Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 16:37


Autoru Poruka
Tina
Post  Tema posta: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 31 Maj 2012, 17:15
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 16 Maj 2012, 15:32
Postovi: 537

OffLine
Eh ti ispitivaci i ispitanici. Slucajni uzorci i trice.

Oko 66 posto žena želi začiniti seksualni život seksom na neobičnom mestu, na prvom mestu želja je Ajfelov toranj, slede Bakingemska palata i Bela kuća.

Skoro 75 posto muškaraca i 66 posto žena želi promeniti mesto na kojem vode ljubav.

Oko 75 posto njih imalo je seks u autu, na plaži ili u bazenu, ali od poznatih mesta, najviše žena želi seks na Ajfelovom tornju, zatim u Bakingemskoj palati, pa u Beloj kući.
Što se tiče seksa kod kuće, 31 posto to voli da radi ispod tuša, 23 posto voli kauču, a 22 posto njih na terasi.



Koje je za tebe najpozeljnije mesto za sex?


Vrh
siN bRutaL
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 31 Maj 2012, 22:44
Korisnikov avatar
...
...

Pridružio se: 18 Maj 2012, 02:36
Postovi: 5769

OffLine
Tina je napisao:
Koje je za tebe najpozeljnije mesto za sex?

...paa..mozda na netu..sta znam..ne bi bilo lose.. :? ...

...ee sad ozbiljno..scena iz titanika kad stoje na pramcu broda...
...ona kao rasirila ruke i ''leti''..a on joj se prisljamcio s' ledja...
...dakle..neki veliki kruzer..i na pramcu..'nako odzada.. :oops: ...


Vrh
SJAJNA
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 31 Maj 2012, 23:28
Korisnikov avatar
Angel with two faces
Angel with two faces

Pridružio se: 19 Maj 2012, 09:52
Postovi: 6608

OffLine
A,bre Brute,,,pa Bela kuća je idealno mesto thumbup.gif Em ti velika plata,em posle zaradiš na memoarima :lol: :lol:


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 03 Jun 2012, 20:33
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
siN bRut_AL je napisao:
Tina je napisao:
Koje je za tebe najpozeljnije mesto za sex?

...paa..mozda na netu..sta znam..ne bi bilo lose.. :? ...

...ee sad ozbiljno..scena iz titanika kad stoje na pramcu broda...
...ona kao rasirila ruke i ''leti''..a on joj se prisljamcio s' ledja...
...dakle..neki veliki kruzer..i na pramcu..'nako odzada.. :oops: ...


:lol: :lol: haha...kruzer ne zvuci lose, ali bas pramac kruzera da je najpozeljniji hahahha... thumbup.gif
al' si ga opiso bas bas...da se na kraju nisi zacrvenio ne bi bilo dobro :P

@Čuj ajfelov toranj..vecini zena..koje su to zene da mi bi znati.
Nidje veze, od svih mjesta na svijetu da mi A. toranj bude najpozeljniji..lazu ova istrazivanja :D

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 04 Jun 2012, 13:20
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
:lol: :lol: :lol: na netu :lol: :lol: :lol: kakav je on car :mrgreen:
Neka romantika ovo ono... fina obalica reke, mesecina, plamicak vatre, vreca za spavanje i nas dvoje :mrgreen:

_________________
Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 05 Jun 2012, 11:21
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Komsinica je napisao:
:lol: :lol: :lol: na netu :lol: :lol: :lol: kakav je on car :mrgreen:
Neka romantika ovo ono... fina obalica reke, mesecina, plamicak vatre, vreca za spavanje i nas dvoje :mrgreen:


Uh koji si ti romantik.....kad te citam mene stid :oops: :?
uglavnom nije mi ni vreca za spavanje na obali rijeke najpozeljnije mjesto za sex :mrgreen:

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 05 Jun 2012, 11:26
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Pa bolje vreca i obala, uz komarose i razne zverske krike (dopirujuce iz sume... mora valjda i neka suma da bude u blizini) xaxaxa nego bela kucica i ajfelov tornjic (gde je onaj smile sto koluta ocima).
Ih sad kao fazon sex u automobilu, na plazi, u bazenu... glupost! Dajte neku novu oblast. Poput oblasti koja se tek istrazuje, kao u prirodnjackim emisijama naucnog karaktera, mada po malo i zabavnog :mrgreen:
Ipak, zanimljivo moze da bude sexanje u automobilu koji je u punoj brzini :mrgreen: ali to je ipak vratolomna varijanta, ono za ekstremnjake, kod kuce ne pokusavati :lol:

_________________
Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 05 Jun 2012, 11:31
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :o sad me sokira...sex u automobilu koji je u punoj brzini....e sad si se odala...kome se ti prodajes za finjaka hahah.
Ma kakva bijela kuca i ajfelov toranj.....pa radije u avionu na putu do ajfelovog tornja hahaha....i to u avionskom wc-u :mrgreen:
Ja bih radije u wc-u , pa nek wc bude najpozeljnie mjesto za sex....od tus kabine, kade, wc solje, lavaboa, ves masine pa nadalje....a sve ti na dohvat ruke, jer su nasi wece-ovi uglavnom pravljeni mali, ali zato imamo hodnike za popizdit velike hehe.
:mrgreen:

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 05 Jun 2012, 11:41
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Izvini, kakve veze ima finoca sa sexualnim zeljama i vragolijama? To sto sam ja kulturna i vaspitana ne znaci da ovo ono xaxaxaxa Sex je prirodna pojava o kojoj treba pricati, jer zene definitivno ne ostaju trudne zato sto su isle na ginekoloski pregled, ili su usne prislonile na lakat :mrgreen: Partneri se medjusobno inspirisu i stimulisu, sex u automobilu pod punim gasom je ok, ukoliko su oboje (normalno) nenormalni :mrgreen: Svoj sexualni zivot treba zaciniti i ekstremnim potezima, a ne samo legnes, rascepise se i udri.

_________________
Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 05 Jun 2012, 11:54
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Komsinica je napisao:
Izvini, kakve veze ima finoca sa sexualnim zeljama i vragolijama? To sto sam ja kulturna i vaspitana ne znaci da ovo ono xaxaxaxa Sex je prirodna pojava o kojoj treba pricati, jer zene definitivno ne ostaju trudne zato sto su isle na ginekoloski pregled, ili su usne prislonile na lakat :mrgreen: Partneri se medjusobno inspirisu i stimulisu, sex u automobilu pod punim gasom je ok, ukoliko su oboje (normalno) nenormalni :mrgreen: Svoj sexualni zivot treba zaciniti i ekstremnim potezima, a ne samo legnes, rascepise se i udri.


Znam ih ja koje su i tako zatrudnile :mrgreen: hahahah
Najbolje je kada legnes, rascepis se i nek udara haha...jos ako ti je i fanta pri ruci da mozes i da nagnes, ejs..sreci nema kraja.
Pa znas kako kazu...iz mire tri vraga vire.....najgore su one mirnice, to sto mi laprdamo nista ne znaci.
Nego kako mozes usne prisloniti na lakat? hahah :lol: .. bas me zanima...evo ja probala i ne ide nikako hahahah

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 97 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker