bez nade bas tebe volim
tvoje srce je od leda
a moje boli, a moje boli

Nedas mi nista, ni da ti pridjem
za korak blize, a more prijeti
na mene zadnju oluju dize

Kazna mi je sto te ljubim
sto ti sebe do kraja dajem
kazna mi je sto te ljubim
al' moram dalje za tvojim sjajem
kazna mi je sto te ljubim
sto te ljubim


Vrh
Tina
Post  Tema posta: Re: Goran Karan - tekstovi pesama  |  Poslato: 23 Maj 2012, 15:40
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 16 Maj 2012, 15:32
Postovi: 537

OffLine
Ne salji ladje

Prvo se otvori nebo
pa krene padati kisa
onda se pojavi sunce
od zivih boja slap

Dugo sam cekao tugu
i nisam trazio drugu
htio sam probat' jos jednom
sa tvoga tijela vode kap
sad kasno je, ne zovi

Ref.
Ne salji ladje od tuge ka meni
ne trebam kajanje
ne salji ladje jer ja vise nisam
putnik za stajanje

Skupo sam placao noci
te spomenike samoci
o tebi cuo sam svasta
nije dolazio san

Ti bi sad gradila gnjezdo
moja zalutala zvijezdo
ja nemam snage za opet
trazim put u novi dan
sad kasno je, ne zovi


Vrh
Tina
Post  Tema posta: Re: Goran Karan - tekstovi pesama  |  Poslato: 23 Maj 2012, 15:41
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 16 Maj 2012, 15:32
Postovi: 537

OffLine
Ostani

Poljubi me i budi tu
da sklopim oci
na tvom toplom ramenu

Poljubi me i budi tu
nek srce lupa
kao da je prvi put

Poljubi me, pomoli se
sve svijece svijeta
nek se za nas upale

Ref.
Ostani, ovu noc kad svi mi prijete
Ostani, zagrli me kao dijete
Ostani, kad sva si ljubav moja
samo ti
Ostani, da me cuvas
kada zaspu andjeli


Vrh
Tina
Post  Tema posta: Gibonni  |  Poslato: 24 Maj 2012, 17:48
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 16 Maj 2012, 15:32
Postovi: 537

OffLine
Slika

Priča o Gibonnijevom (pravo ime Zlatan Stipišić) putu ka uspjehu prava je bajka na hrvatskoj pop sceni. On je bez sumnje najuspješniji hrvatski pjevač i skladatelj u zadnjih deset godina, cijenjen je kao sjajan autor i izvrstan pjesnik. U Hrvatskoj niti jedan drugi umjetnik nije tako jednoglasno zadobio naklonost i medija i publike kao što je to uspjelo Gibonniju za svih dosadašnjih šest albuma. Osim toga, podugačka je lista pjesama koje su nadaleko poznate kao evergreeni hrvatske pop scene. Lista je toliko dugačka da možete nasumce odabrati bilo koju pjesmu s bilo kojeg albuma objavljenog u Hrvatskoj u posljednjih deset godina i vrlo je vjerojatno da ćete odabrati jedan od njegovih ranijih velikih hitova. Gibonnijeva glazba (svojevrsna mješavina popa, etno i world glazbe) je svojstvena po jedinstvenoj, melankoličnoj mediteranskoj atmosferi i intimnoj lirici. Njegove pjesme izvodili su brojni poznati hrvatski umjetnici, a na mnogim su prigodama osvajale prestižne glazbene nagrade. Nećemo pogriješiti ako ga nazovemo jednom od rijetkih pravih «mainstream» zvijezda u Hrvatskoj. Gibonni drži rekord najposjećenijeg koncerta s koncertom održanim na zagrebačkom stadionu Maksimir pred 32.000 ljudi, a njegovo je ime napisano na više od 2,5 milijuna prodanih primjeraka! On je također poznat po svom predanom humanitarnom radu: osnovao je fond za talentiranu djecu bez roditelja, objavio je knjigu pjesama na breilovom pismu pod nazivom «Dvije duše» čiji prihod od prodaje je bio namijenjen za slijepe ljude iz lokalne zajednice, a također je sudjelovao na brojnim dobrotvornim aukcijama. Njegove je glazbene korijene lako pronaći jer je njegov otac, Ljubo Stipišić, vjerojatno najaktivniji arhivar hrvatskih tradicionalnih pjesama i cijenjeni etnomuzikolog. Ubrzo je nakon njegovog prvog albuma nazvanog «Sa mnom ili bez mene» došlo do preokreta koji je promijenio cijelu njegovu buduću karijeru - Gibonni je napisao pjesmu «Cesarica» za Olivera Dragojevića, jednog od najboljih hrvatskih pjevača. Danas bez sumnje možemo reći da je to hrvatski najveći pop hit svih vremena. Gibonni je odmah postao vrlo tražen i cijenjen pjevač i skladatelj čije su pjesme bez iznimke postajale veliki hitovi. U proteklih deset godina na sceni Gibonni je radio s nekim najcjenjenijim hrvatskim umjetnicima, od najvećih pop zvijezda do raznih klapa. Albumi koji su uslijedili poslije debi albuma, «Noina arka» (1993.), «Kruna od perja» (1995.) i «Ruža vjetrova» (1997.) izbacile su nekoliko velikih nacionalnih pop hitova: «Tempera», (kasnije u obradi najpoznatijeg hrvatsko kubana benda Cubismo), «Lipa moja», «Dvije duše», «Ako me nosiš na duši», «Ej vapore»... Slijedeći Gibonnijev solo album «Judi, zviri i beštimje» objavila je diskografksa kuća Dallas Records u veljači 1999. i bio je to u tom trenutku najprodavaniji album u Hrvatskoj i Sloveniji s osvojenih 7 «Porina». Odmah nakon objavljivanja kritičari su album proglasili za «najbolji hrvatski album desetljeća» s hitovima kao što su «Činim pravu stavr», «Projdi vilo» ili «I ja ću budan sanjati».1999. i 2000. Gibonni je bio na turneji po Hrvatskoj, Sloveniji i Bosni i Hercegovini i održao je brojne velike koncerte (npr. u zagrebačkoj dvorani Vatroslav Lisinski). Poslije uspjeha s albumom «Judi, zviri i beštimje» Gibonni je objavio prvi ikada snimljen hrvatski DVD, «Milenijski koncert», koji je snimljen u Hrvatskom narodnom kazalištu «Ivan pl. Zajc» u Rijeci i gdje su mu se, zahvaljujući novoj ISDN tehnologiji, pridružili brojni poznati gosti. Najzanimljivije je to da su mu se dvoje od tih gostiju, Vlatko Stefanovski i klapa Cambi, pridružili putem ISDN linija iz Zagreba i Splita! Jedni od Gibonnijevih omiljenih umjetnika, klapa Cambi, objavili su 2001. album «Vrime od nedije» na kojem su u tradicionalnoj i jedinstvenoj hrvatskoj folk maniri obrađeni Gibonnijevi hitovi. Gibonnijev posljednji dugo očekivani album «Mirakul», objavljen je 16. listopada 2001. i u nekoliko je dana postao najprodavaniji hrvatski album svih vremena. Do danas je «Mirakul» prodan u više od 60.000 primjeraka (u Hrvatskoj i Sloveniji) i najprodavanije je izdanje u posljednje dvije godine. Brojne odlične kritike proglasile au «Mirakul» za najbolji album 2001. (što se proteglo i na 2002.) s nekoliko pjesama koje već sada zauzimaju značajno mjesto u hrvatskoj glazbenoj povijesti. Na «Mirakulu» se nalazi 13 pjesama na kojima sudjeluje nekoliko međunarodno poznatih glazbenika kao što su bubnjar Mannu Katche, basist Pino Palladino, zvijezda world glazbe Geoffrey Oryema, frontman talijanskog benda «Stadio» Gaetano Curreri i Vlatko Stefanovski.

Wikipedia


Vrh
Tina
Post  Tema posta: Zdravko Colic  |  Poslato: 24 Maj 2012, 17:50
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 16 Maj 2012, 15:32
Postovi: 537

OffLine
Slika

Zdravko Čolić je pjevač rođen 30. maja 1951. godine u Sarajevu. Čolićeva majka bila je domaćica, a tata je radio u policiji. Pohađao je osnovnu školu Vladimir Perić Valter u kojoj je postao član recitatorske sekcije. U sekciji su uglavnom bile djevojčice pa se na malog Zdravka malo neobičnije gledalo među ondašnjom rajom. No, Zdravko je volio recitovati, a specijalnost mu je bila Stojanka, majka Knezopoljka. Javno je često recitovao na državne praznike (1. maja, 29. novembra, Novu godinu). To mu je utrlo put ka estradnim vodama. Note i sviranje gitare počeo je da uči u sedmom razredu osnovne škole. Prvobitno su se Zdravkovi roditelji dvoumili između gitare i harmonike, ali mali Zdravko se odlučno zalagao za gitaru i tako je odlučeno - kupuje se gitara!

Prvi pjevački nastup dogodio se u Baošićima kraj Boke Kotorske. Na plaži ili kampu od deset uveče pa do jutra pjevao je i svirao Zdravko Čolić. Tu je izvodio pjesme s festivala u San Remu, pjesme s domaćih festivala, kao i hitove s Radio Luksemburga. Kasnije će popularni Čola priznati kako je ponekad i izmislio neki tekst ali da to nitko nije primijetio jer nije znao original tekst. U Crnoj Gori je zaradio i prvi novac od svirke i pjevanja. Naime, s prijateljem je iz Sarajeva u Bijelu stigao bez dinara u džepu. Pohađao je tada treći razred gimnazije. Na jednom plakatu ugledali su najavu takmičenja pjevača amatera. Čolić se prijavio, otpjevao pjesmu Lady Madonna i osvojio drugu nagradu. Nagradu su brzo potrošili: autobusom su otišli u Dubrovnik, jeli kolače na Stradunu, prošetali, otišli na gala ručak, sjeli na voz za Sarajevo i od ostatka novca častili cijelo društvo.

Prvi zvanični nastup Čolić je imao 1969. godine u grupi Ambasadori. Bio je dvije i po godina pjevač u toj grupi. Svirali su rhytam & blues, pjesme Džejmsa Brauna i grupe Čikago. No, svirali su redovno jedino u Domu armije i Domu milicije u plišanim odjelima specijalno kupljenim za tu priliku. I onda se 1971. godine dogodio Kornelije Kovač. Pozvao je Čolića u tada poznatu Korni grupu. Čolić se preselio u Beograd pun nade i ambicija. U Beogradu Čolić stanuje po iznajmljenim sobicama, sluša prigovaranja gazdarica, ponekad ih opslužuje kupovinom na pijaci. Tada nije imao dovoljno novca, pa ga financijski izržavaju i roditelji. No, Čola je u Korni grupi ostao samo šest mjeseci, a na njegovo mjesto je došao Zlatko Pejaković. Naime, poslije pjesama Kukavica kuka i Gospa Mica gazdarica, koja je izazvala čitavu pobunu beogradskih gazdarica, što je prouzrokovalo skidanje sa svih programa i povlačenje ploče iz prodaje, Kovač je svom solisti predložio povratak u Sarajevo. I nije mu preostalo ništa drugo nego da se vrati u Sarajevo. Ovog puta čvrsto se odlučio za solističku karijeru. Tako je nastupio na festivalu Vaš šlager sezone u Sarajevu 15. aprila 1972. godine s pjesmom Kemala Montena Sinoć nisi bila tu. Pjesma je bila namjenjena Josipi Lisac, ali kako je ona otkazala nastup pjesmu je otpjevao Čolić i osvojio treću nagradu te nagradu za interpretaciju. Istog dana slavio je još jednom - prije podne položio je matematiku na Ekonomskom fakultetu i upisao drugu godinu studija.

Ubrzo je krenula i međunarodna karijera. Na Opatijskom festivalu pobjedio je s pjesmom Kemala Montena Gori vatra, i automatski se plasirao za Pjesmu Evrovizije. Plasman u Luksemburgu nije bio baš uspješan - bio je pretposlednji, ali je preduzeće Warner Brothers ipak s Čolićem potpisalo ugovor. Tako je Čolić snimio za njih četiri singla, dva na njemačkom i dva na engleskom jeziku. Da priči ne bude kraj pobrinula se i jedna zavodljiva Šveđanka, naglašenih oblina, senzualne i pomalo tajnovite spoljašnjosti, koja je pjevala u zboru koji je pratio švedskog predstavnika. Danima su ona i Zdravko izmjenjivali poglede. Ipak, nisu progovorili ni riječ, čak se nisu ni upoznali. A onda je tamnokosa zavodnica ušla u njegovu garderobu pred sam nastup. Prišla mu je, opet bez riječi, i sreli su se njihovi pogledi i usne. Poslije zavođenja u garderobi, došao je i poziv za vikend. Sve je djelovalo vrlo obećavajuće. Bili su lijepi i mladi, ona požudna, on stamen. Doživljaj su upotpunili brvnara, kamin, vatra, svijeće, eterična ulja, egzotična večera i podsticajna boca vina. Zdravko je pjevao na uho Gori vatra sad u nama, gori ljubav puna plama, ali uzalud: ona prava, luđačka, neobuzdana strast je izostala. Sve je nalikovalo vježbanju u dvoje u nekoj udaljenoj teretani u kojoj nema nikoga osim dvoje ljubavnika. Čolić će to kasnije prokomentarisati: Sjevernjače su nekako proračunate i vrlo hladne. Muškarce koriste kao dezert poslije dobrog jela. Tek nekoliko godina kasnije, kada je već zaboravio na luksemburšku idilu, Čola je prepoznao na nekom posteru svoju vikend-ljubavnicu. Bila je to tada već slavna Frida iz legendarne grupe Aba(ABBA).


Nakon Evrovizije došlo je vrijeme da Čolić pođe u vojsku u Valjevo. Po povratku iz vojske uslijedio je veliki hit - Ona spava, koji je prodan u 150.000 primjeraka. Njegova slava je dostizala neslućene razmjere. Dešavalo se čak da Čolić nije smio spavati u istom gradu gdje su imali koncert. Poneke obožavateljke Zdravka Čolića imale su nezgodan običaj da upadnu u njegovu hotelsku sobu, a kada bi ugledale Zdravka urlale bi: Uzmi me, hoću dijete s tobom! Na vrhuncu karijere u vrijeme kada je objavio album "Ako priđeš bliže" prodao je 900.000 primjeraka. To mu je donijelo do tada nezamislive 2 milijarde dinara ili preračunato u njemačke marke oko 2.000.000 DEM. Bile su to pare kojih se niko ne bi postideo. Od samo jedne njegove turneje, u vrijeme kada je punio stadione i kada se na beogradskom stadionu Marakana okupilo preko 60.000 njegovi poklonika, trojica njegovih saradnika kupila su stanove u Beogradu. O tome će Čolić reći: Novac sam uvijek tretirao kao komad papira koji je za trošenje, a ne za kamaru.

Sjajna karijera nastavljena je i posle rata u Bosni i Hercegovini kada je Zdravko Čolić napustio rodni grad i preselio se u Beograd gdje je nakon nekoliko godina pauze nastavio svoju pjevačku karijeru i do sada objavio dva vrlo uspješna albuma.

Wikipedia


Vrh
Tina
Post  Tema posta: Zdravko Colic  |  Poslato: 24 Maj 2012, 18:13
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 16 Maj 2012, 15:32
Postovi: 537

OffLine
Poplava

Kroz sokake i avlije
poplavila rijeka Sava
cijelo selo na nogama
samo moja Smiljka spava

Neka spava, neka spava
povuc’ ce se rijeka Sava
lakse malo, tise, ljudi
nemoj neko da je budi

Poplava, poplava
poplavila srce moje
poplava, poplava
od ljubavi, draga, tvoje

Poplava, poplava
poplavila ljubav mene
poplava, poplava
od ljepote nevidjene

Kroz sokake i avlije
povlaci se rijeka Sava
od radosti narod pjeva
samo moja Smiljka spava

Neka spava, neka spava
povuc’ ce se rijeka Sava
lakse malo, tise, ljudi
nemoj neko da je budi

Poplava, poplava
poplavila srce moje
poplava, poplava
od ljubavi, draga, tvoje

Poplava, poplava
poplavila ljubav mene
poplava, poplava
od ljepote nevidjene

Kroz sokake i avlije
povlaci se rijeka Sava
od radosti narod pjeva
samo moja Smiljka spava
samo moja Smiljka spava

Poplava…


Vrh
Tina
Post  Tema posta: Re: Zdravko Colic  |  Poslato: 24 Maj 2012, 18:13
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 16 Maj 2012, 15:32
Postovi: 537

OffLine
Jedna zima sa Kristinom

Jedne proste Vojvodjanske zime,
na salasu prijatelja mog,
malo drustvo se skupilo iz grada,
sve mladici iz dugih skolskih dana,
a na vratima doma, uz plamen petrolejke,
se smjesilo lice na nas.

Jedne proste Vojvodjanske zime,
na salasu prijatelja mog,
dok su ruke jos promrzle od puta
dugo stresale pahulje s kaputa
ti si prisla i od srca mi pruzila
casu crnog vina,
Kristina, Kristina

Dobra vam noc prijatelji,
dobra vam noc dobro nam dosli,
dobra vam noc prijatelji,
sjedite tu i zapjevajmo svi...

Onda smo izasli na dvoriste,
Ja i Kristina.
Skripao je sneg pod nogama,
ljubio sam je, ljubio.
Da li se sjecas, Kristina?


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 183 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker