Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Jun 2024, 09:02


Autoru Poruka
Senka
Post  Tema posta: Re: Najnovije pesme i spotovi uz po koji trač i komentar  |  Poslato: 17 Jan 2013, 11:00
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45922

OffLine
PRIJATELJI NA OBALI MORA: GORAN KARAN SNIMIO NOVI SPOT (VIDEO)

Nakon objave dueta „Prijatelju“ pesma je odmah postala hit i jedna od onih koje će se još dugo slušati.

Slika

Goran Karan je autor pesme koja će se naći i na njegovom novom albumu „Čovik tvoj“ koji izlazi početkom februara. Nikša Bratoš , stalni Goranov saradnik, napisao je aranžman. Zanimljivo je spomenuti da na pesmi postoji i još jedan "prijatelj", Neven Mijač, koji je odsvirao usnu harmoniku. Goran Karan i Tomislav Bralić su odlučili pesmi dati i vizuelni identitet pa su rediteljsku palicu prepustili iskusnom Željku Petrešu, muzičkom producentu sa kojim godinama sarađuju. Sjajna ekipa izuzetno je zadovoljna sa napravljenim poslom.

Kako se vama dopada spot?



smedia

_________________
Slika Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Najnovije pesme i spotovi uz po koji trač i komentar  |  Poslato: 17 Jan 2013, 11:39
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Premijera: Džej snimio spot za pesmu “Čestitka manje”!...

Slika

Popularni pevač Džej Ramadanovski konačno je rešio da ekranizuje svoj veliki hit “Čestitka manje”. Na kanalu YouTube danas je osvanuo spot za ovu pesmu. Video je režirao Goran Šljivić, a spot je rađen u crno-beloj tehnici. Premijerno ga pogledajte na našem portalu i recite nam da li vam se dopada?



svet

_________________
Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Najnovije pesme i spotovi uz po koji trač i komentar  |  Poslato: 24 Jan 2013, 12:43
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
EKSKLUZIVNO: Nova pesma Tošeta Proeskog - "Sve je ovo premalo za kraj" (VIDEO)

Poslušajte pesmu koja najavljuje album najvećih hitova mekedonskog anđela. "Best of Toše" na kome se nalazi 16 pesama i koji će objaviti Siti rekords sutra, na Tošetov 32. rođendan

Slika

Premijerno na portalu Telegraf možete poslušati novu pesmu Tošeta Proeskog pod nazivom “Sve je ovo premalo za kraj”. Ovu numeru pokojni makedonski pevač je napisao 2006. godine. Inače, pesma “Sve je ovo premalo za kraj” najavljuje Tošetov album sa najvećim hitovima, koji će biti objavljen sutra na njegov 32. rođendan u izdanju “Siti rekordsa”.

Muzika i tekst za ovu numeru napisala je Jelena Trifunović, a aranžman Nikša Bratoš. Demo verzija pesme “Sve je premalo za kraj” je pronađeno na Tošetovom kompjuteru nakon njegove smrti.

Na novom CD-u preminulog makedonskog pevača naći će se 16 pesama , a osim numere “Sve je ovo premalo za kraj” tu su još hitovi: “Bože čuvaj je od zla”, “Po tebe”, “Još uvek znam”, “The hardest thing”, “Dan za nas”, “Creša”, “Nasloni glavu”, “Igra bez granica”, “Poljsko cveće”, “Guilty”, “Nemaš ni blagodaram”, “Ljubena”, “Srce nije kamen”, “Čija si” i “Makedonija navija za vas”.

Takođe, sutra će u Skoplju i Kruševu biti održati koncerti posvećeni balkanskom anđelu.



_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Najnovije pesme i spotovi uz po koji trač i komentar  |  Poslato: 25 Jan 2013, 13:07
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Sleepy
Post  Tema posta: Re: Najnovije pesme i spotovi uz po koji trač i komentar  |  Poslato: 25 Jan 2013, 22:59
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Jul 2012, 16:11
Postovi: 847

OffLine
Novi Depeche Mode krajem marta


Depeche Mode će 13. studijski albuma "Delta Machine" objaviti 26. marta za novog izdavača "Columbia records".


Slika


Album, na kome su radili prethodnih godinu dana u Santa Barbari u Kaliforniji i Njujorku producirao je Ben Hillier, a mikseve je radio Flud, a prvi sing "Heaven" će za nekoliko dana da dobije i spot.

Pored standardnog sa 13 pesama, Depeche Mode će objaviti i ekskluzivno izdanje albuma "Delta Machine" sa četiri dodatne pesme i knjigom u tvrdom povezu na 28 strana.

"Pisanje ovog albuma je bilo neverovatno izazovno, jer sam želeo da zvuk bude jako moderan. Želeo sam da se ljudi osećaju dobro dok ga slušaju, da osete neki mir. Jednostavno potoji neka magija u njemu", kaže je Martin Gor.

Iako album zvuči moderno, Gor kaže da to ne znači da su se odrekli prepoznatljivog zvuka i da jedva čeka da čuje reakcije publike na nove pesme tokom predstojeće svetske turneje, u okviru koje će 19. maja prvi put nastupiti u Beogradu.




mondo


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Najnovije pesme i spotovi uz po koji trač i komentar  |  Poslato: 26 Jan 2013, 02:24
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Najnovije pesme i spotovi uz po koji trač i komentar  |  Poslato: 26 Jan 2013, 15:04
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Svi kraljevi ulice u jednom spotu

Zbog ponovnog odlaganja izlaska novog albuma, Fifti Sent je rešio da fanove obraduje još jednim spotom, i to za novi singl "Major Distribution". Prepoznatljivi gangsterski stil Fiftija, Snup Doga i Jang Džizija garantuje novi klupski hit.



Fifti Sent je krajem decembra izjavio da će njegov novi album Street King Immortal postati „klasik", kao i da će objaviti taj više puta odlagani album, ranije poznat i kao Black Magic, 26. februara ove godine.

Fifti Sent, Snup Dog i Jang Džizi - "Major Distribution"

Da je ozbiljan u nameri da predstavi novo izdanje, popularni Fifti dokazao je u novembru kada je lansirao spot za singl My Life, pesmu u kojoj gostuju kolege Eminem i frontmen sastava "Maroon 5", Adam Levin.

Nažalost, objavljivanje Street King Immortal je ponovo odloženo – novi datum je proleće 2013, ali, Fifti Sent je želeo to nekako i da potvrdi, pa je za publiku spremio još jedan spot, i to za novi singl Major Distribution u kojom gostuju Snup Dog i Jang Džizi.

Momci u prepoznatljivom gangsterskom stilu žele da predstave još jedan klupski hit. Međutim, ovog puta je izostala raskošna scenografija – sve se zapravo odvija u, naizgled, jednoj sceni sa crnom pozadinom.

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Najnovije pesme i spotovi uz po koji trač i komentar  |  Poslato: 27 Jan 2013, 22:11
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Dobrodosao u Klub

SEVERINA



_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Najnovije pesme i spotovi uz po koji trač i komentar  |  Poslato: 28 Jan 2013, 14:21
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Uskoro novi album Jessie J


Pevačica na Twitteru objavila da se "ne vadi" iz studija.

Slika

Jessie J, koju smo prošlog leta slušali na festivalu Belgrade calling, najavila je da će uskoro objaviti drugi studijski album.
"Presrećna sam, nisam se ovoliko smejala mesecima", napisala je pevačica na svom Twitteru, gde svakodnevno objavljuje fotke iz studija.
Među saradnicima na albumu su Cee Lo, reperi Tinchy Stryder i Fazer, i mnogi drugi.

Pevačica, koja je pisala pesme za Krisa Brauna i Majli Sajrus, prvi album "Who you are" objavila je pre dve godine. Prodala je više od 2,5 miliona primeraka albuma, i 11 miliona singlova.

(MONDO)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Najnovije pesme i spotovi uz po koji trač i komentar  |  Poslato: 30 Jan 2013, 19:19
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
PREMIJERA: Pogledajte novi spot benda "Bon Džovi" (VIDEO)

U pitanju je ekranizacija numere "Because We Can", kojom je bend najavio svoju svetsku turneju





Popularna rok grupa “Bon Džovi” predstavila je spot za pesmu “Because We Can”. Džon Bon Džovi i ekipa ekranizavoli su ovu numeru u klupskom ambijentu, gde domiraju egzotične plesačice i bokseri.

Inače, “Bon Džovi” 9. februara kreću na turneju po severnoj Americi, dok će Evropu posetiti 14. maja kada će gostovati u Sofiji. Inače, domaći mediji spekulisali su da će čuveni rokeri nastupiti ovog leta i u Srbiji, a navodni njihov koncert planiran je na beogradskom Ušću.

Pogledajte spot za pesmu “Because We Can”


(Telegraf.rs)


_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 90 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker