Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 15:27


Autoru Poruka
Zlobni
Post  Tema posta: Erotske priče forumaša  |  Poslato: 30 Maj 2013, 23:59
Korisnikov avatar
YANG

Pridružio se: 18 Sep 2012, 23:21
Postovi: 2128

OffLine
E ovako,
pošto sam primetio da nasi forumaši (čitaj forumašice) imaju mnogo dara u smišljanju erotskih pričica, palo mi je na pamet da otvorim temu gde će svi moći da pokažu svoj talenat u ovoj oblasti.

Svako je u obavezi da okači lično svoj erotski tekst na koji polaže sva autorska prava [dzokac.gif] i svako mora posle objavljenog teksta da zada sledeću temu za pisanje...


Poslednji put menjao Zlobni dana 31 Maj 2013, 00:05, izmenjena 2 puta


Vrh
Zlobni
Post  Tema posta: Re: Erotske price forumasa  |  Poslato: 31 Maj 2013, 00:00
Korisnikov avatar
YANG

Pridružio se: 18 Sep 2012, 23:21
Postovi: 2128

OffLine
Ja ću početi sa prvom temom....

"U kuhinji" [kez.gif]


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Erotske priče forumaša  |  Poslato: 31 Maj 2013, 00:35
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Užurbano pokušavam da završim večeru da bi odgledali planirani film.
Ne ide mi.. sve ispada iz ruku.. nerviram se jer mi je dan bio loš.

- Mačkice jesi li dobro?
- Jednostavno nije moj dan!

Prilaziš i maziš me po kosi, ljubiš moje rame.
Ostavljam sve i okrecem se tebi... nije mi do vecere a ni do filma,
želim da uzivam u tebi.

- Ooooo vidi male, ne želis da se zanimas povrćem?!

Skidam kecelju i sve ostalo sa sebe
- Želim da te ljubim i mazim.

- Možeš a ja cu tebe po preponama
a ti malo raširi noge
da ti sisam usnice lagano
toliko da me osetiš.
Miriše, znaš mmmmm...

Govoriš mi
kako je lepa, bela kao sneg
a usnice tamnije, bakarne boje,
ljubavni breg digao glavu i pravi se važan
boli ga što ga za sada ignorišeš,
igraš se sa mnom.

- Mazi je, zeli tvoje dodire!

- Sada ću nju jednom ali samo jednom,
da poljubim i to u obraze sa strana.
Ona bi da dodirnem, pa što ne kaže?!
Raširi noge, da je mazim
ali ti ga uzmi u ručice tvoje i mazi ga ali sa obe ruke ga mazi.

Dok ti mazi nju uffff....

Zabijaš jezik u moja usta...
- Kako se ljubiš dobro, odmah mi je kao kamen!

Na očima mi se pojavila mrežica, koja govori koliko uživam.

- Mačkice moja najlepša jel osećaš, uželio te se
a kako ti je vlažna, sva se sija i njega si ovlažila?!

- Zelim da osetim svaki deo tebe, uzmi me!

- Sačekaj,
sačekaj da ga sama proguta ta lava iz nje,
malo samo vrh da ga ugreješ.

Vadiš pa opet staviš,
vadiš
pa opet staviš mmm....
a ona ostane otvorenih usta, kada ga vadi
pa ga traži
a grudi mi nabrekle,
grebem te noktima i grizem .....

Osecam te celog, širim noge sve više i više
da ga proguta ovako vrela i oseti do kraja...
uffffff.....

- Kako ti je vruća!

Ljubiš mi nos i ja tvoj,
okrecem se i sa obe ruke
guram guzu ka tebi
da dublje uđeš, molim
i govorim da te volim!

- I ja tebe volim kada su ti oči takve,
kada vidim tvoju žudnju za mnom
i kada vidim koliko voliš da vodiš ljubav sa mnom.
I ja volim tebe jer to radiš najbolje na svetu!


- Tako mešaj malo,
da zađem po tim čoškovima tvog nepresušvog izvora lepote!

Volim da ti mešam, a moje koščice,
sa dupeta ti bride oko sredista vulkana!
Toliko su nabrekla da će vrela lava u njoj poteći!

- Osecaš li?
Osećaš jer sam ja uvek vruć kada sam s tobom,
ajde mešaj, mešaj mačkice moja uffffff...
Kako si mi bela i čista mačkice moja!

Udaraš me po guzi, šamare da se bolje uvijam,
jako, jako jer to volim.

- Ne prestaj, još malo i ja sam gotov
još malo mačkice mojaaaa ahhhhhhh
kako ti to radiš, niko se ne zna kao ti!

Osecam te od odpozadi,
jedna noga na podu a druga noga u tvojoj ruci,
grudi na stolu dok me ljubiš po vratu.

- Kako ti je guza bela, gledam ga dok ulazim mačkice moja.

Uvijam se od sreće, kako mi je lepo.
Kada ga vadiš, vidiš kako je vlažan od mojih sokova.
Mazim se po grudima a ti rukom,
držiš desnu i izmedju pestiju vrtiš bradavicu.
Izludjujes me, još malo i gotova sam, zajedno ćemo
iz sve snage kao i ja..
kako klizi.... mmm...

- Osećaš li toplotu
osećaš li?!!
Ufff kako se sliva sa njega kolika je to količina jer sam bio zagoreo za tom mačkicom!

Padamo na sto ....
Okrećem se, ljubimo se...
osjećaš moje bradavice na tvoje, ližeš ih da osetiš vlažnost.
Ljubimo se a ti me maziš po kosi.
Guram te sa stola, padamo skupa
ljubim te i kažem dok ti grizem usnu
"Ljubavi volim te",
a ti, ljubiš mi rame i govoriš "Znam i ja tebe mačkice moja"!!

- Hoćeš cigaru?
- Zapali ti, ja nemam snage.
- Evo ti dim, zajedno pušimo

Tako naslonjena na tvom levom plućnom krillu u tvom zagrljaju,
ljubiš me u celo i govoriš
- Ti si ruža moja!!!


Sledeca tema je.....

"prva bracna noc"


Vrh
Zlobni
Post  Tema posta: Re: Erotske priče forumaša  |  Poslato: 31 Maj 2013, 00:41
Korisnikov avatar
YANG

Pridružio se: 18 Sep 2012, 23:21
Postovi: 2128

OffLine
Bravo TW ! [cc.gif] [doubleup.gif] [hurra2.gif]


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Erotske priče forumaša  |  Poslato: 31 Maj 2013, 00:44
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Prva bracna noc

Do kasno u noc trajalo je njihovo svadbeno veselje.Smenjivale su se zdravice, cestitke, razdragani i polupijani gosti su im prilazili i po ko zna koji put stiskali ruku i pozeleli dug i srecan bracni zivot.
Marko je, i sam malo vise popio, a alkohol je samo jos vise pojacabao uzbudjenje u njemu..Uzbudjivala ga je i sama pomisao na predstojecu noc..Prvu bracnu..Verovali ili ne, to ce mu biti i prva noc sa Anom.Ona je tako zelela.A on, lud od ljubavi za njom ,iako se sa teskom mukom savladavao, odlucio je da ispostuje tu njenu zelju
Sad, pri pomisli da ce je konacno imati celu, neki cudni trnci su mu prolazili telom.
Ana je bila poprilicno umorna.Dan koji je ostao za njima , ceremonija vencanja, sve to je u isto vreme i cinilo srecnom i uzbudjenom ali i pomalo umornom.Sa druge strane nocas ce konacno svoje telo predati Marku..Srce mu je vec predala..Osecala je i uzbudjenje i strah u isto vreme..
Marko je nezno uhvatio za ruku i sapnuo na uvo "Duso, idemo"..Zadrhtala je..Prihvatila je njegovu ruku i pustila da je vodi..Kolena su joj klecala.
Doveo je do auta, i otvorio vrata..Cutali su putem do kuce.U vazduhu se vec sad aosecala neka napeta a uzavrela atmosvera.
Uveo je u sobu..Ana je stajala jedan trenutak kao skamenjena na sredini sobe..Svetlo je bilo ugaseno, a kroz prozor im se smesio mesec.
On joj je prisao sa ledja i laganim pokretima skinuo sve one silne snale iz njene kose..Duga crna kosa rasula joj se po ramenima..Vrhovima prstiju je presao preko njenog vrata, i lagano sasvim lagamo poceo otkopcavati haljinu.Zadrhtala je.Haljina je polako skliznula na pod.
Ispod grudnjaka nazirale su se cvrste ,jedre grudi..Presao je prstom preko njenih mekih ,punih usana a onda je svoje usne prislonio na njene..Ljubio je polako, nezno,socno.Grickao joj je zubima donju usnu..
Otkopcao je polako i grudnjak i lagano vrhom jezika dodirnuo nabubrele bradavice..Uzdahnula je i privila ga jace sevi..Uhvatio je za ruku i poveo ka krevetu..Lezala je ubrzano disuci i cekajuci njegov sledeci korak..
Spustio se nize do stomaka..Ljubio je deo po deo njenog tela , od grudi do bedara..Zubima joj je polako stgao gacice..Osecala je neku cudnu toplotu kako joj se siri utrobom.Drhtala je..Polako je razmaknuo njene noge i jezikom presao po unutrasnjosti bedara.jauknula je , njegov topli jezik prelazio je preko njenog klitorisa..A ona, drzeci ga za kosu gurala mu je glavu u svoje medjunozje.
Bila je tako vlazna..Spremna da ga primi
Drhtavim prstima otkocala je njegove pantalone, i pod rukom osetila njegov veliku ukrucenu muskost.U trenutku se uplasila..Plasila se bola kada bude prodirao u nju..Ali njegvi vesti prsti koji su prelazili preko njenog klitorisa ucinili su da zaboravi sve osim zelje, ogromne zelje da ga sto pre oseti u sebi.
Sapnula mu je na uho "Uzmi me molim te"
On kao da je jedva docekao..Znao je da mora da bude nezan, da joj je prvi put, a goreo je od zelje
Popeo se na nju, rasirio joj je noge i polako prodirao.Bila je tako vlazna..i vrela..I uska..Mogao je da svrsi istog trenutka od nenormalnog uzbudjenja koje je osetio u tom momentu
Ona je jaukunula i izvila se ispod njega.Samo jedan delic trenutka osetila je bol, dok je prodirao u nju, ali zelja je nadvaldala bol i ona je lagano uhvatila njegov ritam.Sada ga je vec osecala celog..Izvijala se ispod njega, stenjala, drzeci ga za bokove i privijajuci sve jace sebi..On joj je grickao bradavice, jezikom prelazio preko njih, a one su bile tako cvrste i nabrekle..Podigla je malo noge i obgrila ga oko struka, tako ga pustajuci da sto dublje zaroni u nju.Ritam im je bio uskladjen i sve brzi.Osetila je da je blizu necega sto je do sada samo slusala iz prica..Telo joj je gorelo..''Uhh, ne mogu vise" saputao joj je na uho blizeci se vrhuncu..I ona je bila blizu..Gotova je, osetila je grcenje citave utrobe,telo joj se treslo kao u groznici..Svrsavali su zajedno uz krike, uzdahe, jecaje
Osetila je njegovu toplu spermu u sebi
Polako disanje im se vracalo u normalu..Tela se opustala, a on je ostao da lezi na njoj..Nije zeleo jos malo da ga vadi iz njenog jos uvek toplog medjunozja
Konacno su se razdvojili..Na licima im je blistao osmeh..Bili su srecni..Konacno potpuno srecni..Predati jedno drugom
Bila je to njihova prva bracna noc

P.S.Prica nekog ko hoce da ucestvuje ali zeli da ostane anoniman

Autor: YellowRose


a sledeca tema je
"LUDA STUDENTSKA ZURKA"


Vrh
Zlobni
Post  Tema posta: Re: Erotske priče forumaša  |  Poslato: 31 Maj 2013, 00:53
Korisnikov avatar
YANG

Pridružio se: 18 Sep 2012, 23:21
Postovi: 2128

OffLine
Ne znam ko je YellowRose ali ovo je odlicno !

[mix-points-smiley.gif] [ocene.gif]


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: Erotske priče forumaša  |  Poslato: 31 Maj 2013, 08:11
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
kakvi ste vi ludaci :lol:


Vrh
Zlobni
Post  Tema posta: Re: Erotske priče forumaša  |  Poslato: 01 Jun 2013, 17:58
Korisnikov avatar
YANG

Pridružio se: 18 Sep 2012, 23:21
Postovi: 2128

OffLine
Studenjak, IV blok, soba 49...

Cimeri totalni pozitivci, svako vece smo pravili okupljanja i provodili se do ranih jutarnjih casova. Imao sam devojku, zvala se Branka i zivela je u trecem bloku. Cesto su ona i devojke mojih cimera spavele kod nas. Mala soba, tri kreveta, sest osoba i svako sa svojom dragom u krevetu. Mnogo puta se, u toku noci, sa razlicitih strana moglo cuti dahtanje i stenjanje ali nikome to nije smetalo, bili smo mladi, puni zivota i bez ikakvih predrasuda...

Jedno jutro, krenuo sam da izbacim smece. Prelepa devojka, tamne povijene kose, stajala je na vratima susedne sobe i pokusavala da ih otkljuca. Pitao sam je da li joj je potrebna pomoc na sta je ona odgovorila: "Da, molim te, zaglavio mi se kljuc". Prisao sam, snazno povukao bravu ka sebi i lako otkljucao vrata. Znao sam za foru jer ni jedna vrata nisu dobro funkcionisala u Studenjaku. Pogledala me je svojim zelenim okicama, osmehnula se i rekla:
"Mnogo ti hvala komsija, ja bih jos sat vremena pokusavala".
- Ma nista, kad god ti treba pomoc ja sam odmah tu do tebe, slobodno pozovi - namignem joj.
"Hocu, hocu" - odgovorila je kroz smeh.
Pozdravimo se i krenem... Krisom sam se osvrnuo da je bolje odmerim... Sve sto sam zapazio u tom malom delicu sekunde je njena izrazena, zategnuta guza koja se ocrtavala preko farmerica. Uzdahnem, stegnem zube i nastavim dalje...

Sutradan, sedeo sam na terasi, ispijao kafu i uzivao u predivnom danu. Opet sam je ugledao na terasi do nase ali ovaj put lezorno obucenu. Na sebi je imala samo gacice i majicu a izasla je da okaci ves...
"Ooo dobro jutro komsija, kako ste" - opet sa osmehom na licu.
- Evo uzivam u pogledu - odgovorio sam.
Nastavila je da prostire ves, znala je da gledam, znala je da je gutam pogledom ali se pravila da ne vidi. Svaki put kada podigne ruke da dohvati zicu njena majica je otkrivala velicanstvene obline njene pozadine. Crveno cipkane gacice izgledale su tako seksi jer su prikrivale mnogo ali otkrivale sasvim dovoljno da ti se zavrti um. Uzvrgoljio sam se, trudio se da ne gledam ali nisam mogao protiv sebe, gde god da okrenem glavu oci su se nekako uvek vracale na isto mesto. U jednom trenutku, naglo se okrenula i pogledala me. Videla je da sam zurio u nju kao napaljeni klinac. Nisam nista mogao da uradim jer sad je kasno da sklanjam pogled, samo sam nastavio da je gledam i smesim se. Uzvratila je osmeh i pitala me:
"Zaboravila sam da ti kazem, veceras pravim zurku za useljenje pa ce doci neke moje drugarice. Bilo bi mi drago da dodjes i ti sa svojim cimerima i da se bolje upoznamo".
I taman kad sam hteo da izgovorim da dolazimo sigurno, setih se da sam se veceras dogovorio sa Brankom da idemo u bioskop....Uh, sta sad, kako sad da se izvucem... nikako, Branka ce sigurno da sazna gde sam bio i zasto nisam isao sa njom. Izgovorio sam reci koje ni sam nisam zeleo:
- A mogu li ja doci sa devojkom?
Ljupko lice se naglo pretvorilo u razocarano. Promrmljala je:
"Pa dovedi i nju"
- Vazi, vidimo se veceras - odgovorio sam teska srca.

Cimeri su vec otkazali svojim devojkama i izmislili razloge da se izvuku veceras a ja skroz suprotno, Branki obrazlozio da je film uzasno glup i da cemo se bolje provesti na zurci. Zeleo sam samo da budem tamo, da je ponovo vidim, bez obzira na sve a nadao sam se da Branka nece poci. Medjutim, shvatila je i ona da je ipak bolje da krene, osetila ja da tu nesto nije u redu jer toliko navaljujem da budem na toj zurci. Bedak...

Upadamo na zurku, prvo sto smo primetili je da nema muskaraca. Nas trojica i Branka medju 4 polupijane devojke. Raj za oci, sve studentkinje Prava a moja komsinica nikad lepsa, uska suknjica sa izrezom i topic...uhhh. Medjutim jedan glupak medju muskarcima je poveo svoju devojku...ali dobro, sta je tu je, necu sad dozvoliti da mi to pokvari vece. Obilje alkohola na stolu, muzika prava kafanska ali ne smeta dokle god su lepe zene oko nas. Nasa domacica, kao sto je i red, nudi odmah rakiju, neku domacu prepecenicu od koje ti oci zasuze. Nazdravlja prvo samnom i namiguje mi, a onda sa Brankom koju je pogledala podrugljivim pogledom pa sa svima ostalima. Shvatila je Branka o cemu se radi, primetio sam to ali sam se pravio blesav.
Casica po casica, postajali smo sve pijaniji. Moja devojka, koja tesko podnosi alkohol se bas lepo zagrejala. Rekao sam joj da ne pije toliko ali nije me slusala, valjda iz besa, ispijala je jednu za drugom...Tada je jedna od devojaka izvadila i dzoint koji je krenuo da kruzi po sobi. Uzeli smo svi po par dima i tada je zurka dobila potpuno novi karakter. Dve vesele drugarice su uz pesmu pocele da se skidaju, da plesu jedna sa drugom, dodirivale su se i mazile pred svima. Cimer je vec dohvatio jednu i uveliko se ljubio sa njom u cosku dok je drugi uzivao u predivnj sceni...Branka je bila totalno osamucena i sve sto je uspela da mi kaze je:
"Vodi me da spavam, gotova sam".
Rekao sam "domacici" da moramo da krenemo jer mi je devojka totalno pijana i moram da je odvedem da spava a ona se ponudila da mi pomogne da je odvedemo do sobe.

Nosili smo je zajedno do susedne sobe i smestili je u krevet. Totalno pijana, samo je pala na jastuk i zaspala bez reci...Tada sam shvatio da stojim u mraku sa mojom dragom komsinicom. Pitao sam je da li hoce da se vratimo nazad na sta je ona odgovorila da bi joj bas prijalo malo tisine za promenu i predlozila mi da izadjemo na terasu i zapalimo po cigaretu.

Bilo je oko 3 h posle ponoci...
- Beograd je tako divan nocu - prosaputao sam.
"Da, ali je i veoma hladan", odgovorila je.
- Hoces li da ti dam svoj duks?
"Ne, ja bih samo da te zagrlim i bice mi toplo"
Nije ni sacekala moj odgovor samo je prisla i stegla se oko mene. Osetio sam njene tople grudi na svojim bedrima. Miris njenog parfema pomesan sa mirisom alkohola bio je opijajuci... Htedoh nesto da kazem ali mi zafalise reci, bolje da cutim, lepo mi je ovako. Pocela je da me ljubi po vratu pa navise...Njen topli dah je polako stigao do mog uveta i tu je zastala. Sasvim tiho mi je sapnula:
"Zelim te".
Nisam vise mogao da izdrzim, sve sto sam danima cuvao u sebi, eskaliralo je. Zgrabio sam je oko struka i poceo da je ljubim. Imala je meke i slatke usne koje sam zeleo da progutam. Pohotno sam je ljubio i nisam mogao da prestanem. U jednom trenutku, ona je zastala i rekla:
"Polako, probudice ti se devojka"
Uh, totalno sam zaboravio na nju... Zaboravio sam da spava u sobi... Zasto je morala da je pomene...Ali u tom trenutku mi se okrenula ledjima i prislonila svoju guzu na moje prepone. Rukama me je mazila po kosi i mesala kukovima sasvim polako. Osetio sam kako mi je krv jurnula nanize i u momentu sam ocvrsnuo. Vise mi nista nije bilo vazno, ni devojka, ni mesto, ni vreme,...zeleo sam samo da je imam. Zgrabio sam sakama njene nabrekle grudi i poceo da ih stiskam, gnjavim i diram bradavice. Rekla mi je:
"Znam da si me gledao danas, osetila sam tvoj pogled"
Opet se okrenula prema meni, spustila se nize i krenula da otkopcava moj slic. Uhvatila ga je hladnom rukom i mazila ga, igrala se sa njim. Oslonjen na ogradu terase, samo sam zabacio glavu na gore i pogledao u nebo. Osetio sam toplinu na njemu, znao sam da ga je stavila u usta. Predivno je kada osetis i hladnocu ruke i toplinu usana u isto vreme.
Posle par minuta podigla se, uhvatila me za ruku i povela ka sobi u kojoj je spavala Branka.
Bacili smo se na krevet koji je bio slobodan i nastavili sa ljubljenjem na samo par metara od nje.
Poceo sam da je skidam sasvim tiho... ostali smo potpuno goli na krevetu. Lizao sam joj ocvrsle bradavice a zatim se prebacio na njen stomak. Sarao sam jezikom po njenim butinama i medjunozju dok me je ona drzala za kosu. Osetio sam da zeli da predjem na njenu vrelu macu jer me je stezala sve jace za kosu ali ja sam jos malo zeleo da se igram sa njom i oklevao. Kada sam video da vise ne moze da izdrzi, zagnjurio sam glavu u njeno medjunozje i poceo pomahnitalo da je lizem dok je ona trzajnim pokretima pratila svaku akciju mog jezika. Pridigao sam se, obavio njene noge oko struka i usao u nju. Veoma neznim i sporim pokretima kukova ulazio sam sve dublje i dublje. Pocela je da stenje i ispusta krike zadovoljstva. Stavio sam joj ruku na usta da ne bi probudila Branku koja ni ne zna sta se desava pored nje. Poceo sam da ubrzavam a ona mi je grizla ruku sve jace i jace. Pokusavao sam i svoje uzdahe da kontrilisem ali sve je to bilo vrlo lose prekriveno. Tu i tamo promakne neki uzdah ali na svu srecu ona je cvrsto spavala. Vise nisam mogao da izdrzim. Sve je bilo tako zabranjeno a tako slatko. Svrsio sam i pao pored nje obliven znojem. Bili smo iscrpljeni ali nam osmesi nisu nedostajali.

Poljubila me je jos jednom i prosaputala:
"Sada mozes da se vratis kod svoje devojke"
Ustala je i otisla...

Sledeca tema: Plaza


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: Erotske priče forumaša  |  Poslato: 01 Jun 2013, 18:17
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
naslov teme je obecavao ocekivao sam licna iskustva :D


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Erotske priče forumaša  |  Poslato: 01 Jun 2013, 18:19
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
a je l to sad na osnovu zadate teme sad ovog trenutka treba da se napise kao sastav
ono uvod razrada zakljucak?
ili koiyramo sa neta?

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 84 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker