Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 15:23


Autoru Poruka
GiGi
Post  Tema posta: Re: Monogamija vs. poligamija  |  Poslato: 09 Feb 2015, 14:51
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Imaju još jednu emisiju o poligamiji nazvanu Mojih 5 žena:



TLC-JEVA serija "Mojih pet žena" prati život Bradyja Williamsa, njegovih pet žena i njihovo 24 djece.

Oni svi zajedno žive na imanju u Uti, a nedavno su u razgovoru za Huffington Post ispričali ponešto o svojim životima. "Razlog zbog kojeg smo se odlučili sudjelovati u televizijskoj emisiji bio je da razbijemo mitove i glasine o poligamijskim obiteljima. One koje su se pojavile u javnosti...Bilo je svega, nasilja i slično. Želimo pokazati da nije uvijek tako, da smo mi normalni, zdravi, da su nam djeca fantastična, da smo uzorni građani", kazala je Robyn Williams, jedna od Bradyjevih pet žena.

Njezin se suprug nadovezao: "Ne želimo biti tajnoviti o nečemu i ne pričati, primjerice o seksu... Slušajte, svi u Americi se seksaju. Da, normalno da se seksamo. Nismo perverzni, nismo uvrnuti, samo smo normalni puta pet".

"I to je u nečijim očima perverzno i uvrnuto", poklopila ga je druga supruga i dodala: "Ali ljudi postaju sve otvoreniji idejama o različitim sporazumnim vezama i prihvaćanju da svako vodi svoju brigu. ovo je naš odabir i nama se sviđa. Mi imamo toliku količinu ljubavi da mislimo da je ljudi moraju vidjeti".

"Dok god nitko nije povrijeđen i radi se samo o ljubavi, što je u tome loše?", poručio je Brady koji tvrdi da je u njihovom braku sve u "potpunoj simetriji" i da on nipošto nije dominantan.


Što je najbolje...ovi baš imaju posebnu sobu za poligamiju...svašta! :D

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 83 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker